İpek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İpek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İpek Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İpek Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İpek Mobilya şikayet hattına erişebilirsiniz. İpek Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İpek Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

İpek Mobilya, Türkiye merkezli olan bir mobilya firmasıdır. Yatak odası, oturma odası, yemek odası, genç odası, aksesuarlar ve ofis mobilyaları gibi daha birçok farklı çeşit mobilya ürünlerini ithal ve ihraç eder. Yüksek kaliteli ürünleri ve ekonomik fiyatları ile piyasada adını duyurmayı başarmıştır. Bunun  yanı sıra özel tasarım ve özel üretim gibi hizmetler isteyen müşteriler için de hizmet vermektedir. Firmanın telefon yoluyla hizmet verdiği sistem çağrı merkezi olarak adlandırılır. Firmanın çağrı merkezi numarası olan +90 (352) 322 00 50 numara ile hızlı ve kolay bir şekilde sorularınızı sorabilir ve kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Satış, destek ve teknik destek gibi konularda çağrı merkezi numarasını çevirebilirsiniz. Firmanın çağrı merkezinde çalışan personeller sorunlarınızı güler yüzlü ve tatlı bir dille çözmek amacıyla özenle eğitilir. Firmanın ana adresi Kayseri olsa da neredeyse tüm Türkiye’de bir satış noktası bulunmaktadır. Bu da firmanın ne kadar çok tercih edildiği ve güvenilir olduğunun kanıtıdır.

İpek Mobilya çağrı merkezi numarası 0352 322 00 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma mobilya sektöründe seri üretim konusunda öncü bir firma olmuştur. İlk kurulduğu tarihten beri sektöründe trendleri ve modayı belirleyen bu isim kalite ve konforu müşterileri ile buluşturuyor. Geniş ürün yelpazesiyle her türlü insanın zevkine ve tarzına hitap etmeyi hedefleyen firma koltuk takımından genç odasına, yatak çeşitlerinden yatak odalarına kadar göz kamaştırıcı ve üstelik bütçe dostu ürünler sunuyor. Herkes için uygun fiyat ilkesini benimseyen firma hızlı teslimat ve geniş hizmet ağıyla Türkiye’nin mobilya denilince akıllarda yer edinmiş olan ilk ve tek isim olarak karşımıza çıkıyor.

Firmanın müşterileri sunduğu birçok hizmet bulunuyor. Bu hizmetler arasında satın alma, ödeme işlemleri, teslimat işlemleri, şikayet ve önerilerin çözümü, veya ürünler hakkında detaylı bilgi verme gibi hizmetler bulunuyor. Firmanın müşteri hizmetlerine sosyal medya üzerinden, +90 (352) 322 00 61 – 62 telefon numarası üzerinden ya da firmanın resmi web sitesinde bulunan iletişim sekmesini kullanarak ulaşmanız mümkün.

İpek Mobilya müşteri hizmetleri numarası 0352 322 00 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur. Gerek bayilerinde bulunan çalışanlar gerekse de müşteri hizmetlerinde çalışan personeller oldukça güler yüzlü, sabırlı ve pratik kişilerden oluşur. Böylece herhangi bir sorun olması durumunda sorunun hemen çözülmesi amaçlanır. İpek mobilyaya direkt bağlanmak için 0352 322 00 50 telefon numarasını çevirmeniz yeterli olacaktır. Burada müşteri temsilcisine bağlanmak için 0, satın alma işlemleri için 1, satış muhasebesi için 2, pazarlama için 5,teknik servis için 6’yı tuşlamanız durumunda konunuzla ilgi uzman kişiye hızlı bir şekilde bağlanarak isteğinizi ifade edebilirsiniz.

İpek Mobilya müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0352 322 00 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İpek Mobilya Şikayet Hattı

Firmanın müşterilerini önemsediğini göstermek amacıyla sunduğu hizmetler arasında yer alan şikayet hattı oldukça kaliteli bir firma olduğunun kanıtıdır. Müşterilerin herhangi bir şikayeti olduğunda bu şikayetleri dinlemek ve mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için firmanın müşterilerine sunduğu bir hizmettir. 0352 322 00 50 telefon numarasını aradıktan sonra müşteri temsilcisine bağlanmayı talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra ürün ya da hizmet ile ilgili yaşamış olduğunuz problemleri, şikayetleri, memnuniyetsizlikleri ya da öneri ve dileklerinizi anlatabilirsiniz.

Firmanın şikayet hattında çalışan tüm personel titizlik ile seçilmiş kişilerdir. Müşterilerinin şikayetlerini büyük bir dikkat ile dinler ve mümkün olan en kısa süre içerisinde çözüm üretmek için çalışırlar. Bu hizmetin verilme amacı müşteri memnuniyetini artırmak, oluşabilecek güvensizlikleri ortadan kaldırmak ve şikayetleri önlemek şeklindedir. 1991 senesinden beri hizmet veren firma tüm müşterilerini memnun etmeyi başarmış ve büyük bir güven vermeyi başarmıştır.

İpek Mobilya şikayet hattı 0352 322 00 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İpek Mobilya müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İpek Mobilya şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İpek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0352 322 00 50

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İpek Mobilya çağrı merkezi numarasına 0352 322 00 50 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : İpek Mobilya A.Ş.
Adres : 1. Organize Sanayi Bölgesi 43.Cad. No: 35 38100 Kayseri / TÜRKİYE
Telefon : 0352 322 00 50

Arama Terimleri: İpek Mobilya iletişim bilgileri, İpek Mobilya telefon no, İpek Mobilya irtibat tel, İpek Mobilya canlı destek, İpek Mobilya müşteri temsilcisi

Yorum Yap