İspark şikayet hattı, İspark müşteri hizmetleri numarası, İspark çağrı merkezi numarası, İspark iletişim numarası

İspark Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İspark çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İspark müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile birlikte birlikte 2005 yılında kurulmuştur. Araç sahiplerine kaliteli, güvenli, modern otopark hizmeti sunmak amacıyla çalışan ve bu noktada oldukça mesafe alan kurum olarak karşımıza çıkmaktadır. Katlı, açık ve yol üstü otoparkları devralarak bu alanda hizmet sunulmaktadır. Bunu yaparken de tek elden sistemli bir şekilde yönetip işletmek amacıyla hareket edilmektedir.

Kentli olma ve park etme kültürünü yerleştirme noktasında aktif olarak rol alan aynı zamanda da trafik yoğunluğuna çözüm bulma noktasında hizmet sunan kurum olarak çalışmaktadır. Yeni yapılacak otoparklar meselesinde aktif olarak rol alıp bunların nereye yapılacağını stratejik olarak belirleme amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

İspark Çağrı Merkezi Numarası

Özellikle katlı, zeminaltı ve teknolojik otoparklar yapabilme konusunda hassas davranan kısa süreli park yapmak için çalışan ve uzun süreli park etmek için yoğunluğu daha az olan bölgelere kaydıran sistem ile hizmetlerini sunarken aynı zamanda da bu alanda birçok projeyi gerçekleştirmek için sürekli olarak çalışan ve kendini geliştiren bir kurumdur.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İspark müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti İspark olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İspark ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi İspark çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

İspark Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

153

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İspark çağrı merkezi numarasına 153 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük: Yamanevler Mahallesi Alemdağ Caddesi Karacabey Sokak No:4 Ümraniye – İSTANBUL
Santral Numarası: 0216 635 00 00
Fax işetişim irtibat numarası: 0216 635 00 83
KEP Adresi: ispark@hs03.kep.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz İspark iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren İspark sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi İspark iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: İspark iletişim bilgileri, İspark telefon no, İspark irtibat tel, İspark canlı destek, İspark müşteri temsilcisi, İspark şikayet hattı, İspark müşteri hizmetleri numarası, İspark çağrı merkezi numarası, İspark iletişim numarası

One Response

  1. Aydın 4 Ocak 2022

Yorum Yap