Avek Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avek Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avek Otomotiv çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Avek Otomotiv müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Avek Otomotiv şikayet hattına erişebilirsiniz. Avek Otomotiv müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Avek Otomotiv Çağrı Merkezi Numarası

Araç alım, satım ve kiralama işleri günümüzde oldukça gelişmektedir. Her sene yeni ve farklı özelliklerde araçların üretilmesi de piyasayı canlı tutan nedenlerden biridir. Avek Otomotiv de bu sektörde 2005 yılından beri yer almakta ve hizmet vermektedir. Otomotiv konusunda danışmak istediğiniz, satışını yaptığı ve kiraladığı araçlar hakkında bilgi almak istediğiniz zaman çağrı merkezi numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Avek Otomotiv çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Avek Otomotiv Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul ve Çanakkale’de olmak üzere toplam üç adet bayisi bulunmaktadır. Bayiliğini yaptığı markaların yeni araç satışını yapmaktadır. Bunun yanında ikinci el araç alım ve satışını da yapmaktadır. Siz de yeni bir araç almak, ikinci el aracınızı satmak ya da ikinci el araç almak istiyorsanız müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. İstanbul – Esenler bayisinin numarası 0212 440 25 25, İstanbul – Ümraniye bayisinin numarası 0216 440 25 25, Çanakkale bayisinin numarası ise 0286 440 25 25 olmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Avek Otomotiv müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Avek Otomotiv Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Araç alım ve satımının yanı sıra yol yardımı, yedek parça, oto aksesuar, oto kuaförü gibi hizmetler de vermektedir. Sigorta ve kasko da yaparak araçlar ile ilgili pek çok işlemi kendi çatısı altında toplamıştır. Araç alım ya da satımı yapmak, aracınızla ilgili aklınıza gelecek her konuda yardım almak için Avek Otomotiv’i ziyaret edebilirsiniz. Eğer telefondan bilgi almak istiyorsanız yukarıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz. Direk bağlanmak için ise numarayı aramanız yeterlidir, aradıktan sonra numara tuşlamanız gerekmemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Avek Otomotiv müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Avek Otomotiv Şikayet Hattı

Araçlar hakkında pek çok yardımı bayilerinde sağlayan Avek Otomotiv, bunun yanında bay-bayan kuaförü, çocuk oyun alanı, oyun salonu gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Herhangi bir konuda bilgi almak ya da şikayetçi olduğunuz bir konuyu bildirmek istiyorsanız yukarıda verilen numaraları arayarak iletebilirsiniz. Memnun kalmadığınız durumları iletmeniz firma açısından da önemli olmaktadır. Sizin vereceğiniz geri bildirimler ile verilen hizmetin kalitesi arttırılarak daha iyi hizmet vermeye çalışacaktır. Whatsapp aracılığı ile de dilek, istek ve şikayetlerinizi söyleyebiliriz. Sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da istediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. Araç alım ve satımı hakkında her konuda aklınıza takılan soruları  paylaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Avek Otomotiv müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Avek Otomotiv şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Avek Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 440 25 25

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Avek Otomotiv çağrı merkezi numarasına 0212 440 25 25 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon Numarası: 0 212 440 2525

Faks Hattı : 0212 440 2500

E-Posta Adresi : info@avek.com.tr

Arama Terimleri: Avek Otomotiv iletişim bilgileri, Avek Otomotiv telefon no, Avek Otomotiv irtibat tel, Avek Otomotiv canlı destek, Avek Otomotiv müşteri temsilcisi, Avek Otomotiv şikayet hattı, Avek Otomotiv müşteri hizmetleri numarası, Avek Otomotiv çağrı merkezi numarası, Avek Otomotiv iletişim numarası, Avek Otomotiv çağrı merkezi, Avek Otomotiv müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap