araskargo-cagri-merkezi-numarasi

Aras Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aras Kargo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aras Kargo şikayet hattına erişebilirsiniz. Aras Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

1979 yılında kurulan Aras Kargo, günümüzde en çok tercih edilen kargo firmaları arasında yer almaktadır. Toplamda 19 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 790 şube ve 3000 araç filosu ile her ay ortalama 6 milyon kişi ve kuruluşa taşımacılık hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine toplamda 1.500’ü aşkın merkeze taşımacılık yapmakta, ayrıca 800’den fazla noktaya mobil taşımacılık hizmeti vermektedir.

Ekonomik, hızlı çözümleri ve güler yüzlü personeliyle birçok müşterisinin gözde firması olmuş durumdadır. Türkiye’de birçok internet alışveriş sitesi siparişlerini Aras Kargo aracılığıyla müşterilerine ulaştırmaktadır.

Aras Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Aras Dağıtım ve Pazarlama 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu zamana kadar varlığını devam ettiren Aras Dağıtım ve Pazarlama gün geçtikçe çok kuvvetli bir dağıtım ağına sahip olmaya başlamıştır. Dağıtım ağında gelişen bu gücün taşımacılık alanında da kullanılması kararı alınmıştır. Bu bağlamda 1989 yılında Aras Kargo’nun temelleri atılmıştır. Aras Kargo zaman geçtikçe hizmet kalitesini artırmış ve sektörün enleri haline gelmiştir. Kargoculuk sektörüne birçok yenilik getiren Aras Kargo şu anda 13 adet bölge müdürlüğü, 900 civarında şube sayısı, 29 adet transfer merkezi, 4000 adedin üzerinde araç filosu ve 14 bin kişi civarında uzman kadro ile hizmet vermektedir.

Her ay neredeyse 12 bin kişi, kurum ya da kuruluşa hizmet vermektedir. Aras kargo hizmet sınırlarını gün geçtikte daha da artırarak faaliyetlerine devam etmektedir. Daima istikrar ve özveri ile yoluna devam Aras Kargo, müşterilerine değer veren ve onların üstün bir kalitede hizmet almasına özen gösteren bir firmadır. Bu sebeple müşterilerinin aradığı zaman ulaşabilmesi amacıyla Aras Kargo Çağrı Merkezi Numarası oluşturulmuştur.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Aras Kargo kurulduğu günden bu zamana dek üstün hizmet kalitesini ve müşterileri ön planda tutan prensiplerini daha da geliştirerek faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerin aldıkları hizmetin kalitesi ile ilgili bir sorun yaşamaları ya da danışmak, bilgi almak istedikleri bir konu olması halinde ulaşabilmeleri amacı ile Aras Kargo Müşteri Hizmetleri numarası 444 25 52 numarası ile hizmet vermektedir.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Aras Kargo, birçok firma gibi işlerini özenle yapmaktadır. Özellikle müşterileri ön planda tutan ve onlara hak ettikleri kalitede hizmet sunan bir firmadır. Müşterilerini kendilerine ulaştıkları takdirde hat üzerinde dakikalarca bekletmek yerine onlara bir sıra vererek kısa zaman içerisinde operatöre geçiş yapılmaktadır. Bu hizmete Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma hattı sayesinde kolaylıkla ulaşılmaktadır.

Aras Kargo Şikayet Hattı

Aras Kargo müşterilerinin aldıkları hizmeti beğenmemesi, memnun kalmaması gibi durumlarda bu geri dönüşleri firmaya iletebilmeleri amacıyla Aras Kargo Şikayet Hattı kurulmuştur. Aynı zamanda sitede yer alan şikayet formlarını doldurarak da firmaya şikayetlerinizi, istek ve beklentilerinizi sunabilirsiniz.

Aras Kargo çağrı merkezini arayarak, gönderi numaranızı tuşladıktan hemen sonra gönderinizin nerede olduğu hakkında tüm bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca kargonuz hangi şubede ise müşteri temsilcisi sizi kargonuzun bulunduğu şubeye yönlendirmekte ve hızlı olarak sonuç almanızı sağlamaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Aras Kargo Genel Müdürlük
Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık/Beykoz/İstanbul
Tel: 0 (216) 538 55 00
Fax: 0 (216) 538 56 52
Çağrı Merkezi: 444 25 52

Ayrıca aşağıda vereceğimiz bağlantılar aracılığıyla siparişiniz hakkında son durum bilgisine ulaşabilir, kargonuzun ücretini hesaplayabilir, siparişiniz kaç günde geleceği hakkında tahmini bilgiye ulaşabilir; Aras Kargo hakkında istek, sorun, şikayet ve önerilerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Aras Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 25 52

Aras Kargo Resmi Web Sitesi (Gönderi takibi ve diğer işlemler anasayfa üzerindedir.)
Aras Kargo İletişim Formu

Arama Terimleri: aras kargo iletişim bilgileri, aras kargo telefon no, aras kargo irtibat tel, aras kargo canlı destek, aras kargo müşteri temsilcisi, aras kargo şikayet hattı, aras kargo müşteri hizmetleri, aras kargo müşteri hizmetleri numarası, aras kargo çağrı merkezi numarası, aras kargo iletişim numarası, aras kargo çağrı merkezi, aras kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma

13 Yorum

 1. Engin erdoğan 21 Ağustos 2017
 2. DCAKAR 21 Eylül 2017
 3. çağlayan demir 13 Ekim 2017
  • Yönetici 13 Ekim 2017
 4. vahdi 23 Ocak 2018
 5. Muhammet aydoğan 7 Temmuz 2018
 6. Murat 7 Eylül 2018
 7. Nilay 11 Şubat 2021
 8. isa okur 6 Nisan 2022
 9. Yusuf ziya benli 9 Haziran 2022
 10. Fazilet Uzan 19 Haziran 2022
 11. elmas hamzaoğlu 17 Kasım 2022
 12. zafer 18 Mart 2023

Yorum Yap