Senetsepet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Senetsepet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Senetsepet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Senetsepet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Senetsepet şikayet hattına erişebilirsiniz. Senetsepet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Senetsepet Çağrı Merkezi Numarası

Ev tekstilinden beyaz eşyaya kadar birçok kategorideki ürünlerin senet ile satışını yapan senetsepet, internet sitesi üzerinde ve birçok şehirde bulunan mağazalarında alışveriş hizmeti sunmaktadır. Müşteriler, ürünler ve verilen hizmetler hakkında bilgi edinmek için bu firmanın çağrı merkezi numarasına ihtiyaç duymaktadırlar.

Senetsepet çağrı merkezi numarası 0850 848 14 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firmaya telefon numarası ile ulaşarak birkaç dakika içerisinde aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulmak istiyorsanız 0 850 848 14 15 numaralı hattı arayabilir, müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisi sizin ürün ve hizmetler ile alakalı tüm sorularınıza memnuniyetle cevap verecek ve gerekli durumlarda sizi yönlendireceklerdir.

Senetsepet Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan mağazalarında ve internet sitesi üzerinden alışveriş imkanı sunan bu firmaya çeşitli nedenlerden dolayı ulaşmak isteyebilirsiniz. Satın aldığınız ürünün durumu hakkında veya şubeler ile alakalı başka bir konuda desteğe ihtiyacınız olduğunda müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmektedir.

Senetsepet müşteri hizmetleri numarası 0850 848 14 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firmanın müşteri hizmetlerine bağlanmak için telefonunuzdan 0 850 848 14 15 numaralı hattı aramanız gerekmektedir. Telesekreterin yönlendirmesiyle size yardımcı olacak müşteri temsilcisine aktarılacak ve aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabileceksiniz.

Senetsepet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma mağazalarından veya internet sitesi üzerinden yaptığınız alışveriş sonucunda bir sorunla karşı karşıya kaldıysanız veya firmaya sormak istediğiniz bir soru varsa firmanın müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekmektedir. Müşteri temsilcisine beklemeden direkt bağlanmak isteyen müşteriler bunu nasıl yapacaklarını merak etmektedirler.

Senetsepet müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 848 14 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firmanın müşteri temsilcisine direkt bağlanabilmek için öncelikle 0 850 848 14 15 numaralı hattı aramanız gerekmektedir. Bu hattı aradığınızda karşınıza bir telesekreter çıkacak ve sizi yönlendirecektir. Müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için telefonunuzdan 3 rakamını tuşlamanız yeterli olmaktadır. Ardından sizi karşılayan müşteri temsilcisine her türlü konuda danışabilirsiniz.

Senetsepet Şikayet Hattı

Firmadan aldığınız hizmet doğrultusunda bir şikayetiniz oluştuysa bu durumu 0 850 848 14 15 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcisi şikayetinizin notunu alacak ve çözüme kavuşmasını sağlayacaktır. Ayrıca firma ile alakalı oluşan şikayetlerinizi telefonla aramaya gerek kalmadan musterihizmetleri@senetsepet.com adresine e-posta atarak da belirtmeniz mümkün olmaktadır.

Senetsepet şikayet hattı 0850 848 14 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Senetsepet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Senetsepet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Senetsepet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 848 14 15

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Senetsepet çağrı merkezi numarasına 0850 848 14 15 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Esentepe Mah. İnönü Cad. Kartal Kule İş Merkezi No:147 Kat: 21 Kartal / İSTANBUL

E-Posta Mail Adresi : musterihizmetleri@senetsepet.com

Telefon Numarası : 0850 848 14 15

Mağaza Alışverişi ve Cari İşlemler Hattı : 0850 848 14 15

Online Alışveriş Destek Hattı : 0216 848 14 24

Online Alışveriş Whatsapp Destek Hattı : 0216 848 14 22

Arama Terimleri: Senetsepet iletişim bilgileri, Senetsepet telefon no, Senetsepet irtibat tel, Senetsepet canlı destek, Senetsepet müşteri temsilcisi, Senetsepet şikayet hattı, Senetsepet müşteri hizmetleri numarası, Senetsepet çağrı merkezi numarası, Senetsepet iletişim numarası, Senetsepet çağrı merkezi, Senetsepet müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap