İNG Bank Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

İNG Bank Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

İNG Bank müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İNG Bank müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İNG Bank ülkemizde bulunan bankalara göre çok daha yeni bir bankadır. 1990 yılında Bank Of Boston adını National Bankf Of Baston olan adını almıştır. Daha sonra Alarko, Oyak ve Cerrahoğlu ile Bank Of Boston birlikte olarak 4 ortaklı olan ayrı bir banka kurulmuştur.

Ülkemizde İNG Bank 1991 yılı içinde bankanın ismi Türk Boston Bank A. Ş. Olarak değişmiştir. 1994 yılına gelindiğinde ise oyak Grubu diğer olan bütün hisselerin hepsini satın almıştır. Böylece Oyak Grubu bankanın tek sahibi haline gelmiştir. 19 Haziran 2007 tarihinde Oyak Grubu ile İNG Grubu Oyak banka ait olan tüm hisselerin İNG Gruba satılması sonrasında anlaşma sağlanmıştır. Yapılan anlaşmalar sonucunda Oyak Bank tam anlamı ile İNG Grubu çatısı altına girmiş oldu.

İNG Bank Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Bu banka 7 Temmuz 2008 yılında ülkemizde hizmet vermek için çalışmalar yapmıştır. İNG Bank Türkiye de hem kurumsal olarak hem de bireysel olarak müşterilerine en güvenli hizmetlerini sunmaktadır. İNG bank aslında Hollanda kökenli bir bankadır. İNG Bank Kuzey Latin Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya başta olmak üzere pek çok ülkede hizmetlerini sunmaktadır. Genel olarak bakıldığı zaman bu banka şu anda 40’dan daha fazla ülkede bulunmakta ve hizmet vermektedir. İNG Bank kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet vermek için 53 binden daha fazla çalışanları ile devam etmektedir. Banka kesinlikle yeni dönem bankacılık gelişmeleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. İNG Bank dijital dönüşüm ve inovasyon temellerine dayanan bir bankadır.

Küresel bir finans şirketi olan İNG Bank çok uluslu bir bankadır. Bu neden ile İNG Bank’ın tek bir tane sahibi olduğu söylemek çok doğru olmaz. Bu bankanın hisse senetlerinin dünya borsası içinde çok fazla işlem görmektedir. Bu sebepten dolayı binlerce hissedarı bulunmaktadır. İNG Bank’ın ortakları olarak bankanın resmi sitesinde pay sahiplerinin adını bulmak mümkün olmaktadır. Bankanın şube sayısı 317 olup ATM sayısı ise 1615 kadardır. Gün geçtikçe daha çok büyüyen ve gelişen bir bankadır.

İNG Bank müşteri hizmetleri numarası direk  bağlanma için öncelikle İNG Bank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 06 00 aranmalı. Ardından sırasıyla 3 ve 0 tuşlarını tuşlayarak müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

İNG Bank Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma
0850 222 06 00 -> 3-0

Arama Terimleri: ing bank müşteri hizmetlerine bağlanma, ing bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, ing bank müşteri hizmetleri, ing bank müşteri hizmetleri numarası, ing bank müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, ing bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018, ing bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, ing bank müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma

9 Yorum

 1. gürbüz kılıç 11 Nisan 2018
  • Yönetici 15 Nisan 2018
   • semi mazhar 3 Haziran 2020
 2. yüksel neğiş 2 Mayıs 2018
  • Yönetici 3 Mayıs 2018
 3. Refik 10 Ocak 2020
 4. ZAFER AYNAGÖZ 22 Nisan 2020
 5. semi mazhar 3 Haziran 2020
 6. Yasin 3 Ocak 2023

Yorum Yap