Türkiye Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Türkiye Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Türkiye Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Türkiye Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin önde gelen hastanelerinden biri olan ve uzman doktorlardan oluşan  kadrosuyla İstanbul Şişli’de hizmet veren bir hastane olan Türkiye Hastanesi, muayene olmak isteyen ve hasta olan yüzlerce kişinin hastane konusunda ilk tercihidir. Hastanede sunulan hizmetler oldukça fazla olmakla birlikte Türkiye’nin en başarılı doktor ve cerrahları, hastanenin  ekip kadrosunu oluşturmaktadır. Ayrıcalıkları ve misyon, vizyon ve değerleriyle Türkiye’de büyük bir kesimin kendini evinde hissettiği bu hastanede sunulan hizmetler oldukça fazladır. Sağlık sektöründeki beklentinin fazla olması amacıyla kurulan bu hastane, hastaların ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi hedeflemektedir. Online olarak da hizmet sunan bu hastaneden randevu almak ve merak ettiklerinizi sormak için çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi çağrı merkezi numarası 0212 314 14 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastanede bulunan bölümler hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için hastaneye gitmenize gerek kalmadan müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası haftanın her günü aktif bir şekilde hizmet sunarak hastaların ve hasta yakınlarının sorularına cevap verir. Randevu tarihinizi değiştirmeniz gerektiğinde veya randevunuzu başka bir güne atmanız durumunda müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. 0212 314 14 14 nolu müşteri hizmetleri numarasının yanı sıra internet sitesinden de hizmet alabileceğiniz bu hastanenin gelişmiş bir alt yapısı bulunmaktadır. Detaylı hizmet sunan bu hastanede konforu yaşarken kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz.

Türkiye Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0212 314 14 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastanenin müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilmek için müşteri hizmetleri direkt bağlanma numarasını arayabilirsiniz. Direkt bağlanarak randevu oluşturabilir ve dilediğiniz doktora randevu alabilirsiniz. Direkt bağlanma,  acil durumlarda ve acil sorularınızı sormanız konusunda müşteri hizmetlerine bağlanmanızı da kolaylaştırmaktadır. Müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda direkt bağlanma bölümünden müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve tüm merak ettiklerinize cevap bulabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 314 14 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi Şikayet Hattı

Hastane ile ilgili herhangi bir şikayetiniz olması durumunda veya müşteri hizmetlerinden gereken desteği almadığınızda bu durumu şikayet hattına iletmeniz yeterli olacaktır. Şikayet hattı da aynı müşteri hizmetleri numarası gibi 7 24 aktif olarak hizmet sunmaktadır. 0212 314 14 14 nolu  şikayet hattına tüm şikayetlerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz.

Türkiye Hastanesi şikayet hattı 0212 314 14 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Türkiye Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Türkiye Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Türkiye Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 314 14 14

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Türkiye Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0212 314 14 14 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Adı : Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi

Adres : Merkez Mah. Darülaceze Cad. 14/1 Şişli/İstanbul

E-Posta Mail Adresi : info@turkiyehastanesi.com

Telefon Numarası : 0212 314 14 14

Faks İrtibat Hattı : +90 (212) 314-1414

Arama Terimleri: Türkiye Hastanesi iletişim bilgileri, Türkiye Hastanesi telefon no, Türkiye Hastanesi irtibat tel, Türkiye Hastanesi canlı destek, Türkiye Hastanesi müşteri temsilcisi, Türkiye Hastanesi şikayet, Türkiye Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Türkiye Hastanesi çağrı merkezi numarası, Türkiye Hastanesi iletişim numarası, Türkiye Hastanesi çağrı merkezi, Türkiye Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap