AEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AEDAŞ çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde AEDAŞ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden AEDAŞ şikayet hattına erişebilirsiniz. AEDAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

AEDAŞ yani Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. 2013 yıllında özelleşmesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Antalya, Isparta ve Burdur illerine perakende olarak elektrik satış ve dağıtımı yapmaktadır. AEDAŞ’ın toplamda 1 milyon 700 bini aşkın abonesi bulunmaktadır. Kesintisiz ve yüksek kalitede elektrik dağıtımında bulunan AEDAŞ’ın sloganı; “Her geçen gün daha iyiye.”

AEDAŞ Çağrı Merkezi Numarası

Açılımı Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. olan firma 28 Mayıs 2013 tarihinde özelleşme sonucu faaliyetine başlamış olup iletim noktalarından aldığı elektriği son kullanıcılara dağıtmaktadır. Çalışma kuralları ve esasları Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından belirlenmektedir. Antalya, Isparta ve Burdur illerimizde yaklaşık 2,2 milyon aboneye kesintisiz ve yüksek kalitede elektrik dağıtımı görevini yerine getirmekte olan AEDAŞ, inovasyona, hizmet kalitesine, müşteri ve çalışan memnuniyetine verdiği önemi, hayata geçirdiği projeler ve vizyoner bakış açısıyla desteklemektedir.

Yaşanan bir sorunda veya merak edilen bir konuda  iletişime geçilebilmesi için resmi internet sitemiz olan www.akdenizedas.com.tr adresimizde kullanıma sunulmuş olan ”İstek – Öneri – Şikayet” formunu doldurarak veya yine resmi internet sitemizde belirtilen mail adresleri kullanılarak, sosyal medya hesaplarımız üzerinden veya çağrı merkezi numaramız vasıtasıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Sorununuzun çözümü için sizlere en kısa sürede yazılı ve/veya sözlü dönüş yapılacaktır. Kalite politikamızın merkezi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm çalışanlarımız hazır durumda beklemektedirler.

AEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüm sorularınıza cevap verebilmek için AEDAŞ olarak her zaman göreve hazırız.  Bu noktadan hareket ederek bizlere ulaşabilmeniz için www.akdenizedas.com.tr üzerinden veya resmi internet sitemizde belirtilmiş olan ilgili mail adreslerimiz üzerinden, keza resmi internet sitemizde belirtilmiş olan “İstek – Şikayet – Öneri” formunu doldurmak suretiyle, 186 tuşlayarak çağrı merkezimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan sizlere uygun olanını seçebilirsiniz. Tüm görüşmelerimiz kalite politikamız gereği kayıt altındadır ayrıca, tüm şahsi tüm bilgileriniz de kanun gereği koruma altındadır. Sizlere yardımcı olmak, memnuniyetinizi sağlamak birinci önceliğimizdir.

AEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

AEDAŞ hizmetleri kaynaklı sorunları çözmek için göreve her daim hazır olan bir kurumdur.  Bu bağlamda çağrı merkezine 186 tuşlayarak ulaşabilir ve yönlendirmeleri takip ederek sorununuzun çözümü için hızlıca doğru kişiye ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için AEDAŞ müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

AEDAŞ Şikayet Hattı

AEDAŞ  şikayet hattı, müşterilerinin yaşamış olduğu her sorunda veya danışmak, öğrenmek istediği her konuda daima yardıma hazırdır. Yukarıda belirtilmiş olan çağrı merkezi numarasını arayarak sorununuzu aktarmanın yanı sıra, şubelerimize giderek, www.akdenizedas.com.tr üzerinden iletişim formunu doldurarak veya belirtilmiş olan mail adreslerine erişim sağlayarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

AEDAŞ’ın 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz 3 haneli bir çağrı merkezi numarası ve Antalya, Isparta, Burdur dışından arayanlar için normal bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığı ile kolayca anlık arıza ve kesinti bildirimlerinizi yapabilir, kaçak kullanım ihbarlarınızı yapabilir, sokak lambası arızalarını bildirebilir ve aboneliğiniz hakkında tüm detaylı bilgilere AEDAŞ çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu çağrı merkezi üzerinden istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi AEDAŞ’a kolayca iletebilir, hızlı geri dönüş alabilirsiniz.

AEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 242 339 55 55
186

Arama Terimleri: aedaş iletişim bilgileri, aedaş telefon no, aedaş irtibat tel, aedaş canlı destek, aedaş müşteri temsilcisi, aedaş şikayet hattı, aedaş müşteri hizmetleri numarası, aedaş çağrı merkezi numarası, aedaş iletişim numarası, aedaş çağrı merkezi, aedaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap