acun-medya-cagri-merkezi-numarasi

Acunmedya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Acunmedya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Acunmedya iletişim telefon numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Acun Medya, 2006 yılında Acun Ilıcalı tarafından kurulmuş bir medya şirketidir. Şirketin kuruculuğunu yapan Acun Ilıcalı, yapımcılığını üstlendiği çoğu programın sunuculuğunu da yapmaktadır. Acun Medya şirketi, 2013 yılında Tv8 kanalını satın almış, bünyesinde bulundurmaktadır.

Fear Factor programı ile Acun Ilıcalı ve Acun Medya bilinen yapımcılardan birisi olmuştur. Acun Medya yapımcılığını yaptığı programlar şöyledir; Fear Factor, Survivor, Devler Ligi, Var Mısın Yok Musun, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye gibi ülkemizde en çok seyredilen ve konuşulan programları yapmaktadır.

Acunmedya Çağrı Merkezi Numarası

Acun Medya’nın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği programlar hakkında bilgi alabilir, başvurular hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Global bir yapıya geçiş yapan medya bu alanda oldukça başarılı olmuştur. Sadece Türk ve uluslararası formatlar üretmekle kalmayarak sektörde önemli mesafeler katetmiştir. Aynı zamanda televizyon sektörüne de odaklanarak yayın stratejileri geliştirmiş olup bu sektörde önemli bir yer edinmiştir. Dijital entegrasyon ve yeni reklam alanlarına da yönelen medya oldukça geniş yelpazede hizmetler sunmaktadır.

Acun Medya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 324 88 56

İzleyicilerine daima eğlenceli ve ilham veren içerikler ile memnuniyeti arttırmayı hedeflemektedir. Ayrıca kaliteli içerikler üretmeyi amaçlayan ve bu alanda da başarılı olan firma her geçen gün izleyici kitlesini arttırmaktadır.

Arama Terimleri: acun medya iletişim bilgileri, acun medya telefon no, acun medya irtibat tel, acun medya canlı destek, acun medya müşteri temsilcisi, acun medya şikayet hattı, acun medya çağrı merkezi numarası, acun medya izleyici temsilcisi

119 Yorum

  1. Abdullah üneş 7 Nisan 2022
  2. ali altay 18 Mayıs 2022
  3. ali altay 23 Mayıs 2022
  4. ali altay 23 Mayıs 2022
  5. HACI HAYTA 16 Haziran 2022
  6. Olcay kemerbaş 22 Kasım 2023
  7. süleyman altay 18 Şubat 2024
  8. Şeref s 18 Şubat 2024
  9. süleyman altay 19 Şubat 2024

Yorum Yap