Hankook Lastik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hankook Lastik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hankook Lastik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Hankook Lastik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hankook Lastik şikayet hattına erişebilirsiniz. Hankook Lastik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hankook Lastik Çağrı Merkezi Numarası

1941 yılında Güney Kore’de kurulan Hankook, bir lastik üretimi firmasıdır. Dünya çapında adından sıklıkla söz ettiren bu firma, ülkemizde de sıklıkla tercih edilmektedir. Lastik üretiminin yanı sıra, akü, jant ve fren gibi ürünlerinde üretimini gerçekleştirmektedir. Hem kaliteli ürünleri hem de kaliteli hizmet anlayışı ile sadece dünya da değil aynı zamanda da Türkiye’de de tercih edilerek satışı bulunmaktadır. Kişiler, araçlarında bu marka ürünleri kullanmak istemeleri halinde firmadan kolay ve hızlı bir şekilde temin edebilmektedirler. Buna bağlı olarak da kişiler ürünlere erişebilmek için firma ile iletişime geçmek zorundadır.

Hankook Lastik çağrı merkezi numarası 0216 606 36 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hankook Lastik Müşteri Hizmetleri Numarası

Üretimi genellikle lastik üzerine olan bu firmada hemen hemen her araç türüne ve her bütçeye uygun lastik bulunmaktadır. Lastik üretiminde kullanılan teknoloji ile de kalite oldukça üst düzeyde olmaktadır. Bu bakımdan araç sahiplerinin tercihi bu markadan yana olmaktadır. Bu lastik firmasına iletişim de oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Kişiler genel olarak merak ettikleri her şeyi firmanın internet sitesi üzerinden bulabilmektedirler. Fakat erişemedikleri diğer tüm bilgilere 0216 606 36 16 müşteri hizmetleri numarasından ya da 0216 606 36 41 fax numarasından yetkili bir kişi ile iletişime geçerek ulaşabilmektedirler.

Hankook Lastik müşteri hizmetleri numarası 0216 606 36 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hankook Lastik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pek çok kişi bu firmadan lastik, akü ya da farklı birçok ürünü satın alarak sorun yaşamış ya da ürün hakkında bilgi sahibi olmak istemektedirler. Buna bağlı olarak da bu firmanın üreticileri ile hızlı bir şekilde iletişime geçmek istemektedirler. Böylece kişiler direkt bağlanma talebinde bulunmaktadırlar. Fakat firmanın müşteri hizmetleri numarası dışında direkt bağlanma için herhangi bir iletişim numarası bulunmamaktadır.

Hankook Lastik müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 606 36 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hankook Lastik Şikayet Hattı

Araç için kullanılan pek çok ürün arızalanabilir. Lastikte bir araçta kullanılan en önemli parçalardan birisidir. Hankook Lastik’ten ürün satın alıp memnun kalmayan ya da pek çok farklı sorun ile karşı karşıya kalan kişiler şikayette bulunabilmektedir. Fakat bu firma için herhangi bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Kişiler şikayetlerini  müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletebilmektedirler.

Hankook Lastik şikayet hattı 0216 606 36 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Hankook Lastik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Hankook Lastik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hankook Lastik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 606 36 16

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Hankook Lastik çağrı merkezi numarasına 0216 606 36 16 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Hankook Lastikleri A.Ş.
Adres : Business İstanbul Yumurtacı Abdi Cad. Merdivenköy Mah. Dik Yol Sok. No:2A B Blok No:133/134/135/136/137 Kadıköy, İstanbul, Türkiye
E-Posta : hankook@hankooktire.com.tr
Telefon Numarası : 0216 606 36 16
Faks Numarası : 0216 606 36 41

Arama Terimleri: Hankook Lastik iletişim bilgileri, Hankook Lastik telefon no, Hankook Lastik irtibat tel, Hankook Lastik canlı destek, Hankook Lastik müşteri temsilcisi, Hankook Lastik şikayet hattı, Hankook Lastik müşteri hizmetleri numarası, Hankook Lastik çağrı merkezi numarası, Hankook Lastik iletişim numarası, Hankook Lastik çağrı merkezi, Hankook Lastik müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Ramazan Hatipoğlu 10 Mayıs 2023

Yorum Yap