Javsu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Javsu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Javsu Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Javsu müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, Javsu müşteri temsilcisi direk bağlanma, Javsu müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Javsu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Javsu Müşteri Hizmetleri Numarası

Javsu, jandarma asayiş vakfına ait Javdes’in bir markası olan Kızılcahamam Javsu faaliyetlerine 20 Kasım 2003 tarihinde başlamıştır. Ankara’da 3 bayi açarak hizmet veren Javsu halen Ankara’nın en ücra köşe ve mahalleleri olmak üzere her yerine doğal kaynak sularını ulaştırmaktadır. Diğer taraftan Yozgat, Kayseri ve Konya illerinde de müşterilere doğal ve sağlıklı kaynak sularını ulaştırmaktadır.

Javsu temsil ettiği markanın bilincinde ve haklı gururunda olarak doğal kaynak suyunun çıkartılmasından ambalajlanmasına kadar her adımını takip ederek son teknoloji ve disiplinli iş çalışmasıyla en kaliteli ürünleri müşterilerine ulaştırmaktadır. Hijyenik çalışma disipliniyle temiz ve taze doğal kaynak suyunu müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Müşterilerin beğeniyle sipariş edip tükettiği Javsu doğal kaynak suyu tüm testlerden başarılı bir şekilde geçerek insan sağlığına uygun suları üretip müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Javsu Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Ankara Kızılcahamam’da dolum tesisi bulunan Javsu, 444 0 919 numaralı müşteri hizmetleri telefon numarası ile sizlere hizmet vermektedir. Bu numaradan Javsu müşteri temsilcisine direk bağlanarak; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir ve yaşamış olduğunuz sorunlar için çözüm bulabilirsiniz. Javsu müşteri hizmetlerine bağlanarak her türlü şikayetinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Javsu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 919

Javsu Merkez Telefon Numarası
0 312 230 66 60

Arama Terimleri: Javsu mail adresi, Javsu müşteri hizmetleri, Javsu telefon numarası, Javsu iletişim, Javsu şikayet

Yorum Yap