carrefour çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Carrefour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Carrefour modern perakendeciliğin temelini atarak Fransa’da 1963 yılında kurulmuştur. Hızla başarı merdivenlerini tırmanan Carrefour 29 ülkeye yayılmıştır. 12000’den fazla mağaza açarak alışveriş sektöründe büyük bir pazar edinmiştir. Zamanla Avrupa’da en çok tercih edilen marketlerden biri haline gelen Carrefour yıllık ortalama 2 milyar kişinin alışveriş için tercihi haline gelmiştir. Türkiye pazarına da giriş yapan Carrefour kaliteli, uygun ve müşteri memnuniyetini temel prensip edinerek hizmet verme yolunda hızla ilerlemiştir.  Türkiye pazarına 1993 yılında giriş yapan Carrefour 1996 yılında Sabancı Holding ile birleşerek büyük bir güç elde etti. Hızla gelişen Carrefour, İsmar Marketler Zinciri, 1e1 Marketler ve Kiler Marketler’i bünyesine katarak Türkiye piyasasında büyük bir yer edindi. Carrefour şuanda 600’ün üzerinde mağazası ve 10000’in üzerinde çalışanıyla Türkiye’de hizmet vermeye devam etmektedir.

CarrefourSa sadece market alanında değil bir çok alanda projelerde yer alarak Türkiye’de önemli başarılara imza atmıştır. Carrefour 5 Aralık 2017 tarihinde 11 mağazasını Migros’a satmasına rağmen diğer mağazalarında hizmete devam etmektedir. Temiz, titiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine uygun fiyattan kaliteli ürün satan Carrefour, müşteriler tarafından en çok tercih edilen alışveriş marketlerinden biri haline gelmiştir.

Carrefour’un 444’lü çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak ürünler hakkında bilgi alabilir; mağazalar, ürünler ve çalışanlarla ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Carrefour ile ilgili düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Carrefour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 10 00

Arama Terimleri: Carrefour çağrı merkezi, Carrefour iletişim, Carrefour müşteri hizmetleri, Carrefour şikayet var, Carrefour irtibat tel, Carrefour şikayet hattı, Carrefour telefon numarası

2 Yorum

  1. Hülya candar 26 Haziran 2018
    • Yönetici 19 Temmuz 2018

Yorum Yap