Huawei Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Huawei Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Huawei müşteri hizmetleri numarası 2019, Huawei telefon numarası, Huawei iletişim, Huawei müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

Huawei Müşteri Hizmetleri Numarası 2019​

Uluslararası teknoloji pazarında adını son yıllarda daha yoğun şekilde duyurmayı başaran Huawei markası, aslında 1987 yılından bu yana Çin Halk Cumhuriyeti’ nde faaliyet gösteriyor. Uluslararası teknoloji devlerinin arasından sıyrılarak, ABD’ ye bile açılmayı başaran Huawei şirketi, teknolojinin pek çok farklı alanında faaliyet göstermektedir. Genellikle akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayarlarıyla biliniyor olsa da Huwaei teknolojinin farklı alanlarına ilişkinde uluslararası pazarın en büyük paydaşlarından birisidir. Özellikle 2012 yılında teknolojinin gelişiminden bu yana liderliği elinde bulunduran Ericcson’ un ağ ve telekomünikasyon cihazı üretiminde ilk sıradaki yerini almayı başardı. Teknolojinin farklı alanlarında kendisine yer bulan Huawei şirketi, Türkiye pazarına da başta akıllı cep telefonu, ağ ve telekomünikasyon çözümleri ile giriş yaptı. Bu durumda Türkiye’ de tüketicilerine yönelik olarak Huawei müşteri hizmetleri numarası 2019 ile teknik destek sunmasını zorunlu hale getirdi. Akıllı telefon, bilgisayar çevre birimleri, bilgisayar, modem, tablet bilgisayar ve telekomünikasyon teknolojileri alanında Ar-Ge, üretim ve satış gerçekleştirmektedir.

Kurumsal hizmet anlayışı dahilinde Türkiye’ deki teknoloji pazarında yer alan tüm ürünlerine yönelik olarak müşteri destek hizmetleri sunan Huawei, özellikle çağrı merkeziyle bu konuda müşterilerine yardımcı oluyor. Resmi olarak Türkiye’ye giriş yapmış ve ofisleriyle faaliyet göstermeye başlamış olan Huawei müşteri hizmetleri numarası 2019 ile müşterilerinin resmi teknik destek çözümlerinden kolay bir şekilde yararlanabilmelerine yardımcı oluyor. Huawei markalı ürünlerin kullanımı sırasında yaşanan arızalar, sorunlar ve beraberinde de şikayet ve öneriler ile ilgili olarak tüm tüketiciler, kolayca çağrı merkezi numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Dünya genelinde 180 farklı ülkedeki teknoloji pazarında kendisine yer bulan Huawei, her geçen gün Pazar payını büyütmeye devam ediyor. Çin hükümeti destekli bir teknoloji devi olarak, hem bölgedeki rakiplerini hem de batıdaki rakiplerini hızla geride bırakmaya ve dünyanın en büyük üçüncü akıllı cep telefonu üreticisi ve yüksek satış rakamlarını yakalıyor. Türkiye’ de de resmi olarak faaliyet göstermeye başlayan ve kendisine özel teknik servis ağını oluşturan Huawei müşteri hizmetleri numarası 2019 güncel bilgisi üzerinden kolayca müşteri hizmetlerinden her türlü sorun ve arızaya ilişkin olarak yardım alabiliyor.

Huawei Çağrı Merkezi Numarası 2019

Sürekli büyüyen bir teknoloji şirketi olarak Pazar payını hızla arttıran Huawei şirketi, dünya genelindeki Ar-Ge merkezleri ile teknolojinin farklı alanlarına yön vermeye ve tüketicilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Bu çerçevede de uluslararası kapsamda faaliyet gösteren Huawei şirketi, 24 farklı ülkede Ar-Ge merkezine sahiptir. Huawei şirketinin Ar-Ge merkezleri bulunan ülkeler arasında ABD, Almanya, Belçika, Fransa, İrlanda, Kolombiya, Birleşik Krallık, Hindistan İsveç ve Rusya gibi ülkeler bulunuyor. Şirket son olarak Türkiye’ de de büyük kapsamlı bir Ar-Ge merkezi açtı. Türkiye’ de teknoloji pazarında resmi olarak yer almasıyla satışlarına başlayan şirketin bir de Ar-Ger ve üretim merkezine sahip olmasıyla birlikte Huawei çağrı merkezi numarası 2019 yılında hizmet vermeye başladı. Huawei markalı akıllı telefon, tablet bilgisayar ve telekomünikasyon cihazlarını kullanan tüketicilerin yaşadıkları her türlü sorunda çağrı merkezine başvuru gerçekleştirebiliyor.

Teknolojik cihazlar söz konusu olduğunda Huawei gibi kaliteli malzeme ve yüksek teknoloji ile üretim gerçekleştirilse de tamamen arıza risklerinin sıfıra indirilebilmesi mümkün değildir. Bu durumda kullanım sırasında tüketicilerin cihazlarda çeşitli sorunlar ve arızalar yaşayabilmesine neden oluyor. Ancak bu aşamadaki hizmet kalitesini ürünlerin teknolojisi ve dayanıklılığı kadar satış sonrası destek hizmetleri de oluşturmaktadır. Huawei çağrı merkezi numarası 2019 güncel bilgileri ile tüketicilerinin ürünlerinde yaşadıkları sorunlara ve arızalara ilişkin olarak hızlı çözümler sağlıyor. Teknik problemlere ilişkin olarak Huawei şirketinin Türkiye’ deki resmi ve yetkili birimleri ile görüşme gerçekleştirerek, oluşturduğu geniş kapsamlı teknik servis ağından faydalanabilmek için hemen çağrı merkezini arayabilmek mümkündür.

Türkiye’ de resmi olarak faaliyet gösteren ve vergilendirilmiş bir teknoloji şirketi olarak Huawei, kullanıcılarının teknik destek, şikayet ve önerileri ile ilgili konularda kolayca yetkili birimlerle görüşebilmesi amacı ile “444” sisteminde çağrı merkeziyle hizmet veriyor. Huawei çağrı merkezi numarası 2019 hizmetleri, tüketicilerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Bu çerçevede de Huawei şirketinin Türkiye’ de tüketicilere hizmet veren iki farklı çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu numaralardan ilki müşteri hizmetleri çağrı merkezi “444 79 88” şeklindedir. Huawei şirketi ayrıca Türkiye’ de faaliyet göstermekte olan bayilerine yönelik olarak “444 79 88” numaralı çağrı merkezi üzerinden faaliyet gösteriyor. Bu şekilde bayi ve tüketicilerin işlemlerini daha basit şekilde gerçekleştirebilmeleri ve daha kısa sürelerde yetkili birimler ile iletişime geçebilmeleri sağlanıyor.

Huawei Telefon Numarası

Türkiye’ de resmi olarak üretim ve satış gerçekleştirmeye başlayarak, pazara hızlı bir giriş yapan Huawei şirketinin genel merkezi ise Ankara’da bulunuyor. Huwaei telefon numarası ise “0 312 454 88 00” şeklindedir. Bu numara ile Türkiye’ de bireysel ve kurumsal müşteriler ürün arızası vb. sorunlar dışında daha yetkili birimler ile görüşme gerçekleştirmek, bilgi alabilmek amacı ile hafta içi çalışma saatleri içerisinde arayarak, destek alabilmektedir.

Huawei şirketinin çağrı merkezi numaraları hafta içi her gün saat 09.00 ile saat 18.00 aralığında canlı destek hizmeti veriyor. Bu saat dilimleri içerisinde yapılan aramalarda, tüketicilere yetkili personeller tarafından direkt olarak teknik destek hizmeti sunuluyor. Kullanıcıların yaşadıkları sorunlara ilişkin olarak deneyimli ve eğitimli müşteri temsilcileriyle kolayca görüşme gerçekleştirebiliyor. Bu sayede işlemlerini daha hızlı ve daha kolay şekilde gerçekleştirebiliyor. Bununla birlikte Huawei şirketinin müşteri hizmetleri servisi 7/24 kesintisiz olarak aranabiliyor. Ancak çalışma saatleri dışında yapılan aramalarda otomatik yanıtlama sistemi tarafından sorunların çözümüne ilişkin yönlendirmeler gerçekleştiriliyor. Ancak bu yönlendirmelerle yanıt alınamaması durumunda ise bir sonraki çalışma saati başladığında, yetkili müşteri temsilcisi tarafından geri dönüş yapılacağına ilişkin randevu oluşturuluyor. Bu tip kaliteli ve kullanıcı dostu müşteri hizmetleri yapısına sahip olan Huawei telefon numarası servisleri ile tüm tüketicilerine etkin bir hizmet sunuyor.

Huawei İletişim

Türkiye’ de Huawei ürünlerini kullanan tüketicilere yönelik satış sonrası destek hizmetlerinin yanı sıra hizmetleri ve ürünleri ile ilgili olarak bireysel ve kurumsal olarak destek alınabiliyor. Bunun için tüm Huawei iletişim numaraları ve servisleri kolayca kullanılabiliyor. Buna göre Huawei çağrı merkezi numaraları 444 79 88 ve 444 96 88 numaraları aranabiliyor. Bunun dışında Huawei Türkiye genel müdürlüğü 0 312 454 88 00 numarasından kolayca işlemler ve başvurular gerçekleştirilebiliyor. Telefon servis çözümlerinin yanı sıra teknoloji şirketi olarak Huawei tarafından iletişim kanalları arasında e-posta servisi de bulunuyor. Huawei mail adresi olan “mobile.tr@huawei.com” adresi üzerinden istenen her zaman elektronik posta gönderilebiliyor. Bu şekilde yapılan başvurularda da en kısa zaman dilimleri içerisinde yetkili Huawei şirketi departmanlarından yanıtlar tüketicilere sağlanıyor. Bireysel ve kurumsal işlemlere yönelik olarak oluşturduğu dinamik yapısıyla etkin çözümler sunan Huawei, satış sonrası destek hizmetleri ile en az ürünlerindeki yüksek kalite etkisiyle olduğu kadar tüketici cephesinde popülaritesini Türkiye nezdinde de arttırmaya devam ediyor ve pazarın önemli bir kısmını oluşturuyor.

Huawei Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 79 88

Huawei müşteri hizmetleri adlı konumuza da göz atabilirsiniz.

Arama Terimleri: Huawei çağrı merkezi, Huawei iletişim bilgileri, Huawei telefon numarası, Huawei müşteri temsilcisi, Huawei şikayet hattı, Huawei müşteri hizmetleri 2019

Yorum Yap