Hayatta Her Şey Var Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası | Müşteri Temsilcisi

Hayatta Her Şey Var Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Hayatta Her Şey Var Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Hayatta Her Şey Var programı, Beyaz TV ekranlarında, sabah kuşağında canlı olarak yayınlanan bir televizyon programıdır. Hayatta Her Şey Var programının sunuculuğunu uzman Astrolog Nuray Sayarı, ünlü psikolog Dr. Zafer Akıncı, Selin Karacehennem yapmaktadır. Program haftaiçi her gün saat 11.00’da canlı olarak izleyenleriyle buluşmaktadır.

Hayatta Her Şey Var programında hayatın her alanından, işinde uzman kişiler konuk olarak programa katılmakta; hayatınıza yön verecek, günlük yaşamınızı kolaylaştıracak, özel dini bilgiler ve daha onlarca içerikle tüm Türkiye’yi bilgilendiriyor; bilgilendirirken de eğlendiriyor.

Hayatta Her Şey Var programının 0212’li olmak üzere 2 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla Hayatta Her Şey Var canlı yayınına katılabilir, konuklara sorularınızı iletebilir, program ile irtibata geçebilirsiniz.

Hayatta Her Şey Var Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası
0212 333 33 70
0212 333 33 71

Hayatta Her Şey Var Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0212 333 33 70
0212 333 33 71

Arama Terimleri: hayatta her şey var iletişim bilgileri, hayatta her şey var telefon no, hayatta her şey var irtibat tel, hayatta her şey var canlı destek, hayatta her şey var müşteri temsilcisi, hayatta her şey var şikayet hattı

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ayla Özer Bayrakçeken Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
Ayla Özer Bayrakçeken
Ziyaretçi
Ayla Özer Bayrakçeken

Pek çok programın tekrarı olur da HAFTALIK BURÇ YORUMU nun tekrarı olur mu ? En azından alt yazı ile mazeret belirtip açıklamada bulunmak izleyiciye saygının gereği değil midir ? İzleyicinin kendini aptal yerine konduğunu hissetmesi proğramınız için kazanç mıdır ? Verecek yanıtınız olduğunu sanmıyorum , okudunuz ise teşekkürler . . .