Yalı Spor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yalı Spor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yalı Spor çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yalı Spor müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yalı Spor şikayet hattına erişebilirsiniz. Yalı Spor müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yalı Spor Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan ve ülkenin önemli spor mağazalarından biri haline gelen Yalı Spor ’un bu başarılı hayatı 1989 yılında İzmir’de başladı. Nike, Adidas, Puma, Reebok, Hummel, Columbia gibi birçok markanın satışını üstlenmiştir. Türkiye’deki 42 mağazamızla da başarımızı kanıtlamış olup size daha iyi bir hizmet vermek için çalışmaktayız. Mağazalarımıza gelemeyen müşterilerimiz için internet sitemiz üzerinden alışveriş olanağı sağlıyoruz. Böylece gerek mağazalarımız gerekse internet sitemiz aracılığıyla siz sporseverlere ulaşmaktayız.

Yalı Spor çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yalı Spor Müşteri Hizmetleri Numarası

Ünlü markaların ürünlerini sunmak büyük sorumluluk gerektirir. Bu yüzden müşteri hizmetlerimiz ürünler hakkında bilgi almanız, danışmanız ve diğer birçok isteğiniz için çalışmaktadır. 0 850 222 7759 numaralı çağrı merkezimiz ile bize ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki iletişim formu aracılığıyla da istediğiniz mağazaya ulaşabilirsiniz. info@yalispor.com.tr e-posta adresimiz de sizin isteklerinizi açıktır. Bir diğer iletişim kanalımız olan sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kampanyalarımızdan ya da yeniliklerimizden haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden atılan mesajlara da cevap vermekteyiz.

Yalı Spor mağazaları hakkında bilgi almak için ise sitemizde yer alan “Mağazalar” sayfasına bakabilirsiniz. Mağazalarımızın iletişim bilgileri o sayfada yer almaktadır. Merkez mağazamızla iletişim kurmak isteyenler ise 0232 328 1990 numarasını arayabilir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yalı Spor müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Yalı Spor Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerimiz hafta içi beş gün saat 08.00- 17.30 arasında çalışmaktadır. Belirtilen müşteri hizmetleri numarasını bu çalışma saatleri arasında aradığınızda ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında ise Yalı Spor sitesindeki iletişim formu ya da e-posta adresimiz ile bize yazılı olarak ulaşabilirsiniz. Mesaj ve e-postalar mesai saatleri arasında cevap verilmektedir. Mesai saatleri dışında atılan mesajlara bir sonraki mesai saatinde dönüş yapılmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yalı Spor müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Yalı Spor Şikayet Hattı

Size kötü bir hizmet verdiğimizi mi düşünüyorsunuz? Aldığınız ürün ile ilgili bir sorun mu çıktı? Tüm şikayetlerinizi müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz. Yalı Spor olarak müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için tüm şikayetleriniz bizim için kıymetlidir. Bu şikayetleri çözüme kavuşturmak istiyoruz. Lütfen şikayetlerinizi telefon veya yazı yoluyla bize iletin. İade hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz ise sitemizdeki “İade ve İade Çeki Koşulları” sayfasına bakabilir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yalı Spor müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yalı Spor şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yalı Spor Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yalı Spor çağrı merkezi numarasına 0 850 222 77 59 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: 10006 SOKAK NO:3/A A.O.S.B Çiğli/İZMİR
Çağrı Merkezi: 0 850 222 77 59
İletişim İrtibat: 0232 328 19 90
E Posta Adresi: info@yalispor.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Yalı Spor iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Yalı Spor sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Yalı Spor iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Yalı Spor iletişim bilgileri, Yalı Spor telefon no, Yalı Spor irtibat tel, Yalı Spor canlı destek, Yalı Spor müşteri temsilcisi, Yalı Spor şikayet hattı, Yalı Spor müşteri hizmetleri numarası, Yalı Spor çağrı merkezi numarası, Yalı Spor iletişim numarası, Yalı Spor çağrı merkezi, Yalı Spor müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap