Acunmedya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Acunmedya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Acunmedya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Acun Medya, 2006 yılında Acun Ilıcalı tarafından kurulmuş bir medya şirketidir. Şirketin kuruculuğunu yapan Acun Ilıcalı, yapımcılığını üstlendiği çoğu programın sunuculuğunu da yapmaktadır. Acun Medya şirketi, 2013 yılında Tv8 kanalını satın almış, bünyesinde bulundurmaktadır.

Fear Factor programı ile Acun Ilıcalı ve Acun Medya bilinen yapımcılardan birisi olmuştur. Acun Medya yapımcılığını yaptığı programlar şöyledir; Fear Factor, Survivor, Devler Ligi, Var Mısın Yok Musun, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye gibi ülkemizde en çok seyredilen ve konuşulan programları yapmaktadır.

Acun Medya’nın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği programlar hakkında bilgi alabilir, başvurular hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Acun Medya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 324 88 56

Arama Terimleri: acun medya iletişim bilgileri, acun medya telefon no, acun medya irtibat tel, acun medya canlı destek, acun medya müşteri temsilcisi, acun medya şikayet hattı

67 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla