Sarsılmaz Silah Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sarsılmaz Silah Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sarsılmaz Silah çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sarsılmaz Silah müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sarsılmaz Silah şikayet hattına erişebilirsiniz. Sarsılmaz Silah müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sarsılmaz Silah Çağrı Merkezi Numarası

Tabanca askeri silah ve spor silahları denilince ülkemiz bünyesinde akla gelen tek özel kuruluş elbette ki Sarsılmaz silahtır. Bu serüvene 1880 yılında başlayan firmamız ciddi anlamda işine gönül veren bir ekipten ve ilgili elemanlardan oluşmaktadır. Ülke çapında büyük talep gören ürünlerimiz gerek çeşitliği gerekse işlevselliği bakımından öne çıkmaktadır. Her anlamda olumlu veyahut olumsuz görüşleriniz ise bizler için büyük önem arz etmektedir. Tercih edilme sebebimiz, Türkiye’de tabanca üreten tek özel kuruluş olmamızın yanı sıra kişilerin bizlere kolaylıkla ulaşabilmeleridir. Çağrı merkezlerimizde bulunan müşteri temsilcilerimiz herhangi bir sıkıntı ya da sorularınıza günün her saatinde cevap vermektedir. Müşteri memnuniyeti açısından kendimize, en az kalitemiz kadar güvendiğimizi söylemek isteriz.

Sarsılmaz Silah çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sarsılmaz Silah Müşteri Hizmetleri Numarası

Gerek yurt içinden aldığımız üst düzey talepler gerek yurt dışına yaptığımız ihraçlar dolayısıyla, 1880’den beri haklı bir gururu yaşıyoruz. Sarsılmaz silah bir mühendislik firması olduğu gibi aynı zamanda bir havacılık firmasıdır da. İhraç edilen ürünlerin yaklaşık yarısından fazlası ABD ye olmak üzere kalan yüzdelik dilim Uzak doğu, Afrika ve benzeri 76 ülkeyi kapsamaktadır. Bir dünya markası olma özelliği taşıdığımızın bilincindeyiz ve siz değerli müşterilerimize her zaman en özel ilgiyi sunmaktayız. Sarsılmaz silah ailesi olarak geri bildirimlerinize her daim önem veriyoruz. 0 380 548 84 50 telefon numaramızı arayarak müşteri temsilcimize sormak istediklerinizi rahatlıkla sorabilirsiniz. Kayıt altına alınan konuşmanız kişisel bilgilerinize verdiğimiz önem dahilindedir. Probleminiz her ne ise en kısa sürede çözüme kavuşacağından emin olabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sarsılmaz Silah müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sarsılmaz Silah Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Misyonumuz gereği hiçbir müşterimizin mağdur olmasını istemeyiz. Bu sebeple Sarsılmaz silah müşterilerinin vaktini önemsiyor; eğer müşteri hizmetlerimize direk olarak bağlanmak isterseniz 0’ı, personel işlemleri için 5’i, lojistik ve satın alma için 6yı, kalite ve güvence için ise 7yi tuşlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sarsılmaz Silah müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sarsılmaz Silah Şikayet Hattı

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyet ve geri dönüşlerine büyük önem veriyoruz, www.sarsilmaz.com internet sitemizde bulunan formu doldurup bize bildirmeniz yeterli. Sarsılmaz silah olarak size üst düzey hizmet sağlamak amaçlı bir de düşünceleriniz kısmını ekledik. Dilerseniz o formu da doldurabilirsiniz.  Böylelikle taleplerinize daha çözümsel yanıtlar verebiliriz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sarsılmaz Silah müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sarsılmaz Silah şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sarsılmaz Silah Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sarsılmaz Silah çağrı merkezi numarasına 0 380 548 85 61/62 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Merkez
Adres : Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi 5. Cadde No:20 Beyköy Beldesi – Düzce / TÜRKİYE

Telefon :
+90 380 548 85 61/62 – SATIŞ SONRASI HİZMETLER
+90 380 548 87 97 – SATIŞ SONRASI HİZMETLER
+90 380 548 80 11 – SANTRAL
+90 380 548 84 50 – SANTRAL
+90 533 437 48 95 – SANTRAL
+90 535 025 14 59 – SANTRAL

+90 531 161 25 11 – WHATSAPP HATTI

Fax : +90 380 548 85 63

Sorularınız için : musterihizmetleri@sarsilmaz.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sarsılmaz Silah iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Sarsılmaz Silah sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Sarsılmaz Silah iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Sarsılmaz Silah iletişim bilgileri, Sarsılmaz Silah telefon no, Sarsılmaz Silah irtibat tel, Sarsılmaz Silah canlı destek, Sarsılmaz Silah müşteri temsilcisi, Sarsılmaz Silah şikayet hattı, Sarsılmaz Silah müşteri hizmetleri numarası, Sarsılmaz Silah çağrı merkezi numarası, Sarsılmaz Silah iletişim numarası, Sarsılmaz Silah çağrı merkezi, Sarsılmaz Silah müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap