King şikayet hattı, King müşteri hizmetleri numarası, King çağrı merkezi numarası, King iletişim numarası

King Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

King çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde King müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1953 yılında kurulan firma ilk olarak termos üretmiştir. 1974 yılında anonim şirket olarak çalışmalarına devam ederken 1985 küçük ev aletleri üretimine ve ithalatına yönelerek sektörel anlamda kendini sürekli olarak geliştirmiştir. Zojirushi ve Phoenix markalarının Türkiye temsilciliklerini alan firma zamanla ürün yelpazesini genişletmiştir.

Günümüzde kahvaltı, mutfak, temizlik ve kişisel bakım gibi kategorilerde birçok ürün ile hizmet vermektedir. Ayrıca iklimlendirme ve diğer ev aletleri kategorilerinde de totalde 100’ü aşkın ürün yelpazesi ile sektördeki gelişimini sürdürmektedir. Güvenilir kaliteyi uygun fiyat ile birleştirerek sunan firma aynı zamanda da yılların deneyimi ile geleceğe yön verme hedefiyle çalışmaktadır. Ürün yelpazesini daha da genişleterek müşterilerine en iyi şekilde sunum yapan firma oldukça beğenilmektedir.

King Çağrı Merkezi Numarası

Sürekli büyüyen pazarlama, dağıtım ve servis ağı ile sektörünü daha fazla büyüten ve yeni alanlar oluşturan firma iç pazara ilaveten ülkelere ihracat yaparak büyümesine devam etmektedir. Ürünleriyle oluşturdukları yaşam tarzı ile farklılık gösterme amacı ile hareket eden firma tercih edilen elektrikli ev aletleri markası olma misyonu ile hareket etmektedir. Vizyon olarak adil fiyat anlayışı ile müşterilerine kaliteyi sunmayı hedeflemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için King müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti King olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen King ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi King çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

King Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 365 33 85

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. King çağrı merkezi numarasına 0216 365 33 85 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

King Pazarlama ve Dış Tic. A.Ş.

Adres: İbrahimağa Caddesi Emintaş 2 Sanayi Sitesi 20/2 Bayrampaşa İstanbul 34030
Tel: 0212 544 5152
Faks: 0212 544 3032
E-mail: hizmet@king.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz King iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren King sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi King iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: King iletişim bilgileri, King telefon no, King irtibat tel, King canlı destek, King müşteri temsilcisi, King şikayet hattı, King müşteri hizmetleri numarası, King çağrı merkezi numarası, King iletişim numarası

2 Yorum

  1. Aykut 13 Haziran 2021
  2. Mecit MERCAN 2 Eylül 2021

Yorum Yap