Evony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evony çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Evony müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Evony şikayet hattına erişebilirsiniz. Evony müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evony Çağrı Merkezi Numarası

Covid 19 salgını ile beraber maske kullanımında artış görülmüştür. İnsanların kendini koruması için maske mesafe ve hijyen de oldukça önem kazandı. Taşıyıcı olan ya da hastalık mikrobunu kapmak istemeyen kişiler özellikle maske konusuna önem vermeli ve kalabalık ortamlarda maskesiz dolaşmamalıdır. Evony, hijyen ve temizlik konusunda 33 yıllık geçmişe sahip bir firmadır. Hayat Kimya tarafından kurulmuştur. 2013 yılından beri de pazarda yerini almıştır. İlk zamanlarda sadece yetişkin bakım ürünlerini üretirken 2020 yılından beri ise yetişkin pedi, emici külot, mesane pedi gibi ürünlerle ihtiyacı olan kişilere de seslenmektedir. Kaliteli, konforlu bir hayat sürmek isteyenler markanın ürünlerini kullanabilirler. Pandeminin başlamasıyla birlikte maske üretimine ağırlık verilerek 3 katlı, yumuşak elastik kulaklı maskeleri üretmeye başlamıştır. Konuyla ilgili istek, dilek ve önerileriniz için çağrı merkezlerini arayarak ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evony çağrı merkezi numarası 0216 554 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Evony Müşteri Hizmetleri Numarası

Evony maskelerinde aldığınız nefes filtrelenip %99’a kadar bakteri koruması sağlamaktadır. Bu durum dışarıdan alınması muhtemel olan mikroplar için oldukça önemlidir. Yumuşak dokuda üretilen maskeler her yüze ve bedene uygun olarak tasarlanmıştır. Pamuklu dokusu ile kulaklarınızı acıtmayan bir esnemeye sahiptir. Kendinizin ve sevdiklerinizin korunması için konforlu ürünler tercih edenler firmanın ürünlerini kullanabilir. Farklı renklerde ve desenlerde olanları tercih edebilirsiniz. Büyükler ya da küçükler için farklı bedenler ve renkler de bulunmaktadır. Maske paketleri 10’lu ya da 50’li olmaktadır. Siyah beyaz rengin haricinde sarı, pembe, yeşil, mavi ya da desenli olanlarını tercih edebilir ve kıyafetinizle de bütünlük elde edebilirsiniz. Maskeler hayatımızda oldukça fazla yere sahip olduğu için onların modeli de zevkimize uygun olmalıdır. Firmanın ürünlerini almak isteyenler birçok E ticaret platformlarından alışveriş yapabilirler. Trendyol, hepsiburada, n11, gittigidiyor, ptt avm, Amazon sitelerini incelerseniz bütün ürünlere rastlayabilirsiniz.

Evony müşteri hizmetleri numarası 0216 554 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Evony Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evony müşteri hizmetleri ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler 0216 554 40 00 numarasını arayarak görüşme yapabilirler. Ayrıca sosyal medya hesaplarınız üzerinden takip edebilirsiniz.

Evony müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 554 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Evony Şikayet Hattı

Evony yetişkin ve çocuk bakım ürünleri alanlar, ürünlerden şikayetçi olanlar, farklı sorunlarla karşılaşanlar şikayetlerini müşteri hizmetlerine bildirebilirler. Yapılan şikayetler değerlendirilip en kısa zamanda giderilecektir.

Evony şikayet hattı 0216 554 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Evony müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Evony şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Evony Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 554 40 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Evony çağrı merkezi numarasına 0216 554 40 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Hayat Kimya San. A.Ş.

Genel Merkez Adresi : Altunizade, Mahir İz Cd. No:25, 34662 Üsküdar/İstanbul

Çağrı Merkezi İletişim Telefon No : 0216 554 40 00

Arama Terimleri: Evony iletişim bilgileri, Evony telefon no, Evony irtibat tel, Evony canlı destek, Evony müşteri temsilcisi, Evony şikayet hattı, Evony müşteri hizmetleri numarası, Evony çağrı merkezi numarası, Evony iletişim numarası, Evony çağrı merkezi, Evony müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap