UYAP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

UYAP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

UYAP çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde UYAP müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden UYAP şikayet hattına erişebilirsiniz. UYAP müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

UYAP Çağrı Merkezi Numarası

UYAP ismi  ‘Ulusal Yargı Ağı Projesi’ ifadesinin baş harflerinden oluşarak kısaltılmış bir isimdir. Teknolojinin gelişmesi ile bütün sistemler teknoloji ile birleşerek çalışmalara devam etmektedir. Ulusal Yargı Ağı Projesi olarak adlandırılan sistem Adalet Bakanlığı’nın merkez birimlerinin işlerini yürüttüğü bir ortamdır. Bu sistem içinde bulunan portallar:

  • Avukat Portalı
  • Vatandaş Portalı
  • SMS Bilgi Sistemi Portalı
  • Bilirkişi Portalı

Sisteme ait olan çağrı merkezi telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Sisteme ait telefon numarası (0312) 293 21 00. Karşınıza çıkacak olan sesli yanıt sistemi ile görüşecek olduğunuz konuyla ilgili bölümün numarasını tuşlayarak ilgili bölüme aktarılacaksınız. Çağrı merkezi mesai saatleri dışında 24.00’a kadar hizmetini sürdürmektedir. Telefonun yanı sıra cagrimerkezi@adalet.gov.tr mail adresi ile de iletişime geçilebilmektedir.

UYAP çağrı merkezi numarası 0312 293 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

UYAP Müşteri Hizmetleri Numarası

Sistemin müşteri hizmeti olarak ekstra bir telefon numarası bulunmamaktadır. Çağrı merkezi numarası aranarak ya da işleme göre diğer numaralar aranarak işlemler sağlanabilir. Bunun yanı sıra gelen-giden evraklar için (0 312) 293 25 66, şifre ve domain işlemleri için (0 312) 293 2100-2, bilgi işlem için (0 312) 293 20 00 telefon numaralarını arayarak işlemler yapılabilmektedir. Çağrı merkezi hizmetleri içinde bulunan birçok sistem vardır. Donanım sorunlar, şifre değişiklikleri, kolluk kuvvetleri gibi birçok alan; Yazılım Bölümü, Bilişim Ağları, Parola İşlemleri, Katma Değerli Servisleri başlıkları altında toplanmaktadır. Her bölümün kendi dâhili numarası bulunmaktadır. Bu numaralara kolaylık ile sistemin resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

UYAP müşteri hizmetleri numarası 0312 293 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

UYAP Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sistemin çağrı merkezine direkt bağlanmak için 0312 293 21 00 telefon numarasını arayarak ilgili dâhili numarayı tuşlamanız yeterli olacaktır. Bu şekilde ilgili bölümde size yardımcı olacak kişiler ile görüşmeye direkt bağlanabilirsiniz. Dâhili numarayı direkt tuşladığınız takdirde beklemeden bağlanacaksınızdır.

UYAP müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 293 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

UYAP Şikayet Hattı

Kişiler kimi zaman şikâyetlerini dile getirebilmek için ilgili telefon numarasına ihtiyaç duyabilirler. Bu sisteme ait şikâyet hattı için 0312 293 21 00 tuşlamanız gerekmektedir. Çağrı merkezinde sesli yanıt sistemi olduğu için istediğiniz konuyu söylediğinizde yardımcı olunacak ve ilgili birime yönlendirileceksinizdir.

UYAP şikayet hattı 0312 293 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen UYAP müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri UYAP şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

UYAP Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 293 21 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. UYAP çağrı merkezi numarasına 0312 293 21 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : UYAP
E-Posta : cagrimerkezi@adalet.gov.tr
Telefon : 0312 293 21 00

Arama Terimleri: UYAP iletişim bilgileri, UYAP telefon no, UYAP irtibat tel, UYAP canlı destek, UYAP müşteri temsilcisi, UYAP şikayet hattı, UYAP müşteri hizmetleri numarası, UYAP çağrı merkezi numarası, UYAP iletişim numarası, UYAP çağrı merkezi, UYAP müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap