Elle Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elle Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elle Ayakkabı Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Elle Ayakkabı müşteri hizmetleri direk bağlanma, Elle Ayakkabı müşteri temsilcisi direk bağlanma, Elle Ayakkabı müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elle Ayakkabı Müşteri Hizmetleri

Türkiye’ nin en köklü ayakkabı markalarından birisi olan Elle Ayakkabı, 1977 yılında ilk kurulduğunda kadın ayakkabı ürünleriyle hizmet veriyordu. Ancak yakalamış olduğu yüksek kalite standartları, tüketici cephesinde yoğun ilgi görmesiyle birlikte oldukça popüler hale gelmiş ve günümüzde ürün yelpazesi oldukça geniş bir kapsama ulaşmıştır. Özellikle Elle Ayakkabı şirketi tarafından Türkiye’ nin her yerinde “Kadın”, “Erkek” ve “Çanta” üst başlıklarında ürün çeşitliliği sağlanıyor. Ayakkabı modasını sanatla bir araya getiren ürün çeşitliliği ile tüketicilerin ilgisini çeken Elle Ayakkabı, Türkiye genelindeki onlarca mağazasıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Aynı şekilde yakalamış olduğu yüksek kalite standartları ile birlikte uluslararası ayakkabı pazarında da kendisine yer bulan Elle Ayakkabı müşteri hizmetleri departmanıyla da tüketicilerine destek sağlıyor.

Yurtdışında Arnavutluk, Azerbaycan, İran, Kosova ve Türkmenistan gibi ülkelerde de mağazaları aracılığıyla hem erkek hem de kadın ayakkabı ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Son derece gelişmiş hizmet ağıyla ürünlerini dinamik bir şekilde tüketicilerle buluşturan Elle Ayakkabı, 1977 yılında Gedikpaşa’ da başladığı yolcuğunu uluslararası ayakkabı markası konumuna kadar taşımayı başarmıştır. Bu süreçte ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak yaşanan her türlü sorunda tüketicilerine profesyonel destek hizmetleri de sağlamasıyla ün yapan Elle Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası üzerinden her türlü işlem son derece hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ürünler hakkında bilgi almak, istek, öneri ve şikayet bildirimlerinde bulunabilmek için günümüzde müşteri hizmetleri numarasını arayabilmek mümkün oluyor.

Elle Ayakkabı Şikayet

Günümüz Türkiye’sinde online şubesiyle de en yeni kadın ve erkek ayakkabı koleksiyonlarını tüketicilere ulaştırmayı başaran Elle Ayakkabı tarafından tüketici dostu bir hizmet yapısı bulunuyor. Özellikle güvenli ödeme kanalları, 30 gün içinde iade hakkı ve değişim hakkı gibi özel hizmetleri bulunan Elle Ayakkabı’ nın hizmetlerinde yaşanan sorunlar hakkında oluşturulmak istenen Elle Ayakkabı şikayet bildirimleri de yine müşteri hizmetleri üzerinden kolayca gerçekleştirilebiliyor. Şirketin müşteri hizmetlerinde görevli olan yetkili personeller tarafından tüm şikayet bildirimleri en hızlı şekilde alındığı gibi ilgili birimlere iletimi de sağlandıktan sonra çok kısa zaman dilimleri içerisinde geri dönüşler sağlanıyor. Bu şekilde her türlü konudaki tüketici mağduriyetlerinin en hızlı şekilde giderilmesi sağlanıyor.

Elle Ayakkabı Telefon Numarası

Elle Ayakkabı fiziki mağazalarından ya da online mağazasından yapılacak ürün alım işlemlerine dair merak edilenlerden, yapılan işlemlerde karşılaşılan sorunlara kadar her biri için dinamik desteği Elle Ayakkabı telefon numarası ile ulaşılabilen müşteri hizmetlerinden alabilmek mümkün oluyor. Elle Ayakkabı’ nın Türkiye’ nin her yerine hizmet veren “0850” sistemli 7/24 kesintisiz hizmet veren müşteri hizmetleri bulunuyor. Bu çerçevede de Elle Ayakkabı müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyen tüketiciler son derece pratik bir şekilde mobil ve sabit hat numaraları üzerinden 0850 360 35 53 numarasını arayabilme şansına sahip olabiliyor. Bu şekilde her zaman ihtiyaç duyulduğu anda müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebiliyor.

Elle Ayakkabı telefon numarası yanı sıra iletişim kanalları arasında e-posta adresi de bulunuyor. Modern teknolojiyi barındıran müşteri hizmetlerine telefon numarasının dışında “iletişim@elleshoes.com” e-posta adresi üzerinden günün her saatinde yapılacak başvurular içinde hızlı yanıt alınabiliyor. Elektronik posta kanalı üzerinden yapılacak istek, öneri ve şikayet bildirimleri en kısa zaman dilimleri içerisinde ilgili birimler tarafından değerlendirilerek, tüketicilere geri dönüş sağlanıyor. Bu çerçevede de ister Elle Ayakkabı müşteri hizmetleri numarasından, ister de elektronik posta adresi üzerinden her türlü konuda başvuru işlemlerini birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilme imkanı bulunuyor. Elle Ayakkabı mağaza bilgileri de yine bu kanallar üzerinden öğrenilebiliyor.

Elle Ayakkabı Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 360 35 53

Elle Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Mail
iletisim@elleshoes.com

Arama Terimleri: elle ayakkabı şikayet, elle ayakkabı müşteri hizmetleri, elle ayakkabı müşteri temsilcisi, elle ayakkabı telefon numarası, elle ayakkabı irtibat tel

Yorum Yap