huawei-cagri-merkezi-numarasi

Huawei Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Huawei çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Huawei müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Huawei şikayet hattına erişebilirsiniz. Huawei müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Huawei Çağrı Merkezi Numarası

Huawei tam adıyla Huawei Technologies Co. Ltd, Çin’de kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Huawei, dünyanın 170 ülkesinde satış ve pazarlama yapmakta ve iddalarına göre dünyada her 3 kişiden bir kişi Huawei’nin üretmiş olduğu bir ürünü kullanmaktadır. Huawei dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihaz üretici niteliğini taşımaktadır.

Huawei çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Şirketin 170 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Huawei’nin AR-GE merkezlerinin bulunduğu ülkeler şu şekildedir; Çin Halk Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Pakistan, Fransa, Belçika, Almanya, Kolombiya, İsveç, İrlanda, Hindistan, Rusya ve Türkiye. Huawei; Akıllı Telefon, Tablet, Modem, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Çevre Birimleri, Bilgisayar Sistemleri, Telekomünikasyon alanlarında ürünler üretmekte ve teknik destek sağlamaktadır.

Huawei Müşteri Hizmetleri Numarası

Huawei dünyada telefon üretimi ve satışı noktasında ikinci sırada yer alıyor. Haliyle böyle olunca huawei telefon kullanan kullanıcılar sorun yaşadıklarında en kısa ve kalıcı çözümler üretebilecek servis ağı istiyor. Bu durumda huawei müşteri hizmetlerine önem vermesi gerekiyor ve bunu da başardığı söylenebilir. Geniş servis ağı kurarak satış sonrası destek vermeye çalışmakta ve müşteri hizmetleri ağını genişletmeye devam etmektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Huawei müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Huawei dünyanın bir çok ülkesinde hizmet vermektedir. Bu kadar büyük çapta tutulmasının birkaç önemli nedeni var. Bu nedenlerden biri her kesimden müşteriye hitap etmesidir. Fiyat performans açısından gayet iyi telefonlar piyasaya sürerken oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Huawei Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uygun fiyata alınabilecek telefon modelleri mevcutken oldukça yüksek fiyatlarda da ürünler piyasaya sürmektedir. Bu açıdan ele alındığında oldukça fazla kişinin kullanması gayet normal görünmektedir. Bu kadar geniş kitleye hitap eden huawei bunu ayakta tutabilmesi için müşteri memnuniyetine de gereken önemi vermesi ve haliyle bir çok noktası servis açarak olası sorunları en kısa sürede çözmesi beklenmektedir. Huawei bu noktada da gereken önemi vererek müşteri memnuniyetini ve haliyle desteğini kazanmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Huawei müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Huawei’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Huawei marka herhangi bir cihazınızda çıkan arıza ve sorunları bildirebilir, size en yakın Huawei ürün satış merkezini öğrenebilir, ürünler hakkında bilgi alabilir, size en yakın teknik servisi öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca Huawei’ye iletebilirsiniz.

Huawei Şikayet Hattı

Huawei ülkemizde çok fazla talep görememektedir. Bunun sebepleri arasında fiyat farklılıklarını gösterebiliriz. Yani distrübütör garantili olarak satış yapılan fiyatlarla normal garantili satış yapılan fiyat arasında oldukça fazla fark vardır. Bu durum haliyle acaba bu fiyat farkını yansıtan firma müşterilerine nasıl bir izlenim veriyor bilinmez ama sonuç olarak Türkiye de istenilen satış rakamlarına ulaşamamaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Huawei müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Huawei şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ülkemizde huawei kullanımı oldukça var ancak bu durum servis ağı ve müşteri memnuniyeti ile arttırılması amaçlanmaktadır. Gerek huawei müşteri hizmetleri numarası gerekse de iletişim formları ile bilgi alış verişinde bulunabilir ve destek alabilirsiniz. Huawei müşteri hizmetleri iletişim numarası olarak 444 79 88 kullanılmaktadır. Bu numara üzerinden bilgi alabilir ve destek talebi oluşturabilirsiniz. Ayrıca her türlü öneri, istek ve taleplerinizi iletebilir servis ağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Huawei Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 79 88

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Huawei çağrı merkezi numarasına 444 79 88 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Huawei iletişim bilgileri, Huawei telefon no, Huawei irtibat tel, Huawei canlı destek, Huawei müşteri temsilcisi, Huawei şikayet hattı, Huawei müşteri hizmetleri numarası, Huawei çağrı merkezi numarası, Huawei iletişim numarası, Huawei çağrı merkezi, Huawei müşteri hizmetleri direk bağlanma

434 Yorum

 1. Osman 30 Mayıs 2018
 2. Kemal çitil 31 Mayıs 2018
 3. Mustafa Doğan 5 Haziran 2018
  • Hamit 16 Şubat 2019
 4. Barbaros subas 11 Haziran 2018
 5. deniz 14 Haziran 2018
 6. idris yalçın 18 Haziran 2018
 7. Ufuk 7 Temmuz 2018
 8. Mahmut Erdal Öztürk 10 Temmuz 2018
 9. Ahmet Balkan 10 Temmuz 2018
 10. ayşegül 11 Temmuz 2018
 11. Ömer Talha ERCAN 7 Ağustos 2018
  • ziyaretçi 8 Kasım 2018
 12. Seher 24 Ekim 2018
 13. Ahmet 8 Ocak 2019
 14. Mahşer 26 Mart 2019
 15. Mübarek 24 Temmuz 2021
 16. Zulfıkar 23 Ağustos 2022
 17. Huriye 24 Ağustos 2022

Yorum Yap