Gedik Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gedik Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gedik Yatırım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gedik Yatırım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gedik Yatırım şikayet hattına erişebilirsiniz. Gedik Yatırım müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gedik Yatırım Çağrı Merkezi Numarası

Bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz ama elinizdeki olan parayı en az riske atarak yatırım yapma düşüncesindesiniz. Dahası günümüz koşullarında hangi kanaldan en doğru en güvenilir biçimde hizmet alacağınızı bilemiyorsanız 30 yıldır sektörde olan ve size özel çözümler sunan bu yatırım firması bir telefon kadar yakınınızdadır. Güvenle ve kafanızda en ufak bir soru işareti kalmadan Gedik Yatırım çağrı merkezi numarası aranarak derhal ilk adımınızı atabilirsiniz.

Gedik Yatırım çağrı merkezi numarası 0216 453 00 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gedik Yatırım Müşteri Hizmetleri Numarası

Sektöründe öncü ve lider bir kuruluş olan Gedik Yatırım müşteri hizmetleri numarası yeni hesap açılışı yapacaklar için 444 0 435 biçimindedir. Eğer ilk defa firma ile çalışmaya başlayacak iseniz günün hangi saati olursa olsun, hafta içi hafta sonu fark etmeksizin üstte yer alan numarayı aranarak müşteri hizmetleri numarasından karşınıza çıkan profesyonel, kafanızda olan tüm soruların yanıtlarını verebilecek olan kişi ile iletişime geçebilirsiniz. Firma bu anlamda dünya normlarında hizmet veren bir yapıdadır. Sizi sizin durumunuza göre en doğru bir biçimde yönlendirirler. Size özel çözümler sunarlar. Böylece siz de karlı işlere imza atarak geleceğinizi güvenceye daha fazla alabilirsiniz.

Gedik Yatırım müşteri hizmetleri numarası 0216 453 00 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gedik Yatırım Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Peki ama Gedik Yatırım direkt bağlanma numarası da aynı mıdır sorusunun yanıtı aynı olmadığıdır. Burada özellikle yatırımcıların iletişim merkezi numarası 0 216 453 00 53 biçimindedir. Bu numara mesai saatleri içinde hafta içi aranarak gerekli olan bilgiler alınabilir. Yine bu noktada firmadan özellikle görüşmek istediğiniz bir kişi var ise o zaman yine bu numara aranarak o kişinin dahili numarası biliniyor ise tuşlanır, eğer bilinmiyor ise o zaman santral operatöre bağlandığı zaman görüşülmek istenen kişin isim bilgileri verilir. Böylece herhangi bir sorun sıkıntı olmadan iletişim sağlanır.

Gedik Yatırım müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 453 00 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gedik Yatırım Şikayet Hattı

Herhangi bir nedenden ötürü herhangi bir sorun yaşanır ise o zaman Gedik Yatırım şikayet hattı numarası anında aranabilir. Bu numara üstte belirtilen numaradır. Doğrudan sorun yaşandığı zama numara aranır ve yaşanan sorun şikayet edilir. Firma bu konuda son derece hassastır ve her türlü desteği derhal verir.

Gedik Yatırım şikayet hattı 0216 453 00 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gedik Yatırım müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gedik Yatırım şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gedik Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 453 00 53

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gedik Yatırım çağrı merkezi numarasına 0216 453 00 53 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük

Adres İletişim Bilgisi : Altayçeşme Mahallesi, Çamlı Sokak, No: 21, Kat: 10-11,12, 34843 Maltepe/İstanbul

Tel No : 0216 453 0000

Fax İrtibat Hattı : 0216 377 1136

Yeni Hesap Açılışı İçin Çağrı Merkezi : 444 0 435

Yatırımcı İletişim Merkezi İrtibat Numarası : 0216 453 00 53

Arama Terimleri: Gedik Yatırım iletişim bilgileri, Gedik Yatırım telefon no, Gedik Yatırım irtibat tel, Gedik Yatırım canlı destek, Gedik Yatırım müşteri temsilcisi, Gedik Yatırım şikayet hattı, Gedik Yatırım müşteri hizmetleri numarası, Gedik Yatırım çağrı merkezi numarası, Gedik Yatırım iletişim numarası, Gedik Yatırım çağrı merkezi, Gedik Yatırım müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap