Boss Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Boss Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Boss Bilişim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Boss Bilişim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Boss Bilişim şikayet hattına erişebilirsiniz. Boss Bilişim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Boss Bilişim Çağrı Merkezi Numarası

Eylül 2019’da çeşitli bilişim ve teknoloji ürünlerinin tüketicilere ulaştırılması amacı ile Boss Bilgisayar İstanbul Kadıköy’de kurulmuştur. Pek çok farklı kategoriden oluşan geniş ürün yelpazesi ile şirket misyonunu bilişim ve teknoloji sektörünün lider markalarının en güncel ürünlerini dün dünya ile aynı zamanda tüketicilere sunmak olarak belirlemiştir. Şirket şu anda yalnızca internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Sektörde oldukça büyük bir pazar payına sahiptir. Şirket tüketici tercihlerinde ön sıralarda yer almak için çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır. Aynı zamanda firma, ulaşılabilir fiyat politikası ve geniş satış desteği ağı ile sektördeki pazar payını da büyütmeyi amaçlamaktadır. Şirketin müşteri temsilcilerine ulaşmak için 0216 336 41 00 numaralı çağrı merkezini arayabilir ya da info@bossbilisim.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Boss Bilişim çağrı merkezi numarası 0216 336 41 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Boss Bilişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket tecrübeli ekibi ile bireysel tüketicilerin ve kurumsal şirketlerin tüm IT ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir. Sektörün dünya devi olan birçok teknoloji markasını bir araya getirerek satışını yapan şirket her geçen gün artan müşteri sayısı ile pazardaki payını büyütmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı satış stratejileri ve teknik destek profesyonelleri sayesinde teknoloji tutkunlarının avantajlı alışverişe ulaşabildiği bir platformdur. Şirket tarafından sağlanan hizmetler hakkında bilgi almak veya destek talep etmek için 0216 336 41 00 numaralı müşteri hizmetleri servisini arayabilirsiniz. Ayrıca info@bossbilisim.com adresine e-mail göndererek de iletişim sağlayabilirsiniz.

Boss Bilişim müşteri hizmetleri numarası 0216 336 41 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Boss Bilişim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0216 336 41 00 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak direkt olarak şirket yetkililerine bağlanabilir, şirket tarafından sunulan hizmetler ile ilgili bilgi alabilir, destek talep edebilir, soru, şikayet, görüş veya önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Boss Bilişim müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 336 41 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Boss Bilişim Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyeti odaklı bir satış stratejisi ile faaliyet gösteren şirket satış öncesi ve sonrasını kapsayan süreçte müşterisine her türlü desteği vermektedir. Şirket tarafından sizlere sunulan hizmetlerin herhangi birinden memnun kalmaz ve şikayet bildirmek isterseniz mesai saatleri içerisinde yukarıda belirtilen çağrı merkez numarasını arayarak müşteri temsilcilerine durumu iletebilirsiniz. İletişim bilgileriniz alınarak şikayetinizle ilgili size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Boss Bilişim şikayet hattı 0216 336 41 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Boss Bilişim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Boss Bilişim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Boss Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 336 41 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Boss Bilişim çağrı merkezi numarasına 0216 336 41 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : BOSS TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Dap Yapı Bumerang ofis No 82 Merkez Mh. Kağıthane İstanbul
E-Posta : info@bossbilisim.com
Telefon : 0216 336 41 00

Arama Terimleri: Boss Bilişim iletişim bilgileri, Boss Bilişim telefon no, Boss Bilişim irtibat tel, Boss Bilişim canlı destek, Boss Bilişim müşteri temsilcisi, Boss Bilişim şikayet hattı, Boss Bilişim müşteri hizmetleri numarası, Boss Bilişim çağrı merkezi numarası, Boss Bilişim iletişim numarası, Boss Bilişim çağrı merkezi, Boss Bilişim müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap