kim-milyoner-olmak-ister-cagri-merkezi-numarasi

Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kim Milyoner Olmak İster çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Atv’de yayımlanan ve sunuculuğunu Murat Yıldırım’ın yaptığı Kim Milyoner Olmak İster, bir yarışma programıdır. Kim Milyoner Olmak İster, haftada 3 gün ekranlarda izleyenlerle birlikte olmaktadır. Bu günler; pazartesi, çarşamba ve cumadır.

2014 yılında Kenan Işık’ın elim bir kaza geçirmesi sonucunda birçok ünlü sanatçı Kenan Işık’ın yerine programı sunmuştur. En sonunda sunucu koltuğuna Murat Yıldırım oturmuştur. Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacılara çoktan seçmeli sorular sorulmaktadır. Yarışmadaki tüm soruları doğru cevaplayan yarışmacılara tam 1 milyon TL ödül verilmektedir. Yarışmada 4 çeşit joker hakkı bulunmaktadır. Bunlar; seyirciye sorma hakkı, telefonla yardım alma hakkı, yarı yarıya ve çift cevap jokerleri.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu İletişim Numarası

Kim Milyoner Olmak ister yarışmasının bir çağrı merkezi telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak yarışmaya başvuru yapmak için bir başvuru formu bulunmaktadır, bu başvuru formuna aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kim Milyoner Olmak İster’e Whatsapp ile de başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için 1 dakikalık bir videoda kendinizi tanıtmanız, neden katılmak istediğiniz belirtmeniz gerekmekte. Ardından Whatsapp aracılığıyla göndermelisiniz.

Kim milyoner olmak ister yarışmasında yer almak için yapmanız gereken bir kaç adım vardır. Öncelikle başvuru yapmadan önce gerekli şartları taşıyıp taşımadığınızı kontrol etmelisiniz. Yaş sınırına uygun iseniz başvuru formu whatsapp iletişim numarası üzerinden yarışmaya katılmaya hak kazanabilirsiniz.

Kim milyoner olmak ister yarışması başvuru formunda öncelikle resminiz, kimlik bilgileriniz, yaşadığınız adres bilgileri, size ulaşılabilecek telefon numarası, mesleki durumunuz, sağlık problemlerinizin olup olmadığı varsa bununla ilgili bilgiler, hobileriniz, sevdiğiniz müzik türleri, özel yetenekleriniz mevcutsa neler olduğu gibi bilgilerinizi vermeniz istenmektedir. Ayrıca kim milyoner olmak ister whatsapp başvuru formunda daha önce bununla ilgili mülakata katılıp katılmadığı, hedeflediğiniz parayı ve milyonluk soruda sizin sormak istediğiniz soru gibi bazı detaylara da yer vermeniz istenmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Mülakat Soruları

Kim milyoner olmak ister adlı yarışmaya katılabilmek için başvuru yaptıktan sonra uygun görülmeniz halinde sizinle iletişime geçilerek mülakat yeriniz ve tarihiniz ile ilgili randevu verilmektedir. Mülakat bir kaç aşamadan oluşmakta olup hepsinde başarılı olursanız son olarak jürinin kararı ile nihai sonuca ulaşılmaktadır.

Kim milyoner olmak ister başvuru numaranızı kullanarak mülakata çağrılıp çağrılmadığınızı ya da yarışmaya katılmaya hak kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz. Süreç ile ilgili net bir bilgi bulunmamaktadır. Bazen uzun bir zaman sürerken bazen kısa bir sürede sonuçlanabilmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0553 043 43 43

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Arama Terimleri: kim milyoner olmak ister iletişim bilgileri, kim milyoner olmak ister  telefon no, kim milyoner olmak ister irtibat tel, kim milyoner olmak ister canlı destek, kim milyoner olmak ister müşteri temsilcisi, kim milyoner olmak ister şikayet hattı, kim milyoner olmak ister whatsapp iletişim numarası, kim milyoner olmak ister başvuru hattı iletişim numarası

353 Yorum

 1. Çağlar 9 Mayıs 2019
 2. İrem elçe 13 Mayıs 2019
 3. Gizem karayigit 9 Aralık 2019
 4. Emre 12 Aralık 2019
 5. zihni türedi 1 Ekim 2021
 6. zihni türedi 1 Ekim 2021
 7. Elif akbaba 14 Ekim 2021
 8. Abidin ķörkaya 17 Kasım 2021
 9. Kübra Ceyhan 29 Kasım 2021
 10. Ruken 3 Aralık 2021
 11. Mesut kuş 10 Aralık 2021
 12. Zeynep 7 Nisan 2022
 13. Cevher 15 Nisan 2022
 14. Sinan 17 Mayıs 2022
 15. Sinan günel 17 Mayıs 2022
 16. Bilal yoğurtçuoğlu 20 Haziran 2022
 17. Sinan günel 18 Temmuz 2022
 18. Mehmet Yalçın 29 Kasım 2022

Yorum Yap