Alvina Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alvina Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alvina çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Alvina müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Alvina şikayet hattına erişebilirsiniz. Alvina müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Alvina Çağrı Merkezi Numarası

Temelleri 1996 yılında atılan Alvina; abiyeden eşofmana, gündelik giyimden aksesuara kadar bir kadının baştan aşağı giyinebileceği bir mağaza olarak tasarlanmıştır. Firmanın 40’ı aşkın mağazalarından birebir alışveriş yapabileceğiniz gibi web sitesi üzerinden de alışveriş yapmak oldukça keyifli ve kolay. Alışverişiniz sırasında sipariş ve ödeme konularında sırayla önünüze düşen ekran yardımı ile işleminizi kolayca tamamlayabileceğiniz gibi sıkça sorulan sorular kısmından da takıldığınız yerde destek alabilirsiniz. Yaşayacağınız tüm sorunlarda da 850 222 30 80’i tuşlayarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Alvina çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Alvina Müşteri Hizmetleri Numarası

Sektörde üretim konusunda belli bir ivme yakaladıktan sonra satış yapmaya da adım atan firma; İzmir, İstanbul ve Ankara’da yer alan bölge satış müdürlükleri ile de kendisine geniş çaplı bir yer edinmiştir. İster mağazalardan isterseniz de web sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde; iade, değişim, kargo ve ödeme konuları başta olmak üzere tüm sorun ve sorularınızda yukarıdaki çağrı merkezi numarasına ulaşabilirsiniz. Yurt dışında yaşayan müşteriler de +90 850 222 30 80 numaralı hattı kullanarak Alvina müşteri hizmetleri desteği alabilir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Alvina müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Alvina Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uluslararası bir firma olan Alvina, müşteri taleplerine daha hızlı geri dönüş sağlayabilmek ve dinamik bir hizmet sunabilmek için bölgesel müdürlükleri ile yol almaktadır. Tamamen müşteri odaklı bir çalışma stili benimseyen firma için müşteri ilişkileri son derece aktif ve hızlı olmalıdır. O nedenledir ki yurt dışı ve yurt içi olmak üzere ayrı ayrı hatlardan müşteri hizmetlerine direkt bağlanabileceğiniz gibi web sitesi üzerinden iletişim formu doldurarak da talebinizi iletebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Alvina müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Alvina Şikayet Hattı

Üretim ile sektöre adım atan, kadın modasına dair her şey düşüncesi ile bu konuda önemli bir yol almış olan Alvina; satış öncesi, satış anı ve sonrası olmak üzere her aşamada %100 müşteri memnuniyeti için çabalıyor. 0533 217 17 94 numaralı hattı kullanarak WhatsApp üzerinden sipariş oluşturabilir yaşadığınız sorunlarda yukarıda belirtilen çağrı merkezi numaraları üzerinden de şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Sorun, şikayet ve önerilerinizi mesaj yolu ile bildirmek için web sitesi aracılığı ile iletişim formu doldurabilir yahut info@alvinaonline.com adresine mail de atabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Alvina müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Alvina şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Alvina Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Alvina çağrı merkezi numarasına 0850 222 30 80 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

ALVİNA GİYİM

Adres: 9 Eylül Mah. Kahramanlar Cad. No:33 Gaziemir – İZMİR / TÜRKİYE

Yurt İçi:850 222 30 80

Yurt Dışı: +90 0850 222 30 80

WhatsApp Sipariş: 0533 217 17 94

E-Posta: info@alvinaonline.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Alvina iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Alvina sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Alvina iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Alvina iletişim bilgileri, Alvina telefon no, Alvina irtibat tel, Alvina canlı destek, Alvina müşteri temsilcisi, Alvina şikayet hattı, Alvina müşteri hizmetleri numarası, Alvina çağrı merkezi numarası, Alvina iletişim numarası, Alvina çağrı merkezi, Alvina müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap