istanbulkart-cagri-merkezi-numarasi

İstanbulKart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbulKart çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İstanbulKart müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İstanbulKart şikayet hattına erişebilirsiniz. İstanbulKart müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İstanbulKart, 2010 yılında İstanbul’da kullanılan toplu taşıma araçları, teleferik ve şehir tuvaletlerinde ödeme yapılması için tasarlanmış ve kullanımda olan ulaşım kartıdır.

Şuanda toplam 6.000 otobüs, 81 metro istasyonu (1.273 noktada), 43 metrobüs istasyonu (594 noktada), 66 deniz taşımacılığı istasyonu (332 noktada) , 3 teleferik istasyonu (7 noktada), 52 tramvay istasyonu (382 noktada), 136 şehir tuvaleti (500 noktada) olmak üzere toplam 9.088 noktada, 26 üye işyerinde ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır. İndirim ve ücretsiz geçiş olarak 23 farklı kategoride hizmet vermektedir. İstanbulKart’a yaklaşık 2.700’e yakın İstanbulKart bayisinden, İETT Gişeleri ve Biletmatik’ler aracılığıyla bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. İstenildiği kadar bakiye yüklenebilmektedir.

İstanbulkart Çağrı Merkezi Numarası  

İstanbulkart başlarda sadece ulaşım için kullanılacak bir kart olarak anlaşılsa da alt yapısında birçok alanda para yerine kullanılabilecek önemli işlevlere sahip bir karttır. Alışverişlerde, ödeme noktalarında ve ulaşım gibi ihtiyaçlarda hayatı kolaylaştırmak için kullanıma hazırdır. Gayet kullanışlı olan bu kart aynı zamanda internet bankacılığı yoluyla da hesap hareketleri kontrol edilebilir. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında ise ulaşabileceğiniz çağrı merkezi irtibat numarasına sahiptir. Kurumsal müşteri hattı (444 2 161) Bireysel müşteri hattı (153) İstanbulKart çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İstanbulkart Müşteri Hizmetleri Numarası

Hayatın akışında sık sık kullanılan İstanbulkart, şehir insanın yanında kendine yer edinmeyi başarmıştır. Haklı olarak insanlar sürekli kullandıkları bu kartta bir sorunla karşılaşmak istememektedir. Manyetik algılayıcıya sahip bu kart çok kullanımlardan sonra, fiziksel olarak hasar aldığı durumlarda ya da başka tür sorunlarla insanların karşısına çıkabilmektedir. Ekonomik olarak pahalı sayamasak da sürekli değişim insanlar için can sıkıcı olabilir. Bu sebeple her zaman ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri yanınızda. Çağrı merkezi numaralarından ulaşabileceğiniz gibi özel olarak da ulaşabileceğiniz numara bulunur (0212 468 00 99). Öneri, istek ve şikayetlerinizi İstanbulKart müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

İstanbulkart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şehirde yaşanan hayatlara, çalışma temposuna, kalabalık nüfusa baktığımız zaman açıkça görürüz ki hız çok önemli bir faktördür. Çoğu insan kendisine daha fazla vakit ayırabilmek için zamandan tasarruf etmenin yollarını arar. Bu nedenle büyükşehir yaşamındaki boş vakit daha da önem kazanır. Şehir insanını düşünen kurum, müşteri hizmetlerine hemen bağlanılabilmesi için kolaylıklar sağlar. Müşteri temsilcilerine çağrı merkezi kurumsal numarası, yine çağrı merkezi bireysel numaralarından bağlanılabildiği gibi yukarıda bahsedilen direk müşteri hizmetleri numarasından da direk bağlanmak mümkündür. Bu numaralar arandığında telesekretere durumunuzla ilgili sorun veya istekleri belirterek ilgili müşteri hizmetlerine aktarılabilirsiniz. Müşteri kitlesi büyüdüğü için İstanbulKart müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

İstanbulkart Şikayet Hattı

Sürekli aktif halde olan kartlar sorun çıkardığında ulaşabileceğiniz numaralar çağrı merkezleri numaralarıdır. Sorun çözümü ya da herhangi online işlem yapabilmek için ise www.istanbulkart.istanbul/iletişim adresine girerek kartla alakalı her işlemi görebilir, öğrenebilir ve uygulamalar da gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Kartla ilgili sorun ve şikayetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şikayetiniz tarafımızca değerlendirilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İstanbulKart müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İstanbulKart şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İstanbulKart’ın ücretsiz çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kartınız hakkında sorunlar, online ödeme öncesi ve sonrası sorunlar, kart kayıp bildirimi gibi bildirimlerde bulunabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca Beyaz Masa birimini arayarakta sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

İstanbulKart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 468 00 99
0800 261 91 11
153 (Beyaz Masa)

Arama Terimleri: istanbulkart iletişim bilgileri, istanbulkart telefon no, istanbulkart irtibat tel, istanbulkart canlı destek, istanbulkart müşteri temsilcisi, istanbulkart şikayet hattı, istanbulkart müşteri hizmetleri numarası, istanbulkart çağrı merkezi numarası, istanbulkart iletişim numarası, istanbulkart çağrı merkezi, istanbulkart müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap