Jet Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jet Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jet Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Jet Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Jet Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Jet Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Jet Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Jet Turizm ülkemizde uzun zamandan bu yana verdiği başarılı taşımacılık hizmeti ile bilinmektedir. Müşterilerine kaliteli ve yenilikçi hizmetleri vadeden bu otobüs firması, şu an ülkemizin en çok tercih edilen turizm firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Teknolojiyi gerektiği biçimde kullanarak hizmetlerini geliştiren turizm firması, müşteri memnuniyetini de oldukça önemsemektedir. Bu kapsamda firma içerisinde düzenli olarak çalışmalar yapmakta ve müşterinin temasa geçebileceği her alanı daha iyi hale getirmektedir.

Tüm bunlara bakılarak firmanın, oldukça geniş kitlelere hitap ettiği bilinmektedir. Antakya merkezli olan bu firma şu an ülkemizin dört bir yanına gitmekte ve ulaşım ağını genişletmektedir. Firmanın hizmet ağının genişlemesiyle birlikte, müşterileriyle iletişim içerisinde olabilmesi adına bir çağrı merkezi numarası edinmesi de şart hale gelmiştir. Bu kapsamda firmanın edinmiş olduğu çağrı merkezi numarası 0850 303 31 31 şeklindedir. Müşteriler bu numara üzerinden mesai gün ve saatleri içerisinde firma yetkilileri ile iletişime geçebilmektedirler.

Jet Turizm çağrı merkezi numarası 0850 303 31 31 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jet Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma müşterilerinin çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşebilecekleri pek çok farklı konu bulunmaktadır. Bunlardan ilki seferler hakkında bilgi almaktır. Müşteriler kendilerine en uygun olacak sefer gün ve saatleri hakkında yukarıdaki numara üzerinden bilgi alabilmektedirler. Bunun yanı sıra yolculuk yapmak istedikleri seferin yolcu sayısı ve iptal olup olmama gibi durumlar hakkında müşteriler yine aynı numara üzerinden bilgi alabilmektedir. Müşterilerin çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşebilecekleri bir diğer iletişim kanalı da mail adresi olmaktadır. Müşteriler, jet@jetturizm.com.tr adresinden diledikleri zaman firma yetkililerine mail atabilmektedirler. Tüm bunların yanı sıra müşteriler doğrudan firmaya ait şubeye giderek de bilgi sahibi olabilirler. Firmanın ana merkez adresi; Zülüflühan Mah. Yeni Sk. No:147 İç Kapı No:1 Antakya/ Türkiye şeklindedir. Bu adres Antakya’da bulunan firma merkezine ait olup, müşteriler kendi bulundukları ilde yer alan şubelere gidebilirler. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus mesai saatleri içerisinde gidilmesi gerektiğidir. Eğer acil olarak yetkililer ile görüşülmesi gerekiyor ise terminallerde bulunan yazıhaneler de ziyaret edilebilmektedir.

Jet Turizm müşteri hizmetleri numarası 0850 303 31 31 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jet Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Otobüs firması yetkilileri ile çoğu zaman direkt bağlanma fırsatı yakalayarak görüşmek isteyen müşterilerin sayısı oldukça fazladır. Bu sebepten ötürü çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olan 0850 303 31 31 numarasına arama gerçekleştirildiğinde müşterilerin yapması gereken birkaç husus bulunmaktadır. Bu hususlardan ilki, arama esnasında karşılarına çıkan ilgili yönlendirmeleri yapmaları gerektiğidir. Müşteri temsilcisine bağlanmadan hemen önce müşterilerden belli başlı kişisel bilgiler istenebilmektedir. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru biçimde doldurulmasından kısa süre sonra çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilmek mümkündür. Burada müşterilerin dikkat etmeleri gereken tek husus, bu işlemin mesai gün ve saatler içerisinde gerçekleşiyor olmasıdır. Firmaya ait aktif çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu her gün saat 09:00- 20:00 şeklindedir. Müşteriler bu saat aralıkları içerisinde diledikleri vakit görüşme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Jet Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 303 31 31 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jet Turizm Şikayet Hattı

Otobüs firmasının sunmuş olduğu hizmet kapsamında bir sorun yaşanması durumunda müşteriler durumu doğrudan firma yetkililerine bildirebilmektedir. Turizm firmasına ait ayrı bir şikâyet hattı bulunmadığından, bu işlemi yapmak isteyen müşterilerin direkt olarak çağrı merkezi numarasını aramasında fayda olacaktır. Çağrı merkezi numarası üzerinde arama yapıldığı esnada müşterilerin, görüşmek istedikleri konunun şikâyet bildirimi olduğunu dile getirmeleri gerekmektedir. Arama esnasında müşterilerin karşısına birçok farklı konu alternatifi sunulmaktadır. Müşteriler bu konular arasından kendi görüşmek istedikleri konuyu seçerek, varsa ilgili tuşlamaları yapmalıdırlar. Daha sonra kısa süre içerisinde şikâyet hattına bağlanmaları mümkündür.

Jet Turizm şikayet hattı 0850 303 31 31 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Jet Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Jet Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Jet Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 303 31 31

İletişim

Şirketin Ünvanı : DEFNE JET TURİZM VE TİCARET A.Ş.
Adres : Zülüflühan mah. Yeni Sk. No:147 İç Kapı No:1 Antakya/TÜRKİYE
E-Posta : jet@jetturizm.com.tr
Telefon : 0850 303 31 31

Arama Terimleri: Jet Turizm iletişim bilgileri, Jet Turizm telefon no, Jet Turizm irtibat tel, Jet Turizm canlı destek, Jet Turizm müşteri temsilcisi

Yorum Yap