E-Bebek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
E-Bebek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
E-Bebek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

15 sene önce bebek bakımıyla ilgili bilgiler için kurulan E-bebek, günümüzde bebeği olan ailelere bebek bakımında ve bebek ürünlerinde seri, çabuk ve makul koşullarda alımını sağlamak amaçlı e-bebek.com olarak devam etmektedir.

Türkiye’de ilk defa ailelere online bebek alışverişi imkanı sağlayan e-bebek bebek için gerekli olan her ürünü bünyesinde barındırmakta ve sizlere uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

E-bebek bebekleriniz için giyim ve tekstil, bebek odası, banyo ve bakım, bez ve mendil, oyuncak ve kitap, araç ve gereç, beslenme ve emzirme kategorilerinde her markaya ait ürünler sunmaktadır. Ayrıca e-bebek sonradan fiziki olarak da mağaza açan ilk bebek mağazasıdır.

İnternetten aldığınız ürünleri mağazadan değiştirebilme imkanı sunmaları da müşteri odaklı çalışma politikasının bir ürünüdür. E-bebek sizlere çağrı merkezi birimi ile hizmet vermektedir.

E-bebek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 216 325 11 11

Dilerseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak internet üzerinden de müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.
E-bebek İletişim Formu

Arama Terimleri: e-bebek iletişim bilgileri, e-bebek telefon no, e-bebek irtibat tel, e-bebek canlı destek, e-bebek müşteri temsilcisi, e-bebek şikayet hattı, e-bebek müşteri hizmetleri

116 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla