Collezione Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Collezione Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Collezione Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adını İtalyancada koleksiyon anlamı taşıyan kelimeden alan Collezione İstanbul merkezli olup 1987 yılında hazır giyim üzerine kurulmuştur. Kısa sürede mağazalar zinciri haline gelen Collezione 55 i yurt dışında olmak üzere Türkiye dahilinde 200 ü aşkın satış noktası mevcuttur.

Teknolojiyi ve modayı takip ederek daha güzel hizmet vermek için hala büyümekte ve gelişmekte olan Collezione marka olma vizyonuyla tam gaz ilerlemektedir. Hızlı yeni moda anlayışını benimseyerek geçlerin ve hiç büyümek istemeyenlerin sıklıkla tercik ettiği, günden güne kalitesinin arttığı da göz önündedir. Moda ve tarz markası olma yolunda engel tanımayan Collezione uygun fiyatları fırsat ve kampanyalarıyla oldukça cazip gelmektedir.

Collezione mağazaları bayan ve erkek olmak üzre hazır giyim, aksesuar, ayakkabı, saat, cüzdan, çorap, kemer, çanta eldiven, şal ve kozmetik ürünleriyle, mağaza mağaza gezmeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz özelliklere sahiptir. Ayrıca Collezione; online alışveriş sitesinden evden ofisten veya herhangi bir yerden mağazaya gitmeden ürünleri satın alabilme imkanlarınız da vardır. Collezione çağrı merkezi telefon numarasından da sizlere hizmet vermektedir.

Collezione Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 222 1 259

Hafta içi her gün (07:00 – 09:30) (09:45- 12:30) (13:30 -16:00) (16:15 – 17:30) saatleri arasında vermiş olduğumuz telefon numarasından Collezione müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Eposta yoluyla Collezione müşteri temsilcileriyle iletişime geçmek isterseniz, crm@collezione.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İletişim formu ile Collezione müşteri temsilcileri ile irtibat kurmak isterseniz, aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Collezione İletişim Formu

Arama Terimleri: collezione iletişim bilgileri, collezione telefon no, collezione irtibat tel, collezione canlı destek, collezione müşteri temsilcisi, collezione şikayet hattı, collezione müşteri hizmetleri

5 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla