HepsiPay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HepsiPay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HepsiPay çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde HepsiPay müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden HepsiPay şikayet hattına erişebilirsiniz. HepsiPay müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

HepsiPay Çağrı Merkezi Numarası

Hepsiburada’nın hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde ödeme yapmanı sağlayan yeni nesil ödeme yöntemidir. Ödeme sırasında Hepsipay Cüzdan’ı seçerseniz, bakiyeniz veya hediye çekiniz ile kolayca ödeme yapabilirsiniz. Merak etmeyin eğer tutar kalırsa belirttiğiniz karttan otomatik olarak çekilecektir. Hepsipay Cüzdan ile yapılan alışverişlerde iptal ve iadeler hızlı bir şekilde cüzdanınıza aktarılır. Böylece kart ücretinin iade edilmesini beklemeden alışveriş keyfinize devam edebilirsiniz. Dilerseniz karta para transferi de yapılabilmektedir. Cüzdanım sayfasından nakit, HepsiPapel, kart ve işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Nakit: Cüzdanınızda taşıdığınız paradır. İstediğiniz zaman kartınıza aktarabilirsiniz. HepsiPapel, Hepsipay Cüzdan ile yaptığınız alışverişlerde kazandığınız ödüldür. Kazanılan HepsiPapel’leri cüzdanınıza kaydedebilir ve alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Hızlı, güvenli ve kolay ödeme yapmanızı sağlayan dijital cüzdanınızdır.

Firma ile iletişime geçmek kullanıcılar ya da şikayeti olup bildirmek isteyen kullanıcılar 0850 252 40 00 numarasını rahatlıkla ve sıra beklemeden arayabilir ve yardım alabilirler. Bunun yanında internet sitesindeki iletişim formunu doldurarak da kısa süre içerisinde yanıt alabilmeleri mümkün. Dileyenler için dodeme@hs02.kep.tr mail adresi yolu ile de firma ile görüşmek mümkün olmaktadır.

HepsiPay çağrı merkezi numarası 0850 252 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

HepsiPay Müşteri Hizmetleri Numarası

Hepsipay Wallet ile ödemelerinizi tek tıkla ödeyebilir, Hepsipay dünyasının sunduğu birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Bu avantajlar, Hepsipapel olarak size özel Hepsipapel kampanyaları ile yaptığınız harcamalardan kazanırsınız. İade veya iptal edilen siparişlerde dilerseniz iade edilen tutar anında cüzdanınıza aktarılacaktır. Bu sayede bankalardan geri ödeme sürelerini beklemeden hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Hepsipay Cüzdan’a yüklenen tutarları dilediğiniz zaman kartınıza geri aktarabilirsiniz. Hepsipay Cüzdanım’daki bakiyemi kartıma nasıl aktarabilirim? Hepsipay Cüzdan sayfasındaki “İşlem Geçmişini Görüntüle” bölümündeki “Kartıma geri” seçeneğini kullanarak cüzdanınızdaki parayı transfer edebilirsiniz. Ancak Hepsipapeller bir karta aktarılamaz. Paranın kartınıza geri dönmesi bankanın belirlediği süreye bağlı olarak 8 iş günü kadar sürebilmektedir. Sadece cüzdanına yüklenen tutarlar yüklenen karta geri aktarılabilir.

Firma, müşterilerinin bütün sorularına cevap verebilmek ve anında yanıt verebilmek adına insanlara pek çok yol sunmaktadır. Sosyal medya platformlarından direkt mesaj olarak dilediğiniz soruyu sormakta ve cevap almakta özgürsünüz. için dodeme@hs02.kep.tr mail adresi ile firmaya ulaşabilirsiniz.

HepsiPay müşteri hizmetleri numarası 0850 252 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

HepsiPay Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Birden fazla kart yüklemeniz durumunda ilk olarak en son yüklenen karta ödeme yapılır. MASAK (Mali Suçları Araştırma Kurulu) kurallarına göre kimliği olmayan müşterilerimiz aylık 1250 TL’ye kadar işlem yapabilirler. Kısıtlamalara takılmak istemiyorsanız, yukarıdaki “Hesabınızı Doğrulayın, Sınırsız Kullanın” adımı ile kimliğinizi hemen doğrulayabilirsiniz. Hesabınızı doğruladıktan sonra, cüzdanınızı kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. Cüzdanınıza tek seferde maksimum 20.000 TL yükleyebilirsiniz. Ödeme sırasında “Hepsipay cüzdanımla yükle ve öde” seçeneğini kullanarak hızlı ve kolay ödeme yapabilirsiniz. Hepsipay Cüzdan bakiyeniz yetersiz ise ödeme yaptığınızda eksik tutar kartınızdan cüzdanınıza otomatik olarak aktarılacaktır. Hepsipay Cüzdan ile yapılan ödemelerde öncelikle Hepsipapellerin kullanılır. Hepsipay Cüzdan üzerinden sadece ön ödeme yapılabilir. Hepsipay Cüzdan hediye çeki ile siparişlerinizin ödemesini de yapabilirsiniz.

HepsiPay müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 252 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

HepsiPay Şikayet Hattı

Hepsipay cüzdanını altın, ziynet, ziynet ve dijital ürünler dışındaki tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Hepsipay Cüzdan sayfasındaki “İşlem Geçmişini Görüntüle” işleminde cüzdanım ile yaptığınız geçmiş işlemleri görüntüleyebilirsiniz. İptal/iade talebi oluştururken Hepsipay Cüzdan’ı seçin. Böylece siparişleriniz için iadeniz onaylandığında veya iptal edildiğinde, iade tutarı anında cüzdanınıza yüklenecek ve beklemeden alışverişe devam edebileceksiniz. Cüzdanım sayfasına giderek veya sipariş ödeme adımında kartından otomatik bir şekilde aktararak hızlıca TL yükleme yapabilirsin. Firmanın adresi Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Tower Blok No: 12 İç Kapı No: 434 Şişli / İstanbul olmaktadır.

HepsiPay şikayet hattı 0850 252 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen HepsiPay müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri HepsiPay şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

HepsiPay Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 252 40 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. HepsiPay çağrı merkezi numarasına 0850 252 40 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : D ÖDEME ELEKTRONİK PARA VE ÖDEME HİZMETLERİ A.Ş.
Adres : Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Tower Blok No: 12 İç Kapı No: 434 Şişli / İstanbul
E-Posta : dodeme@hs02.kep.tr
Telefon : 0850 252 40 00

Arama Terimleri: HepsiPay iletişim bilgileri, HepsiPay telefon no, HepsiPay irtibat tel, HepsiPay canlı destek, HepsiPay müşteri temsilcisi

Yorum Yap