ibb çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İstanbul Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul genelinde vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak ve şehrin daha iyi koşullarda vatandaşların yaşamını sürdürmesi için uygun hale getirilmesi adına yapılacak çalışmaların yürütülmesini sağlamaktadır. İstanbul’da bulunan bütün ilçeler ve mahalleler büyükşehir belediyesi kapsamında yer almaktadır. Her belediyenin bir başkanı olduğu gibi Büyükşehir Beleyesi tamamından sorunlu olmaktadır. Belediyenin hizmet kapsamında imar hizmetleri, acil hizmetler, bilgi hizmetleri, sosyal hizmetler, ulaşım hizmetleri kapsamında çalışma yapılmaktadır. Özellikle İstanbul’un daha iyi koşullarda vatandaşlara imkanlar sağlaması adına yol, elektrik, su, konut gibi pek çok farklı çalışmanın yönetilmesi sağlanmaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Tarihi 1855 yılına dayanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul ilinin belediye iş ve işlemlerini yerine getiren kurumudur. Şu andaki başkan, Ekrem İmamoğlu’dur. Cumhuriyet döneminde İstanbul, 1927-1957 yılları arasında İstanbul Valiliği tarafından yönetilmiştir. 1957 yılında belediyeler, il özel idarelerinden ayrılmıştır. 1984 yılında İstanbul, Ankara ve İzmir ile birlikte büyükşehir olmuştur. ALO 153 Çözüm Merkezi çağrı numarası olup bu numara aranıldığında belediyenin ilgili personeli tarafından, talep edilen ücretsiz kamu yerel hizmetlerine dair bilgi verilmektedir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası 153  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul sınırları içerisinde kalan bölgenin sorumluluğu İstanbul Büyükşehir Belediyesine aittir. Geniş hizmet kapsamı ile çalışan belediye özellikle İstanbul’un gelişmesine katkı sağlamaktadır. Büyükşehir belediye başkanı tarafından yönetilmektedir. Farklı departmanlar üzerinden verilen hizmetler sayesinde vatandaşların her talebi karşılamaktadır. Özellikle yapılacak olan her türlü çalışmada belediyeden izin alınması gerektiğinde gerekli başvuru işlemlerinin yapılmasıyla yürütülen çalışmalar sonucunda vatandaşlara hizmet verilmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Saraçhane’de bulunmaktadır. Merkezi üzerinden vermiş olduğu hizmetler sayesinde İstanbul’un her noktasında vatandaşların daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürebilmesi ve düzenin sağlanabilmesi için gerekli çalışmaları yapılmasını sağlamaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sosyal hizmetler konusunda nüfus nedeniyle oldukça geniş bir kitleye ulaşmaya çalışan belediye, pek çok farklı alanda muhtaç ve yoksul insanlara yardımını sürdürmektedir. Kültürel açıdan son derece zengin bir çeşitliliğe sahip belediye, sponsoru olduğu etkinliklerle ve organizasyonlarla kültür sanat bilincini her daim zinde tutmaya çabalamaktadır. Yine belediyenin sunduğu hizmetlerden biri olan Halk Ekmek sayesinde, makul fiyatlara ekmek ve bilumum gıda ürünleri satın alınabilmektedir. Belediyeye yönelik her türlü soru için müşteri hizmetleri numarası 0 (212) 455 1300’dır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Geniş hizmet alanıyla vatandaşlara yardımcı olmak adına çalışmalarını sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyesi kesintisiz olarak vatandaşlar için çalışmalarına devam etmektedir. Yapılan çalışmaların kapsamı özellikle İstanbul’u daha da geliştirmek ve daha üst düzey koşullarda yaşama imkanı sunmak için yapılmaktadır. Bu nedenle farklı hizmet seçenekleri üzerinden yapılan çalışmalar sonucunda vatandaşların yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerekli bütün çalışmaların yapılması sağlanmaktadır. Büyükşehir belediyesi sınırları içerisinde olan vatandaşlar hizmet almak için belediyeye bağlı olmaları durumunda ilçe belediyelerinde veya büyükşehir belediyesinden kesintisiz bir şekilde hizmet alabilirler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediye; Başkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Encümeni olmak üzere 3 ana grupta sınıflandırılır. Belediyenin temel misyonu, yeni nesil belediyecilik anlayışı doğrultusunda şehrin bütün değerlerine sahip çıkarak üreten, sosyal ve kültürel yaşamıyla 24 saat aktif bir İstanbul için erişilebilir hizmetler sunmaktır. Verdiği hizmetlerle İstanbullu insanların mutluluğunu hedefleyen belediye, tüm vatandaşlara hiçbir ayrım gözetmeden hizmet sunmaya çalışmaktadır. Belediyeye ve belediye hizmetlerine yönelik herhangi bir konuda bilgi alınmak istendiğinde, yukarıda yer alan numaradan direkt bağlanılarak yetkililerle görüşülebilir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 153  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin çağrı merkezi iletişim numarası, faks numarası ve adres bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ulaşarak istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından yaşamış olduğunuz sıkıntıları, İBB hakkındaki düşüncelerinizi bizimle de paylaşabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir zihniyetle yönetilen belediye, vatandaşların talep ve ihtiyaçları doğrultusunda onlara hizmet götürmeyi amaçlamaktadır. Belediye, hizmeti vatandaşa götürürken onlara karşı açık ve şeffaf olunmasını, hesap verme sorumluluğunun alınmasını esas kabul etmektedir. Profesyonel hizmet yaklaşımıyla tüm halkının takdirini kazanma çabasında olan belediyeye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan ilgililere rahatlıkla iletilebilir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
(0212) 455 13 00
(0212) 449 4000

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Faks Numarası
(0212) 455 2700

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi
153

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Adres
Kemalpaşa Mahallesi, Şehzadebaşı Caddesi, No: 25, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 34134, Saraçhane, Fatih, İstanbul, Türkiye

İstanbul Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

153

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarasına 153 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: İstanbul Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgileri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi telefon no, İstanbul Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, İstanbul Büyükşehir Belediyesi canlı destek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Serdal ŞAHİN 5 Temmuz 2019
  2. zafer görker 30 Mart 2020
  3. Elif koc 7 Ocak 2023

Yorum Yap