Duymer İşitme Cihazları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Duymer İşitme Cihazları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Duymer İşitme Cihazları çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Duymer İşitme Cihazları müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Duymer İşitme Cihazları şikayet hattına erişebilirsiniz. Duymer İşitme Cihazları müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Duymer İşitme Cihazları Çağrı Merkezi Numarası

Duymer işitme cihazları, dünyanın 3 önemli markası olan Starkey, Interton, Audiofon gibi işitme cihazlarının Türkiye’de tek distribütörlüğünü yapan firmadır. Dünya standartlarında hizmet veren firma 15 kişilik uzman kadrosu ile yüksek müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmalarına devam etmektedir. Firmanın satışa sunduğu ürünler arasında kulak arkası ve kanal içi işitme cihazları, işitme cihazı pili ve temizlik ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca firma bu cihazların tamir, bakım ve montaj işlemlerini de üstlenmektedir. 100 farklı noktada yaygın servis ağı bulunan firmanın doğuştan az duyan ve sonradan işitme kaybı yaşayan bireyler için farklı ölçü ve ebatlarda işitme cihazları yer almaktadır.

Firmaya işitme cihazı ve diğer ürünler hakkında soru sormak için 444 35 48 numaralı çağrı merkezi numarasından ulaşmak mümkündür. Ayrıca firmanın kendi web sitesinde canlı destek ekranından canlı müşteri temsilcisine de merak ettiğiniz konularla alakalı sorularınızı iletebilirsiniz. Firmaya ürün almak, soru sormak ve hizmetleri ile ilgili merak ettiklerinizi yöneltmek için firmanın 0(539) 643 19 27 Whatsapp iletişim hattını kullanabilirsiniz. Ailenizde veya yakın çevrenizde işitme cihazına ihtiyacı olan bireyler varsa bu cihazlar ile alakalı ayrıntılı bilgi almak için firmanın web sayfasına bulunan forma adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı yazarak “sizi arayalım” bölümünden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca firmanın şube telefonlarından da yetkili kişilere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Duymer İşitme Cihazları çağrı merkezi numarası 444 35 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Duymer İşitme Cihazları Müşteri Hizmetleri Numarası

İşitme cihazları ile ilgili ürün grubu çok çeşitli olup farklı yapıya sahiptir. Doktor önerisi ve tavsiyesi ile yapılan testler sonucunda sizin ya da herhangi bir yakınınızın işitme cihazına ihtiyacı varsa firmanın 444 35 48 müşteri hizmetleri numarasından detaylı ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Cihazların hassasiyeti, hangi yaş grubunda ürünlerin olduğu, nasıl kullanıldığı ve buna benzer birçok soruyu müşteri temsilcilerine günün her saati iletebilirsiniz. Ayrıca montaj ve bakım hizmetlerinin nasıl olacağına dair aklınıza takılan soruları uzmanlara yöneltebilirsiniz.

Firmanın kendi internet sitesindeki canlı müşteri temsilcisine de dilediğiniz soruyu yazarak bilgi alabilirsiniz. Kurumsal web sitesinde bulunan işitme cihazı kullanan kişilerin yorumlarına ve sıkça sorulan sorular bölümüne bakarak ürünler ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firma için müşterilerine doğru ve bilgilendirici hizmet verebilmek büyük önem taşımaktadır. Ayrıca firmanın 25 araçlık ekipten oluşan kadrosu “Eve Hizmet Filosu” kapsamında işitme cihazı temin edemeyen kişilerin evine ücretsiz işitme cihazı dağıtmaktadır.

Duymer İşitme Cihazları müşteri hizmetleri numarası 444 35 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Duymer İşitme Cihazları Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Farklı marka ve modeldeki işitme cihazları ile ilgili merak ettiğiniz konuları firmanın çeşitli iletişim kanallarından yöneltebilirsiniz. Firmanın çok sayıda müşteri hizmetleri çalışanı hızlıca sorularınızı yanıtlamak ve size yardımcı olmak için beklemektedir. Yaşlı, genç, orta yaş ve çocuklar için kullanılan işitme cihazlarının modeli, ebadı, kullanıldığı yer ve nasıl kullanıldığı birbirinden farklıdır. Ayrıca daha önce firmadan aldığınız ürünlerle alakalı sorun yaşadıysanız ne tür sorunlar yaşadığınızı müşteri hizmetleri yetkilisine bildirebilirsiniz.

Duymer İşitme Cihazları müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 35 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Duymer İşitme Cihazları Şikayet Hattı

Her birey işitme konusunda doğuştan ya da sonradan duyma kayıpları yaşayabilir. Bunun için yaşam kalitesini iyileştirmek adına işitmeyi kolaylaştırmak için cihazlar bulunmaktadır. Bebeklik çağından başlamak üzere yaşlılığın verdiği duymanın azalması sorununu hafifletecek aletler mevcuttur. Ancak bu aletler konusunda yeterli derecede bilgi sahibi olunmadığından uzman kişilere başvurmak gerekir. Firma yetkilileri müşterilerin bu hassasiyetlerini düşünerek cihazlar ve hizmetler ile alakalı her türlü soruyu ve sorunu cevaplandırmak üzere hazırdır. Aynı zamanda ürünle ilgili öncesinde yaşadığınızın deneyimlerinizi firmayla paylaşabilir ve şikayet ve önerilerinizi sunabilirsiniz.

Duymer İşitme Cihazları şikayet hattı 444 35 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Duymer İşitme Cihazları müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Duymer İşitme Cihazları şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Duymer İşitme Cihazları Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 35 48

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Duymer İşitme Cihazları çağrı merkezi numarasına 444 35 48 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Mavişehir – Çiğli Kipa Kavşağı-İZMİR
E-Posta : info@duymer.com.tr
Telefon : 444 35 48

Arama Terimleri: Duymer İşitme Cihazları iletişim bilgileri, Duymer İşitme Cihazları telefon no, Duymer İşitme Cihazları irtibat tel, Duymer İşitme Cihazları canlı destek, Duymer İşitme Cihazları müşteri temsilcisi

Yorum Yap