In Street Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

In Street Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

In Street Müşteri Hizmetleri numarası var mı? In Street müşteri hizmetleri direk bağlanma, In Street müşteri temsilcisi direk bağlanma, In Street müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

In Street Müşteri Hizmetleri

Türkiye’ nin en popüler ve en kaliteli ayakkabı markalarından birisi olan In Street, özellikle her geçen gün sayısı hızla artış göstermekte olan mağazaları ile ülke genelinde daha yaygın bir hizmet yapısına ulaşmaktadır. Son derece hızlı büyüme kaydeden In Street markası, 2014 yılında kurulmuştur. Türkiye merkezli ayakkabı markası özellikle de “sneaker” ayakkabı modellerinde sektörün lider markası konumunda kendisine yer buluyor.

Hizmet ağı her geçen gün büyümeye ve daha fazla kitleye ulaşmaya devam eden In Street markası, özellikle yapmış olduğu özel indirim kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ayakkabı alışverişlerinin hem daha kaliteli hem de daha ekonomik bir hale gelmesini sağlayacak bir hizmet yapısına sahip olan In Street, mağazalarının sayısı her geçen gün artarken aynı zamanda da online e-ticaret sitesi ile de tüketicilerine hizmet veriyor. Fiziki ya da sanal In Street mağazalarında yapılacak işlemlerden, ürünlerde yaşanan sorunlara kadar her konuda In Street müşteri hizmetleri tarafından profesyonel destek sağlanmaktadır.

Günümüz Türkiye’sinin en önemli ayakkabı mağazacılık zincirlerinden birisi haline gelen In Street, son derece geniş ayakkabı yelpazesi ile ağırlıklı olarak “sneaker” sınıfındaki ayakkabı modellerinde, en çok tercih edilen markalardan birisi konumunda bulunmaktadır. Özellikle de In Street markasının Türkiye’ nin farklı noktalarında bulunan mağazalarında dünyaca ünlü ayakkabı markalarının en yeni sezon ayakkabı koleksiyonlarından parçalar yer almaktadır.

Adidas, Asics, DC, Dockers, Etnies, Lumberjack, New Balance, Nike, Palladium, Reebok, Skechers, Superga ve US Polo gibi dünyaca ünlü ayakkabı markalarının ürünleri bulunuyor. Mağazalarında bu şekilde dünyaca ünlü ayakkabı markalarının ürün grupları bulunan In Street mağazalarındaki bu ürünler ile ilgili olarak her zaman teknik desteği müşteri hizmetlerinden alabilmek mümkündür. Kesintisiz olarak hizmet veren In Street müşteri hizmetleri numarası ile müşteri temsilcilerinden yardım alınabiliyor.

In Street Şikayet

In Street mağazalarından ya da sanal mağazadan yapılacak ayakkabı alım işlemlerinde yaşanan sorunlardan, kargo ve teslimat problemlerine kadar her türlü konudaki mağduriyet için hızlı çözüm desteği alınabiliyor. Özellikle de sorunlu ve hatalı ürünler gibi çeşitli durumlarda direkt olarak In Street çağrı merkezindeki profesyonel müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilme imkanı veren In Street şikayet işlemleri kolayca tamamlanabilmektedir. Yapılan başvurularda yetkili birimler tarafından çok kısa zaman dilimleri içerisinde hızlı destek çözümleri sağlanmaktadır.

In Street Telefon Numarası

Türkiye’ deki ilk mağazasını İstanbul’da kurulduğu tarihte açan In Street mağazaları, son dönemlerde dünyaca ünlü ayakkabı markalarının en yeni sezon koleksiyonlarındaki ayakkabı modellerinin son derece uygun fiyatlı satın alımında en popüler kuruluşlardan birisi konumunda bulunmaktadır. Çok kısa bir süre içerisinde hızlı bir büyüme kaydetmiş olan In Street, Türkiye genelinde her geçen gün hizmet ağını ve mağaza sayısını arttırmaktadır. Bununla birlikte tüketicilerin maksimum seviyede memnuniyeti odaklı hizmet standartları çerçevesinde de In Street telefon numarası ile ulaşılabilen bir müşteri ilişkileri departmanı bulunuyor. Tüm tüketiciler 7/24 kesintisiz olarak bu çağrı merkezi numarasından müşteri temsilcilerine bağlanabiliyor.

Kesintisiz olarak müşteri temsilcilerinin tüketicilere yanıt sağladığı In Street çağrı merkezi numarası “0850” sistemlidir. Kolayca yapılan tuşlama yöntemiyle yönlendirmeler sonucunda In Street telefon numarası olan 0850 290 0 747 numarasından müşteri temsilcilerine bağlanabilmek mümkündür. Bu şekilde müşteri temsilcileriyle doğrudan görüşmelerin avantajı ile işlemler daha hızlı, daha kolay şekilde yapılabiliyor. Bununla birlikte “musteriiliskileri@instreet.com.tr” e-posta adresinden de istek, öneri ve şikayet başvurularını yapabilme imkanı bulunmaktadır.

In Street Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 290 0 747

In Street İletişim Mail Adresi
musteriiliskileri@instreet.com.tr

Arama Terimleri: In Street iletişim bilgileri, In Street telefon no, In Street irtibat tel, In Street müşteri temsilcisi, In Street şikayet hattı, In Street müşteri hizmetleri

One Response

  1. Halit 21 Mayıs 2019

Yorum Yap