Jandarma Genel Komutanlığı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jandarma Genel Komutanlığı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jandarma Genel Komutanlığı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Jandarma Genel Komutanlığı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Jandarma Genel Komutanlığı şikayet hattına erişebilirsiniz. Jandarma Genel Komutanlığı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Jandarma Genel Komutanlığı Çağrı Merkezi Numarası

Jandarma Genel Komutanlığı, ülkemizde il ve ilçe belediye sınırları haricinde kalan ya da polis teşkilatı olmayan yerlerle Sahil Güvenlik Teşkilatı bulunmayan kıyı, deniz ve sahillerde görev yapmakta olan silahlı genel kolluk kuvvetidir. Etkinliği 1839 yılına kadar uzanır. İçişleri Bakanlığı’na bağlı olarak çalışır. Jandarma birlikleri, savaş ve seferberlik hallerinde Genelkurmay Başkanlığı görüşüyle belirlenecek olan bölümleriyle Kuvvet Komutanlıkları emrine girer ve bu alanda görevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirir. ALO 156 çağrı merkezi numarası kanalıyla, Komutanlığın görev alanına giren her konuda ihbar yapılabilir.

Jandarma Genel Komutanlığı çağrı merkezi numarası 0312 456 19 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jandarma Genel Komutanlığı Müşteri Hizmetleri Numarası

Komutanlığın görevleri; adli, mülki ve askeri olarak 3 ana başlık altında toplanmıştır. Komutanlığın kadroları ve kuruluşlarıyla konuş yerleri, İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenir. Ancak savaş ve seferberlik hallerinde, Kuvvet Komutanlıkları emrine girecek olan birliklerin kadro ve kuruluşlarıyla konuş yerlerinin düzenlenmesinde Genelkurmay Başkanlığı görüşü alınmaktadır. Jandarma birliklerinin kuruluş ve konuş düzenlemesinde, mülki taksimat baz alınır. Ancak geçici bir biçimde birden çok ili içine alan bölge teşkilatı da kurulabilmektedir. Bölge komutanı, bölge teşkilatının konuşlandığı ilin valisine karşı sorumludur. Komutanlığa ilişkin tüm konularda müşteri hizmetleri numarası türündeki 0 312 456 19 99 aranabilir.

Jandarma Genel Komutanlığı müşteri hizmetleri numarası 0312 456 19 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jandarma Genel Komutanlığı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Jandarma, il ve ilçe belediye sınırları dışında kalan kendi görev alanına giren tüm noktalarda, vatandaşın her türlü imdadına yetişir. Sloganı; jandarma bir kanun ordusudur. Etkin, caydırıcı ve saygındır. Komutanlık, görev yaparken üzerine düşen tüm gereklilikleri yerine getirmekte olup çağdaş teknikler ve teknolojik gelişmelerden olabildiğince yararlanmaktadır. Komutanlığın ve birliklerinin görev alanına giren herhangi bir hususta bilgi alınacağı vakit, yukarıda bulunan numaralardan direkt bağlanılıp gerekli bilgi edinilebilir.

Jandarma Genel Komutanlığı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 312 456 19 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jandarma Genel Komutanlığı Şikayet Hattı

Kurumsal ve disiplinli bir anlayışla yönetilen Komutanlık, ülkenin yararına olacak asayiş ve güvenlik önlemlerini almakta; strateji ve politikalarını bu doğrultuda belirlemektedir. Görevlerini son derece hassasiyet göstererek yürüten Komutanlık ve alt birimlerine yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaralardan ilgililere aktarılabilir.

Jandarma Genel Komutanlığı şikayet hattı 0 312 456 19 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Jandarma Genel Komutanlığı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Jandarma Genel Komutanlığı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Jandarma Genel Komutanlığı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 312 456 19 99

Jandarma İhbar Hattı
156

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Jandarma Genel Komutanlığı çağrı merkezi numarasına 0 312 456 19 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı :  T.C. İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı
Adres : Devlet Mahallesi, İsmet İnönü Bulvarı No:6 Çankaya-ANKARA
Telefon : 0 312 456 19 99
Faks Numarası: 0 312 418 92 08
Jandarma İhbar Hattı: 156

Arama Terimleri: Jandarma Genel Komutanlığı iletişim bilgileri, Jandarma Genel Komutanlığı telefon no, Jandarma Genel Komutanlığı irtibat tel, Jandarma Genel Komutanlığı canlı destek, Jandarma Genel Komutanlığı müşteri temsilcisi, Jandarma Genel Komutanlığı şikayet hattı, Jandarma Genel Komutanlığı müşteri hizmetleri numarası, Jandarma Genel Komutanlığı çağrı merkezi numarası, Jandarma Genel Komutanlığı iletişim numarası, Jandarma Genel Komutanlığı çağrı merkezi, Jandarma Genel Komutanlığı müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap