Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi

Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi

Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Google müşteri hizmetleri Türkiye Ofisi numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi

Bu makalemizde size Google Müşteri Hizmetleri, Google Telefon Numarası, Google Türkiye Şubesi gibi konularda ve Google ile yaşamış olduğunuz birçok sorunu nasıl giderebileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Google 1998 yılında Stanford’da okuyan Sergey ve Lawrence adındaki iki öğrenci tarafından kuruldu. İlk kurulduğu zamanlar belki de hiç kimse Google’nin bu denli kendini geliştirerek Dünya’nın en iyi markalarından biri haline dönüşeceğini tahmin edemezdi. Fakat Google geliştirmiş olduğu algoritma ve üstün yapay zekâ sayesinde neredeyse bir insanmış gibi tepkime verebilmektedir. Günümüzde dünyanın 1 numaralı arama motoru konumunda olan Google kullanıcılarına arama motoru hizmetinin dışında birçok alanda da hizmet vermektedir. Bunlardan bazıları şunlardır:

Gmail

Google’nin sunmuş olduğu Gmail hizmeti sayesinde kullanıcılar e-mail hesabı oluşturabilmekte ve diğer elektronik posta kullanıcılarıyla iletişime geçebilmektedir. Gmail mesaj gönderimiyle birlikte küçük boyutlu dosya gönderimine de olanak sağlamaktadır. Daha büyük boyutlu dosya gönderimi için kullanıcılara Google Drive hizmetini sunmaktadır.

Gmail ile ilgili sıkça sorulan sorunları ve çözümleri ele alalım.

Gmail Hesap Kurtarma

Birçok kullanıcı farklı sebeplerle Gmail hesaplarına ulaşımda sorun yaşayabilmektedir. Bunlardan bazıları; Gmail şifresinin unutulması, Gmail e-posta adresinin unutulması, Google hesabınızın başka biri tarafından kullanıldığının düşünülmesidir.

Google Hesap Kurtarma

Eğer Google hesabınızı kısa bir zaman önce sildiyseniz ve hesabınızı geri kurtarmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak gerekli adımları izlemeniz gerekmektedir. Google hesabınızı silmeye aldıktan sonra belirli bir zaman geçtiyse Google hesabınızı kurtarsanız bile hesabınızdaki verileri kurtaramayabilirsiniz. Ondan dolayı Google hesabınızı silmeden önce iyice düşünüp öyle silme işlemini başlatınız.

Google hesap kurtarma linkine tıkladıktan sonra hesabın size ait olduğunun belirlenebilmesi için Google tarafından size güvenlik soruları sorulacaktır. Hesabınızı kurtarabilmek için sorulara eksiksiz ve doğru bir şekilde cevap vermeniz gerekmektedir. Hesabınızı kurtardıktan sonra karmaşık ve güçlü bir yeni şifre ekleyerek hesabınızı güvene alabilirsiniz.

Google Hesabım Çalındı

Eğer Google hesabınızın çalındığını veya başka biri tarafından kullanıldığını düşünüyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek hesabınızı kurtarabilir ve güvene alabilirsiniz.

 • Eğer Google hesabınızı açamıyorsanız hesap kurtarma sayfası ile hesabınıza giriş yapmayı deneyiniz.
 • Bu linki birisi kurtarma epostanızı ya da telefon numaranızı değiştirdiyse, biri hesabınızı sildiyse ve farklı sebeplerden dolayı hesabınıza giriş yapamıyorsanız kullanabilirsiniz.
 • Hesabınızı kurtardıktan sonra hesap kurtarma mail adresinizi ve telefon numaranızı düzenleyiniz.
 • Hesabınızın tekrar çalınmasını engelleyebilmek için güçlü ve karmaşık bir şifre oluşturunuz.
 • Tanımadığınız kişilerle hesap bilgilerinizi paylaşmayınız.
 • Tanımadığınız kişilerden gelen maillerdeki linklere tıklamayınız.

Google Gmail Şifremi Unuttum

Kullanıcıların en sık yaşamış olduğu sorunlardan biri de Google ve Gmail şifrelerinin unutulması. Şifrenizi unutabilme ihtimaline karşın her zaman kurtarma hesaplarını Google hesabınıza ekleyiniz. İkincil bir e-posta adresinizi ve güncel kullandığınız telefon numaranızı Google ile ilişkilendirin. Eğer Google şifrenizi unuttuysanız Google Şifre Kurtarma linkine tıklayarak gerekli güvenlik sorularını cevaplayarak yeni şifrenizi tanımlayabilirsiniz.

Google Kullanıcı Adımı Unuttum

Eğer kullanıcı adınızı unuttuysanız ve hesabınıza ikincil bir mail adresinizi ya da telefon numaranızı kaydettiyseniz kullanıcı hesabınıza Google Kullanıcı Adı Kurtarma linkiyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gmail Hesabım Kapatıldı Nasıl Geri Açabilirim

Google ile sık yaşanan sorunlardan bir diğeri de Gmail hesabının kapatılmasıdır. Google kullanıcılara hesap açıldığı zaman hesap sözleşmesinde hesabın kapatılmasına sebep olabilecek yapılmaması gereken konular hakkında bilgi verir. Kullanıcılar bu kurallara uymadıkları zaman Gmail hesabının devre dışı bırakılması cezasıyla karşı karşıya kalırlar. Sizler de bu sorunla karşılaştıysanız ve cezanın yanlış olduğunu düşünüyorsanız Google Hesap Kurtarma Formu ile hesabınızı geri almayı deneyebilirsiniz. Formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız hesabınızın geri kurtarılabilmesi için önemlidir. Formu doldurup gönderdikten sonra Google genellikle 2 iş günü içinde geri dönüş sağlamaktadır.

Google, Gmail ve Google hesabı için telefonla hizmet vermemektedir. Google hesabınızı kurtaracağını ifade eden kişiler ile Google’nin herhangi bir işbirliği bulunmamaktadır. Bundan dolayı Google hesabınızı buradaki belirtilen yöntemlerle kurtarmaya çalışınız.

Arama Terimleri: google müşteri hizmetleri, google türkiye ofisi, google hesap kurtarma, gmail hesap kurtarma, google hesabım çalındı, google şifremi unuttum, gmail şifremi unuttum, google kullanıcı adımı unuttum, gmail hesabım kapatıldı, Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi çağrı merkezi numarası

18 Yorum

 1. Fethi 8 Haziran 2018
 2. Dogan ablak 19 Haziran 2018
  • Yönetici 20 Haziran 2018
 3. sevil 4 Eylül 2018
  • Yönetici 4 Kasım 2018
 4. Fuat 22 Ekim 2018
 5. Sedef 4 Kasım 2018
  • Yönetici 4 Kasım 2018
 6. Ayşegül 4 Kasım 2018
 7. Hüseyin 19 Şubat 2019
 8. Serap uzun 27 Mart 2019
 9. fatma 31 Mayıs 2019
  • Yönetici 1 Haziran 2019
 10. Veysel 9 Nisan 2021
 11. Fethi 3 Nisan 2022
 12. Ibrahim reha bilhan 30 Ekim 2023
 13. Eltun 6 Şubat 2024

Yorum Yap