Has Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Has Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Has Turizm çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Has Turizm ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Has Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Dört kıtada yüzlerce kara taşıtı ile yük ve insan taşımacılığı yapan Has Turizm’in temelleri, 1900’lü yılların başında atılmıştır. 1940 yılına kadar Kamil İsmail Kara at sırtında postacılıkyaptı. Ardından İsmail ve Mehmet Selim Kara kardeşler at arabası ile taş taşımacılığı ve taş ocağı işletmeciliği yapmaya başladılar.

1952 yılında kamyondan bozma bir otobüs ile Antakya – Ceyhan- Adana – Tarsus – Mersin hattında ilk seferi yapan kardeşler bu şekilde taşımacılık sektörüne ilk adımlarını atmış olmuşlar. 1968 yılında Otomarsan’ın otobüs üretimine başlaması ile yurtdışına açılmaya başlayan kardeşler Lübnan’la başlayan yeni pazar arayışlarını 1974yılında Arabistan’a girme kararı ile sürdürdüler. Şirket 1975 yılında Arabistan’da Has Turizm olarak uluslararası grup taşımacılığına başladı. Hac organizasyonunda Türk hacılarının yanısıra Suriye hacılarını da Suudi Arabistan’a taşıyan şirket giderek kendini geliştirmeye devam etmektedir.

1977 yılında, Has Turizm dünyada bir ilki gerçekleştirerek Suriye’den, dönemin demirperde ülkelerinden Romanya’ya, İstanbul bağlantılı otobüs seferlerine başladı. Has Turizm, Dünya taşımacılık tarihinde bir ilki daha gerçekleştirerek 1985’te de Mısır seferlerine de başlamışlardır. Has Turizm 1986 yılından itibaren Türkiye’deki Hac Organizasyonlarında da yer almaya başladı. Şirket her yıl kendi araçlarının yanısıra Türkiye’nin bütün şehirlerinden Hac için kiraladığı otobüslerle de kutsal topraklarda sorumluluğu büyük bir görev üstlenmektedir. Kimi yıllarda 3000’e varan otobüs ve 6000’e varan şoför sayısıyla Has Turizm bugüne dek milyonlarca dünya hacısının kutsal topraklara transferini büyük bir sorumlulukla üstlenmiştir.

Bölgesindeki ekonomik ve politik durumu sürekli takip eden Has, 1990 körfez bunalımında 5.000.000 Yemen vatandaşının Arabistan’dan Yemen’e taşınması organizasyonunda yer aldı. Bu dönemde çok büyük sevkiyatlara imza atan Has Turizm, ENKA, Alarko, Tekfen, Gama, Tekser, Garanti Koza, Çukurova, Baytur, Mir İnşaat gibi büyük şirketlerin çalışanlarının çalıştıkları ülkelerde de taşıma işlemlerini gerçekleştirdi. Bugün Has Turizm Türkiye’nin yanısıra güneyde Yemen’den, kuzeyde Sibirya’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada hizmetini sürdürmeye tam gaz devam etmektedir. Ulusal bir firma olan Has Turizm, gelişen ve kaliteli hizmetine devam etmektedir.

Has Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 755 04 27

Has Turizm Mail Adresi
link

Arama Terimleri: has turizm çağrı merkezi, has turizm iletişim, has turizm müşteri hizmetleri, has turizm telefon numarası, has turizm şikayet hattı, has turizm müşteri hizmetleri numarası, has turizm şikayet

2 Yorum

  1. Ayse 17 Ocak 2024
  2. Ayse 17 Ocak 2024

Yorum Yap