Albert Genau Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albert Genau Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albert Genau çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Albert Genau müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Albert Genau şikayet hattına erişebilirsiniz. Albert Genau müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Albert Genau Çağrı Merkezi Numarası

Albert Genau yurdun dört bir yanında bulunan bayilikleriyle birlikte halka hizmet vermektedir. Ayrıca tüm Türkiye illeri dışında Şili’den Çin’e uzanan 60’dan fazla ülkede hizmetlerine devam ederek marka değerini büyütmektedir. Marka, “Ekonomik fayda yaratan yenilikler odağında çalışan, herkesin yaptığı işleri, standardı satın alan; herkesin yapamadığı, katma değer yaratan işleri tasarlayan ve üreten firmadır.” felsefesini benimseyerek ticaret dünyasında kendine has özellik ve farkını ortaya koymaktadır. Tasarım, fikir, inovasyon, farklılık, patent kelimelerini şirket bünyesinde ana tema olarak kullanır ve hızla büyümeye devam ederken bu doğrultuda stratejilerini korumaya devam eder. Firma, 37 yıldır her yıl en az iki adet yeni inovatif ürün tasarlama prensibiyle çalışır.

Firma ile iletişime geçmek için sizlere farklı iletişim kanalları sunmaya devam etmektedir. İletişime geçmek, şikayet ve önerileri dile getirmek için 0312 316 30 00 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz. Sizlerle bir müşteriden daha fazlası olduğunuzu bilerek tüm söylemlerinizi dikkatle dinleyerek çözüme ulaştırırlar. Ayrıca şirket bünyesinde çalışmak isteyenler için marka web sitesini ziyaret ederek başvuru formunu doldurabilirsiniz. Marka prestijimiz, sizin prestijinizdir anlayışıyla bayilik açmak isteyen kişiler için yönlendirme sayfası bulunmaktadır. Daha fazla bayilik açarak mutlu müşteriler sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir.

Albert Genau çağrı merkezi numarası 0312 316 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Albert Genau Müşteri Hizmetleri Numarası 

Firma müşterilerinin sorunlarıyla daha hızlı ilgilenebilmek için çeşitli iletişim kanallarını hizmete koymuştur. Dilerseniz, web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak önerinizi ya da sorununuzu belirtebilirsiniz. Markaya e-posta yoluyla ulaşmak için isildak@isildak.com.tr bağlantısını kurabilirsiniz. Müşteri danışmayla iletişim kurmak için musteri@albertgenau.com mail adresini kullanabilirsiniz. Firma çok kısa sürede sizlerle iletişime geçerek çözüm odağınız olacaktır. Telefon numarasıyla iletişime geçmek için 0312 316 30 00 numaralı telefon hattını arayabilir ve istek, öneri, şikayet gibi konularda yardım isteyebilirsiniz.

Üretici bayiler aracılığıyla alıcılara ulaşan firma, bu süreci sorunsuz hale getirmek için bayilere kolaylaştıran çözümler sunmaktadır. Eğitimin yanı sıra sorunsuz bir üretim süreci sağlamak için tüm profil ve aksesuarların teslimatını sağlarlar. 1983 yılında ilk kez üretime başlayan marka 37 yıldır müşterileri için en iyisini sunmayı hedefleyerek yeni projelerine devam etmektedir. 1994 yılında ilk kapılarını üreterek cam balkon-katlanır cam, tam balkon, sürme cam balkon, giyotin cam, hareketli cam, küpeşte korkuluk sistemlerini daha da arttırarak müşterilerin odak firması haline gelmiştir.

Albert Genau müşteri hizmetleri numarası 0312 316 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Albert Genau Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Marka; yapı sektöründeki profesyonellere özel proje cam balkon danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında, mimar, cephe danışman firmaları ve proje sahipleri ile projenin ön analizi yapılır. Sonrasında su, rüzgâr dayanıklılık ve darbe dayanıklılık testleri uygulanır. Şirket, Almanya PFB Teknik Enstitüsü’nde yapılan bütün testleri Avrupa Birliği normlarına göre başarıyla tamamlamıştır. Ürünlerinde yüzde 100 paslanmaz malzeme kullanarak en iyi kalitede hizmet vermektedir. Türkiye’nin 81 ilinde dünyanın 62 ülkesinde balkondayız mottosuyla ilerleyen marka hızla büyümeye ve mutlu müşteriler elde etmeye devam etmektedir.

Albert Genau müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 316 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Albert Genau Şikayet Hattı

Şirket ısıcamlı cam balkon sistemini, Dünya’nın 32 ülkesinde satışa sunmuştur. Ayrıca “Isı camlı katlanır cam sistemleri” patentiyle ASO İnovasyon Ödülünün sahibidir. Patent, 38 Avrupa ülkesinde geçerli Avrupa Patent Ofisi (European Patent Office) tarafından onaylanmıştır. 2011 yılında ise Anadolu Markası ödülünü alarak başarılara imza atmıştır. Müşterileri için hep daha iyisi için emin adımlarla yürüyen marka prestijli ürünleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Markaya şikayet ve görüş bildirmek için sizler de bahsi geçen iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Albert Genau şikayet hattı 0312 316 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Albert Genau müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Albert Genau şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Albert Genau Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 316 30 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Albert Genau çağrı merkezi numarasına 0312 316 30 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : IŞILDAK İNŞ.TAAH.TİC.A.Ş.
Adres : Mutlukent Mah. 1986. Cad. No:20 Çayyolu
E-Posta : musteri@albertgenau.com
Telefon : 0312 316 30 00

Arama Terimleri: Albert Genau iletişim bilgileri, Albert Genau telefon no, Albert Genau irtibat tel, Albert Genau canlı destek, Albert Genau müşteri temsilcisi

Yorum Yap