Jolly Tur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jolly Tur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jolly Tur Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Jolly Tur müşteri hizmetleri direk bağlanma, Jolly Tur müşteri temsilcisi direk bağlanma, Jolly Tur müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Jolly Tur Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’ nin en büyük tur şirketlerinden birisi olan Jolly Tur, 1987 yılında kurulmuştur. Türkiye merkezli olarak uluslararası ölçekte faaliyet göstermekte olan bir tur operatörü konumunda bulunmaktadır. 1994 yılında ise Öger Tur ile birleşme gerçekleştirdikten sonra daha güçlü bir şekilde hizmet sunumu gerçekleştirmeye başlamıştır. Bu birleşme çerçevesinde 2003 yılına dek “Öger Tur” çatısı altında faaliyet göstermeye devam etmiştir. Özellikle de Türkiye’ de hem iç turizm hem de karşılama hizmet alanlarında faaliyetleri ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Her geçen gün hizmet ağını hızla büyütmeye devam etmekte olan Jolly Tur markası, Türkiye’ nin en önemli ve en büyük tur ve turizm markalarından birisi konumunda bulunuyor. Uluslararası ölçekteki hizmet kapsamı ile günümüzde tatil ve tur organizasyonları konusunda en popüler markalar arasında yer alıyor. Turizm sektörünün gelişimine yön veren ve katkı sağlayan Jolly Tur markasının müşteri ilişkileri departmanı ise son derece dinamiktir. Günümüzde Jolly Tur müşteri hizmetleri numarası ile son derece pratik bir şekilde her konuda destek alabilme şansına sahip olunabiliyor.

Türkiye’ nin en köklü tur şirketlerinden birisi olan Jolly Tur tarafından düzenlenen on binlerce tur organizasyonu ile sektöründe güçlü bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Özellikle de sürekli olarak tüketici ihtiyaçlarına ve isteklerine göre çeşitlilik kazanan hizmet yelpazesi kapsamında da kurumsal açıdan önemli bir büyüme kaydediyor. Bu çerçevede de günümüzde “Jolly M.I.C.E.”, “Vizyon Yazılımevi” ve “Avantaj Bilet” şeklinde markaları ile günümüzde turizm sektörünün tüm yan ve destek hizmet gruplarına yönelik olarak da hizmetler sunmaktadır. Jolly Tur bu şekilde her geçen gün turizm sektöründe çok daha sağlam adımlar ile kendisine yer bulmaktadır.

Jolly Tur tarafından “Yurt İçi Oteller”, “Kıbrıs Otelleri”, “Kültür Turları”, “Gemi Turları”, “Yurtdışı Otelleri”, “Uçak Bileti”, “Otobüs” ve “Tatil Fırsatları” kategorisi altında turizm ve tatil sektörünün tüm alanlarına yönelik olarak hizmet çözümleri sağlamaktadır. Bu şekilde Türkiye’ nin en çok tercih edilen markaları arasında kendisine yer bulan Jolly Tur müşteri hizmetleri departmanı ile de bu tip konularda profesyonel çözümlerden yararlanma şansı vermektedir.

Jolly Tur Şikayet Hattı

Turizm sektörünün en popüler markalarından birisi olması ile hem yurtiçi hem de yurtdışı tur ve tatil organizasyonlarının en çok tercih edilen markası olarak öne çıkıyor. Türkiye’ nin her yerinde turizm işlemleri noktasında son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmekte olan Jolly Tur markasının sunmuş olduğu ürün ve hizmetlere ilişkin yaşanan sorunlara istinaden ise kolay bir şekilde müşteri ilişkileri departmanına Jolly Tur şikayet bildirimlerinin iletilebilmesi mümkündür. Bu şekilde ilgili birimlerden çok kısa süreler içerisinde yaşanan sorunlara ilişkin olarak profesyonel geri dönüşler sağlanmaktadır. Uzman personeller tarafından müşteri ilişkileri hizmetleri kapsamında dinamik çözümler sağlanarak, mağduriyetlerin giderilmesi sağlanıyor.

Jolly Tur Telefon Numarası

Sektörün en deneyimli ve en kapsamlı markalarından birisi konumunda bulunan Jolly Tur tarafından sunulan hizmetler hakkında bilgi almak, yaşanan sorunlarda destek çözümü sağlamak veya hizmetleri kullanmak için müşteri hizmetleri departmanı ile görüşme gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Özellikle de tüm tüketiciler tarafından son derece pratik bir şekilde Türkiye’ nin neresinden olursa olsun aranabilecek 444’ li bir Jolly Tur telefon numarası bulunmaktadır.

Güncel Jolly Tur telefon numarası olan 444 0 644 numarası, kolay bir şekilde aranabiliyor. Ancak Pazar günleri hariç 09.00 ile 23.00 saatleri arasında, Pazar günleri ise 10.00 ile 23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Jolly Tur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 644

Jolly Tur İletişim Mail Adresi
info@jollytur.com

Arama Terimleri: jolly tur iletişim bilgileri, jolly tur telefon no, jolly tur irtibat tel, jolly tur müşteri temsilcisi, jolly tur şikayet hattı, jolly tur müşteri hizmetleri

Yorum Yap