Delonghi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası Şikayet Hattı

Delonghi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Delonghi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Delonghi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1902 yılında küçük sanayi parçaları imalat atölyesi olarak kurulan bir firmadır. Ancak gelişimiyle birlikte günümüz halini 1950 yılında alarak bu alanda oldukça önemli bir yer edinmiştir. Global pazarda kahve, ısıtma-soğutma, belli mutfak eşyaları ve ütü kategorilerinde lider bir marka olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Tasarım ve performansın mükemmel birleşiminin buluştuğu yenilikçi ev aletleri sunma amacı ile hareket eden firma bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Farklı kültürlerin ve yaşayışların etkisinin de görüldüğü bu marka her geçen gün gelişimine devam etmektedir. Ayrıca ürün geliştirmeye uluslararası bir yaklaşım getirme amacı ile hareket eden firma bu alanda başarılı olmuştur.

Güven, netlik ve bütünlük sağlayan firmanın ürünler oldukça talep görmektedir. Bununla beraber günlük yaşamlarımızın kalitesini ve konforunu arttırmaya kendini veren firma bu alanda kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

Delonghi Çağrı Merkezi Numarası

Köklerini 19. yüzyılın başlarından alarak  günümüze kadar uzanan yolculuğunda önemli bir noktaya gelmiştir. 1974’den beri üretim faaliyetinde bulunan De’Longhi sektörde adından söz ettirmektedir. Girişimci benliği ve mütevazi stili ile tanınan marka her kesimden insana hitap eden ürünleri ile tanınmaktadır. Ayrıca eşsiz bir kombinasyon sunan İtalyan firma halka açık olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Dünya çapında farklı kültürlere yer veren bir firmadır. Bu konuda ev ihtiyaçlarına uyarlanmış yenilikçi renklerin birleşimi ile müşteri beğenisine sunulan ürünleri ile sevilmektedir. Sıradışı çizgilere sahip şık, ayırt edilebilir, kullanışlı ürünler dizayn eden firma aynı zamanda da müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Delonghi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Delonghi ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Delonghi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Delonghi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 399 27 64

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Delonghi çağrı merkezi numarasına 0850 399 27 64 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Delonghi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Delonghi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Delonghi iletişim bilgileri, Delonghi telefon no, Delonghi irtibat tel, Delonghi canlı destek, Delonghi müşteri temsilcisi, Delonghi şikayet hattı, Delonghi müşteri hizmetleri numarası, Delonghi çağrı merkezi numarası, Delonghi iletişim numarası

Yorum Yap