İşbir Yatak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İşbir Yatak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde İşbir Yatak çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından İşbir Yatak ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

İşbir Yatak Müşteri Hizmetleri Numarası

İşbir Holding adıyla kurulan İşbir Yatak,17 Şubat 1968 yılında yurt içinden ve yurt dışından birleşen ortaklar tarafından 2.700.000 TL sermaye ile kurulmuştur. 1968 yılına göre çok büyük bir para olan bu sermaye, şirket bünyesine büyük katkıda bulunmuştur.

09.10.1968 yılında yapılan ilk yatırımları, Balıkesir’de İşbir Sentetik Dokuma Sanayi Şirketi olmuştur. Daha sonra 1977 yılında Ankara’da İşbir Sünger Sanayi Şirketi kurularak, gitgide alanlarını genişletmişlerdir.

Kuruluş tarihinden bugüne kadar geçen yıllarda giderek artan bu yatırımlar kendi sektörlerinin lider işletmeleri konumuna yükselmişlerdir.

İşbir Holding’in bağlı ortaklıkları olan İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş. İşbir Sünger Sanayi bugün Ankara, İzmir ve Balıkesir’de bulunan fabrikalarında faaliyet göstermiştir.

Kuruluşundan beri halka açık bir şirket olan İşbir Holding, Sermaye Piyasası Kurulu’na tabi olarak her zaman, çağdaş ekonominin gereklerini yerine getirmiştir. İşbir Holding’in ilk kuruluşundan bu yana temel stratejisi, sahip olduğu her bir İşbir Şirketi’ni sektörünün önde gelen şirketi yapmak, verimliliği ve kârlılığı yüksek şirketlerle ülke kalkınmasına katkı sağlamak ve bu surette ortaklarına sürekli kâr payı dağıtabilmektir.

Kaliteli ve müşteri odaklı marka ve ürün tanıtımları konusunda İşbir Yatak, ürettiği üstün teknoloji yataklar ile sağlığına ve konforuna önem verenlerin tercihidir. Rakiplerinden farklı olarak kullandığı açık hücreli visko teknolojisi, sadece İşbir için Türk mühendisleri tarafından üretilen polimer yay teknolojisi, tüm yataklarda kullanılan Allerban teknolojisi, yatakların lavanta kokmasını ve stres almasını sağlayan özel nano teknolojisi ile üretilmiş yatak kumaşları, Hindistan cevizli yatak, nem tutmayan yatak gibi yeniliklerle, her anlamda ve her zaman yatak modasının öncüsü olmuştur. 2011 yılında 50.000.000 TL olan yatak cirosunun %35 i ihracattır.

İhracatını ve üretimini giderek arttıran İşbir Yatak, kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemiyle, adını diğer firmalar arasında en ön plana çıkarmayı başarmış durumdadır. Sizlere sunduğu hizmeti giderek geliştiren firma sayesinde sizde rahat bir uyku keyfi yaşayabileceksiniz. Satılan ürünlerin de takibini yapan firma, herhangi olumsuz bir durum halinde ürünlerini tekrar iade alma garantisini sizlere vermektedir.

İşbir Yatak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 (312) 398 07 88

İşbir Yatak Mail Adresi
info@isbiryatak.com

İşbir Yatak Adres
Esenboğa Yolu 22. Km Çubuk Ayrımı Akyurt Ankara / Türkiye

Arama Terimleri: işbir yatak çağrı merkezi, işbir yatak iletişim, işbir yatak müşteri hizmetleri, işbir yatak telefon numarası, işbir yatak şikayet hattı, işbir yatak müşteri hizmetleri numarası, işbir yatak şikayet

Yorum Yap