Hastane Derindere Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hastane Derindere Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hastane Derindere çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Hastane Derindere müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hastane Derindere şikayet hattına erişebilirsiniz. Hastane Derindere müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hastane Derindere Çağrı Merkezi Numarası 

Hastane Derindere, çocuk sağlığı ve hastalıkları ve cerrahisi, kalp ve damar cerrahisi, kulak burun boğaz cerrahisi, göz sağlığı ve hastalıkları, iç hastalıkları (dahiliye), psikoloji, üroloji, kardiyoloji, kadın hastalıkları ve doğum bölümü, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, ağız ve diş sağlığı, nöroloji, radyoloji, beslenme ve diyet bölümü, beyin ve sinir cerrahisi, radyoloji, dermatoloji, medikal estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göğüs hastalıkları, taş kırma merkezi, ortopedi ve travmatoloji gibi birçok polikliniği ve üniteyi içerisinde barındıran ve üst düzey kalitede hizmet veren bir hastanedir. Hızlı randevu almak için çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Hastane Derindere çağrı merkezi numarası 0212 888 3 000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hastane Derindere Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastane 7/24 acil servisiyle hizmet vermektedir. Hastalarının sağılığı ve memnuniyeti hastanenin ilk önceliğidir. Bu yüzden hastalara daha iyi hizmet verebilmek için istek ve önerilerinizi, müşteri hizmetleri numarasını arayarak hastaneye iletebilirsiniz. +90 212 888 3 000 numaralı telefondan hastaneyi arayarak ister sorularınızı sorabilirsiniz ister istek ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Hastaneye e-mail adreslerinden ulaşmak için hastane@derindere.com adresini kullanabilirsiniz.

Hastane Derindere müşteri hizmetleri numarası 0212 888 3 000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hastane Derindere Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastanızla ilgili bilgi almak için hastaneye +90 212 888 3 000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Direkt bağlanmak için arayabileceğiniz bu numarayı kaydedip Whatsapp aracılığıyla da ulaşmanız mümkün. Bunun dışında hastanenin web sitesi üzerinden hızlı randevu al seçeneği ile de istediğiniz poliklinikten kolayca randevu alabilirsiniz. Buna ek olarak dilerseniz, http://www.hastanederindere.com/tr/iletisim linke tıklayıp iletişim formumuzu doldurun, hastane sizi arasın. Uzman doktorlarından randevu almak için ise hızlı randevu al seçeneğiyle kısa sürede randevu oluşturabilirsiniz.

Hastane Derindere müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 888 3 000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hastane Derindere Şikayet Hattı 

Hastane, siz hastalarının sağlığına ve memnuniyetine çok değer vermektedir. Bundan dolayı, yaşadığınız her türlü sorunu çözmek için 7/24 buradayız. Şikayetlerinizi, +90 212 888 3 000 şikayet hattını kullanarak hastaneye iletebilirsiniz. Aynı zamanda geri bildirim vermek için sorun ve şikayetlerinizi hastane@derindere.com e-mail adresimiz üzerinden yollayabilirsiniz. Hastanemim adresi, Merkez Mahallesi Çoban Çeşme Caddesi Burcu Sokak No:9 34406 Kağıthane/İstanbul. Hiçbir sorun yaşamamanız dileğiyle, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu günler diler.

Hastane Derindere şikayet hattı 0212 888 3 000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Hastane Derindere müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Hastane Derindere şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hastane Derindere Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 888 3 000

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Hastane Derindere çağrı merkezi numarasına 0212 888 3 000 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Merkez Mahallesi Çobançeşme Caddesi Burcu Sokak No:9 34406 Kağıthane/İstanbul
E-Posta : hastane@derindere.com
Telefon : 0212 888 3 000

Arama Terimleri: Hastane Derindere iletişim bilgileri, Hastane Derindere telefon no, Hastane Derindere irtibat tel, Hastane Derindere canlı destek, Hastane Derindere müşteri temsilcisi

Yorum Yap