Jolly Joker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jolly Joker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jolly Joker çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Jolly Joker müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Jolly Joker şikayet hattına erişebilirsiniz. Jolly Joker müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Jolly Joker Çağrı Merkezi Numarası

Jolly Joker, Türkiye’de bir mekan zinciridir. 2008 yılında kurulan, İbrahim Sayın ve Ahmet Çelenk’in yönettiği işletmenin; Adana, Alaçatı, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul, Kayseri ve Mersin’de toplam 12 şubesi bulunmaktadır. Markanın menşei Antalya’da bulunmaktadır. Firma, 2019 yılında bugüne kadar 4 milyondan fazla kişinin katıldığı 850 etkinlik düzenlediğini açıkladı. 2020 yılı sonuna kadar Büyükçekmece, İzmir ve Bodrum’da yeni şubeler açmayı planlamaktadır. Jolly Joker, Kocaeli’nde franchise sözleşmesi ile iki şube açmaya çalışmış ancak çeşitli hukuki sorunlarla karşılaşmıştır.

İlk kez 2008 yılında kapılarını açan firma, Türkiye’nin en büyük ve en yaygın konser salonu ağında 9 yüksek kaliteli mekan ile geniş ve farklı bir dinleyici kitlesini bir araya getirerek çağdaş müzik ve eğlenceyi ulaşılabilir kılmayı hedefliyor.

Firma ile iletişime geçmek  veya şikayetleriniz için 90 212 249 07 49 numaralı telefonu arayarak yardım/destek alabilirsiniz. Ayrıca bir diğer iletişim yolu da web sitesindeki iletişim formunu doldurarak kısa sürede cevap almaktır. Dilerseniz başka bir seçenek olan info@jollyjoker.com.tr e-posta adresinden de firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Jolly Joker çağrı merkezi numarası 0212 249 07 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jolly Joker Müşteri Hizmetleri Numarası

Müzik ve mekan arasında yakın ve gerekli bir bağlantı vardır. Müzik de dahil olmak üzere kültürel çalışmalar, mekan kavramı ile anlamsal düzeyde kesişir. Ortak bir müzik etkinliği/pratiği/tür ya da belirli bir zevk gibi ortak bir şeyi paylaşan bir grup insana odaklanan belirli müzik tarzlarının üretimi ile ilgili olayları tanımlarken mekan çok önemlidir. Bu noktada firma, birçok kaliteli sanatçıyı dinleyici kitlesiyle buluşturması bakımından önemli bir rol oynamaktadır.

Firma, 2008 yılında, Cumhuriyet Cad. No:34 Dağ Apt. Kat:1 Daire:6 Harbiye, Şişli, İstanbul adresinde kuruldu. Firma ile reklam anlaşmaları yapmak isterseniz reklam@jollyjoker.com.tr elektronik posta adresinden iletişime geçmeniz mümkün.

Jolly Joker müşteri hizmetleri numarası 0212 249 07 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jolly Joker Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İyi bir müzik yayını için mekanın akustiğinin tekdüze olması ve iletim sisteminin kaliteli olması gerekir ama bu da yetmez! Hoparlörlerin dağılımı, duvarların yapısı, zemin, koltuklar, kumaş gibi ses emici malzemelerin yoğunluğu müzik iletimini etkiler. Yani her yer müzik için uygun değil. Firma bu konu için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir yerdir.

Şirket, Türkiye’nin en geniş ve kapsamlı kaliteli konser mekanları ağında geniş ve farklı kitleleri bir araya getirerek çağdaş müzik ve eğlenceyi erişilebilir kılmayı hedeflemektedir. 2019 yılında 01 AVM’de açılan Jolly Joker Adana, 1200 kişilik alanında Adana’da yaşayan müzikseverleri en sevdikleri sanatçılarla buluşturuyor.

Firmanın İstanbul dışında Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Mersin gibi birçok şehirde konser salonları ve barları bulunuyor. Hayal Kahvesini de ekleyebileceğimiz bu büyük zincir, her gece Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerini çeşitli bölümlerinde ağırlıyor.

Firmanın Taksim şubesinde ilk kez fine dining yani yemekli konser veya gazino tarzı bir konsept şeklinde bir şey denedi: CVK Park Bosphorus Hotel’in terasında yeni açılan JJ Private. Bülent Ersoy’dan Gülşen’e, Hakan Altun’dan Yaşar’a ünlü isimler sahne alacak.

Jolly Joker müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 249 07 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jolly Joker Şikayet Hattı

Sponsorluk; Spor, sanat, kültür ve sosyal faaliyetler alanındaki kişi veya kuruluşların şirketin hedeflerine ulaşması için para, ekipman veya hizmetlerle desteklenmesi ve tüm bu faaliyetlerin planlanması, organizasyonu, uygulanması ve izlenmesidir. Sponsorluk, markaya isim vermek, markayı görünür kılmak, imajı yükseltmek, kurumsal kimlik oluşturmak gibi amaçlarla ve sosyal sorumluluk bilincini gösterme fırsatı sunar. Firma ile sponsorluk işleri hakkında iletişim kurmak ya da bir şikayet için sponsorluk@jollyjoker.com.tr elektronik posta adresinden ulaşmanız mümkün olacaktır. Franchise başvurusu yapmak isteyenler firmanın internet sitesine giderek franchise bölümündeki formu doldurmaları yeterli olacaktır.

Jolly Joker şikayet hattı 0212 249 07 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Jolly Joker müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Jolly Joker şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Jolly Joker Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 249 07 49

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Jolly Joker çağrı merkezi numarasına 0212 249 07 49 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : CUMHURİYET CAD. NO.34 DAĞ APT. DAİRE.2 HARBİYE, ŞİŞLİ, İSTANBUL
E-Posta : info@jollyjoker.com.tr
Telefon : 0212 249 07 49

Arama Terimleri: Jolly Joker iletişim bilgileri, Jolly Joker telefon no, Jolly Joker irtibat tel, Jolly Joker canlı destek, Jolly Joker müşteri temsilcisi

Yorum Yap