İstanbul Kalesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Kalesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Kalesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İstanbul Kalesi şikayet hattına erişebilirsiniz. İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İstanbul Kalesi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İstanbul Kalesi, İstanbul, Alanya, Antalya, Afyon ve Sakarya gibi şehirlere yolculuk yapanları güvenli bir şekilde ulaştıran ve İstanbul’da oldukça popüler olan bir otobüs firmasıdır. Seyahatini daha güvenli ve keyifli bir hale dönüştürmek isteyenlerin adresi olan bu firmada herkesi memnun eden birbirinden farklı hizmetler bulunmaktadır. İstanbul’dan Antalya, Alanya, Sakarya, Afyon ve daha farklı birçok şehre yolcu taşımacılığı yapan bu firmanın tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında kesintisiz ve güler yüzlü hizmet yer almaktadır. Şehirlerarası yolculuk biraz uzun sürdüğü için birçok kişi yolculuk yaparken konforun en üst seviyede olmasını ister.  Bunu gerçekleştiren bu firmadan bilet otobüs bileti almak için çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

İstanbul Kalesi çağrı merkezi numarası 0212 658 07 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kalesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerin soru ve sorunlarına etkili bir şekilde cevap veren müşteri hizmetleri, müşterilere her konuda yardımcı olmaktadır. Şehirlerarası yolculukta son zamanların en çok tercih edilen markalarından biri olan bu firma ile çok rahat bir şekilde yolculuk yapmanız mümkündür. Güleryüzlü hizmetiyle hizmetin en iyisini sunan bu firmada dilediğiniz her saat bilet bulmanız mümkündür. Acil bir şekilde ulaşmanız gereken yerler için bu firmayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Erken bilet almak için online sitesinden randevu alabileceğiniz gibi müşteri hizmetlerini de telefon numarasıyla arayarak bilet alabilirsiniz. 0212 658 07 35 nolu müşteri hizmetleri numarasını dilediğiniz anlarda arayabilirsiniz.

İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri numarası 0212 658 07 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kalesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak bazı firmalarda çok zor olabilmektedir. Bu firma ile müşteri hizmetlerine en kolay ve kısa yol olan direkt bağlanma seçeneğinden bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri direkt bağlanma hizmeti sunan bu firmadan hafta içi ve sonu kesintisiz hizmet almanız mümkündür. Bilet rezervasyonu, bilet iptali ve biletinizi erkene çekme gibi durumlarda arayabileceğiniz müşteri hizmetleri direkt bağlanma numarası her konudaki işleminizi gidermenize imkan tanır.

İstanbul Kalesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 658 07 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kalesi Şikayet Hattı

Şikayet hattı birbirinden farklı şikayetlerin yapıldığı bir numara olarak bilinmektedir. Bu firmanın şikayet hattını arayarak dilediğiniz tüm şikayetleri iletebilirsiniz. Otobüs yolculuğunda olumsuz bir durumla karşılaşmanız durumunda 7 24 ulaşabileceğiniz bu şikayet hattıyla bu durumu paylaşabilirsiniz. 0212 658 07 35 firmanın şikayet hattıdır.

İstanbul Kalesi şikayet hattı 0212 658 07 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İstanbul Kalesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İstanbul Kalesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İstanbul Kalesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 658 07 35

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Kalesi çağrı merkezi numarasına 0212 658 07 35 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : KALE SEYAHAT İNŞAAT HAYVANCILIK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

İletişim Numaraları : MERKEZ TEL NO : 0 (212) 658 07 35 – 658 35 07

Adres Bilgisi : Büyük İstanbul Otogarı NO:27 Bayrampaşa / İstanbul / TÜRKİYE

Arama Terimleri: İstanbul Kalesi iletişim bilgileri, İstanbul Kalesi telefon no, İstanbul Kalesi irtibat tel, İstanbul Kalesi canlı destek, İstanbul Kalesi müşteri temsilcisi, İstanbul Kalesi şikayet hattı, İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri numarası, İstanbul Kalesi çağrı merkezi numarası, İstanbul Kalesi iletişim numarası, İstanbul Kalesi çağrı merkezi, İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Akın 15 Temmuz 2022
  2. Hakan 1 Mayıs 2023

Yorum Yap