Sürprizimiz Var Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı

Sürprizimiz Var Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı

Sürprizimiz Var başvuru formu hakkında bilgi almak isterseniz makalemizi okuyabilirsiniz. Bu makalede sizlere Sürprizimiz Var iletişim telefon numarası nedir konusunda bilgi verilecektir. Sürprizimiz Var whatsapp hattı numarası ile iletişime geçerek sizlere başvuruda bulunabilir ve form üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

Sürprizimiz Var Başvuru Formu

Exxen tarafından yayınlanan ve oldukça ilgi çekici olan program özellikle genç kuşağın merakını uyandırmıştır. Program içerisine sürpriz yapmak istediğiniz kişilerle alakalı bir içerik bulmaktasınız. Bu sayede hem karşı tarafı mutlu edebilir hem de oldukça keyifli bir an geçirebilirsiniz. Acun Ilıcalı son dönemlerde en popüler ve ilgi çeken  programlara, yarışmalara ve dizilere imzasını atmıştır. İlgi çeken, trendlere yön veren, izleyiciyi ekran başına kilitleyen pek çok içerik Acun Ilıcalı tarafından yayın hayatına başlamıştır.

Survivor gibi 2000’lerin başından beri oldukça büyük bir ilgiyle izlenen ve tutulan programlara ismini yazdıran Acun Ilıcalı son projesi Exxen ile de pek çok noktada başarısını başarı katmaya devam etmiştir. Exxen projesinin içerisinde pek çok farklı dizi ve film bulunmaktadır, aynı zamanda bir çok programa da Exxen dahilinde ulaşmak mümkündür. Sürprizimiz Var programı da bu platformda yer almakta olan ve oldukça dikkat çeken yapımlardan bir tanesidir.

Sürprizimiz Var başvuru formu 0850 241 81 48 numaralı adresten erişebilirsiniz.

Bu programa başvuru yapabilmek için öncelikle tv8basvuru.com adresini ziyaret etmelisiniz. Bu sayfa içerisinde yanıtlamanız gereken sorular bulunmaktadır. Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, cep telefonunuz, size ulaşılabilecek diğer numara, doğum tarihiniz, yaşadığınız şehir, semtiniz, mesleğiniz, sürpriz yapmak istediğiniz kişinin adı ve soyadı, Instagram ve Twitter adresiniz, varsa YouTube video kanalınızın linki, daha önce bir televizyon programına katılıp katılmadığınızın bilgisi, sürpriz yapmak istediğiniz kişilerle yakınlığınız, onlara neden sürpriz yapmak istediğiniz, o kişilerin kısaca tanıtımları, süpriz yapmak istediğiniz kişilerin en büyük hayalleri, hayranlık duydukları üç ünlü isim, dünyada görmek istedikleri üç yer, o kişilerin yaşadıkları en önemli olaylar, ve bu kişilerin en sevmediği şeyler konulu soruları yanıtlamaktasınız.

Aynı zamanda kendini ise bir video ile anlatarak tüm bu soruların ardından da güzel bir tanıtım yapmak çok daha keyifli olacaktır.

Sürprizimiz Var İletişim Numarası

Acunmedya tarafından yayınlanan ve pek çok kişiyle buluşan içerikler oldukça yoğundur. Hem TV8 üzerinden hem de Exxen platformu üzerinden yayınlanan programlar ile alakalı birçok merak edilen hususlar bulunmaktadır.

Bu ünlü program ile alakalı bilgi almak ve programa başvuru yapmakla alakalı bir sorunuz da doğrudan Exxen müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu numaraya ise 0 850 241 81 48 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Aradığınız bu numara sizlere dilediğiniz sorunun çözümüne götürecektir. Sizler de doğrudan yanıt alarak istediğiniz şekilde cevaba ulaşabileceksiniz.

Sürprizimiz Var iletişim telefon numarası 0850 241 81 48 nolu çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yaklaşık bir yıldır etkin olarak kullanılan platform üzerinde her kesimden insan farklı formatlarda ki programlardan doğrudan faydalanabilmektedir. Hem eğlence hem de dram tarzında konulara değinen ve içerikleri gün geçtikçe farklılaşan bu platform daha önce yayınlanmamış içerik kanalları ile dikkat çekmiştir. Sürprizimiz Var programı da bu bağlamda dikkat çeken yayınlardan biridir.

Sürprizimiz Var Whatsapp Telefon Hattı

Bu tv programı ile alakalı detaylı bilgi almak ve istediğiniz soruların yanıtını bulmak için yine iletişim numarasında olduğu gibi 0 850 241 81 48 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz tüm soruların cevaplarını bu çağrı merkezi üzerinden alabilirsiniz.

Sürprizimiz Var whatsapp hattı 0850 241 81 48 nolu telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Oldukça yoğun çalışan ancak işinde oldukça etkin olan bu çağrı merkezi doğrudan Exxen platformu ile alakalı her programın detaylarını içermektedir. Sizlerin de bu programlarla alakalı herhangi bir sorunu varsa aynı hat üzerinden de oradan iletişim sağlayabilirsiniz. Sonu herkese metre kaliteyi baz alan Exxen gerek mail yoluyla gerekse telefon yoluyla kullanıcılar için büyük bir fayda oluşturacak hizmetleri birleştirmiş olan bir platformdur.

Sürprizimiz Var Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

0850 241 81 48

Yarışmaya başvuru yapabilmek için https://www.tv8basvuru.com/basvuru/surpriz/1 linkini kullanarak giriş yapıp bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gereklidir.

Arama Terimleri: Sürprizimiz Var başvuru formu, Sürprizimiz Var iletişim numarası, Sürprizimiz Var whatsapp hattı, Sürprizimiz Var başvuru, Sürprizimiz Var telefon numarası, Sürprizimiz Var çağrı merkezi numarası, Sürprizimiz Var irtibat telefonu, Sürprizimiz Var whatsapp numarası, Sürprizimiz Var müşteri hizmetleri numarası, Sürprizimiz Var müşteri hizmetleri, Sürprizimiz Var çağrı merkezi numarası, Sürprizimiz Var irtibat tel, Sürprizimiz Var çağrı merkezi, Sürprizimiz Var şikayet hattı

Yorum Yap