İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı şikayet hattına erişebilirsiniz. İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı, İstanbul ilinin Fatih ilçesinde faaliyet yürütmektedir. Bünyesinde vatandaşlar için birçok hizmet sunan bu kuruma vatandaşlar çeşitli nedenlerden dolayı ulaşmak istemekte ve bunu nasıl yapacaklarını merak etmektedirler.

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı çağrı merkezi numarası 0212 453 82 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir konuda bilgi edinmek veya yaşadığınız bir sorunun çözüme kavuşmasını istiyorsanız 0 212 453 83 20 veya 0212 453 83 21 numaralı bilgi edinme hatlarından birini aramanız mümkündür. Kurum temsilcisi sizin arama nedeninizi öğrendikten sonra size memnuniyetle yardımcı olacak ve sorunlarınızı çözüme kavuşturacaktır.

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Müşteri Hizmetleri Numarası

Vatandaşlar kurumun sunduğu hizmetler ile alakalı sorun yaşadıklarında bu sorunun çözüme kavuşması amacıyla kurumun müşteri hizmetleri numarasına ulaşmak istemektedirler. Kuruma hangi numaradan ulaşacaklarını bilmeyen vatandaşlar bunu internet ortamında araştırmaktadırlar.

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı müşteri hizmetleri numarası 0212 453 82 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Siz de kurumdan aldığınız hizmetlerde bir sıkıntı yaşıyorsanız veya sormak istediğiniz sorular varsa 0 212 453 83 20 veya 0212 453 83 21 numaralı hatlardan birini arayarak sorununuzu dile getirebilirsiniz. Ulaştığınız kurum temsilcisi her türlü konuda memnuniyetle sizi bilgilendirecek ve size yardımcı olacaktır.

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kurumun vatandaşlara sunduğu hizmetler ile alakalı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler kurum temsilcisine beklemeden direkt olarak nasıl bağlanacaklarını merak etmektedirler. Telefonunuzdan 0 212 453 83 20 veya 0212 453 83 21 numaralı hatlardan birini tuşlayarak kurum temsilcisine direkt olarak bağlanmanız mümkün olmaktadır.

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 453 82 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karşınıza çıkan kurum temsilcisi sizden arama nedeninizi öğrenecek ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Böylece beklemeden direkt olarak kurum temsilcisi ile görüşebilir ve aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Şikayet Hattı

Vatandaşlar, kurumdan aldıkları hizmetler doğrultusunda bir şikayette bulunmak istediklerinde bunu nereye bildireceklerini merak etmektedirler. Eğer aldığınız hizmetten dolayı mağdur edildiyseniz ve şikayette bulunmak istiyorsanız bunu 0 212 453 83 20 veya 0212 453 83 21 hatlardan birini arayarak dile getirmeniz mümkündür.

Sizi karşılayan kurum temsilcisine şikayette bulunmak istediğinizden bahsederseniz şikayetinizin notunu alacak ve yetkili kişilere ileterek bu sorununuza çözüm bulacaktır.

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı şikayet hattı 0212 453 82 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 453 82 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı çağrı merkezi numarasına 0212 453 82 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İrtibat Bilgisi : Akşemsettin Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No:56 Fatih/İSTANBUL
E-Posta Mail Adres Bilgisi : istvdb.buro@gelirler.gov.tr
İletişim Telefon Numarası : +90 212 453 82 00

Arama Terimleri: İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı iletişim bilgileri, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı telefon no, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı irtibat tel, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı canlı destek, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı müşteri temsilcisi, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı şikayet hattı, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı müşteri hizmetleri numarası, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı çağrı merkezi numarası, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı iletişim numarası, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı çağrı merkezi, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap