İnistanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnistanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnistanbul çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İnistanbul müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Dünyanın en iyi mimarlık ve endüstriyel tasarımcılarıyla çalışılarak müşterilere en iyi şekilde sunumlar yapılmaktadır. 7 farklı seride çalışan Nef ile birlikte İş GYO birleşerek bu projeyi yürütmektedir. En iyi tasarıma sahip ve kaliteli malzemelerden oluşan bu yapılar oldukça sevilmektedir.

Sektöründe önemli bir yer edinerek en iyiyi hedefleyen ve ilkelerinden taviz vermeden misyonu ile vizyonuna bağlı olarak hareket eden firma her geçen gün daha fazla beğenilmekte ve haliyle talep görmektedir.

İnistanbul Çağrı Merkezi Numarası

2013 yılında başlatılan bu proje ile birlikte stratejik birliktelik başlayarak ilerleyen zamanda daha fazla geliştirilmiştir. Kentsel dönüşümün gerekli olduğu yerleri yeniden inşa ederek sektöre öncülük etme amacıyla çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra kullanılan kaliteli malzemeler güzel tasarımlar ile birleşerek en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Kaliteden taviz verilmeden en iyi şekilde projelendirilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İnistanbul müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti İnistanbul olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İnistanbul ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi İnistanbul çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

İnistanbul Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 223 77 30

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İnistanbul çağrı merkezi numarasına 0850 223 77 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Satış Ofisi: İş Kuleleri Kule-2 Kat:10 Levent, 34330 Beşiktaş/İstanbul

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz İnistanbul iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren İnistanbul sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi İnistanbul iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: İnistanbul iletişim bilgileri, İnistanbul telefon no, İnistanbul irtibat tel, İnistanbul canlı destek, İnistanbul müşteri temsilcisi, İnistanbul şikayet hattı, İnistanbul müşteri hizmetleri numarası, İnistanbul çağrı merkezi numarası, İnistanbul iletişim numarası

Yorum Yap