google çağrı merkezi

Google Çağrı Merkezi Numarası

Google çağrı merkezi numarası var mı? Google müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçebilirim? 0850 390 20 60 Google Adwords müşteri hizmetleri ile hangi konularda görüşebilirim? Gibi sorulara cevap verdiğimiz bu makaleyi inceleyerek aradığınız sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Google Nedir?

Google insanlık açısından çok önemli bir yere sahiptir. Günümüzde hemen hemen herkesin sıklıkla kullandığı arama motoru olan Google her alanda çalışmalarına devam ederek kendini sürekli geliştirmiştir. Günümüzün ilerleyen teknolojisine oldukça büyük bir katkı sağlayan Google hem teknolojinin gelişmesine destek olurken hem de kendini teknoloji ile geliştirmektedir. Birçok arama motoru alternatifler çıkmasına rağmen koltuğunu kimseye kaptırmayarak gelişmeleri sürekli takip etmiştir. Çıkan her yenilikte adından bahsettiren Google’nin yerinden olmamasının nedeni sürekli yeni özellikler ekleyerek ve daha güçlü olmuş, yenilikçi gelişmelere açık olarak konumunu sağlamlaştırmıştır.

Google’ın kuruluş süreci 1996 Ocak ayında Kaliforniya’daki Stanford Üniversitesi’nde doktora öğrencileri olan Larry Page ve Sergey Brin’in araştırma projesiyle ortaya çıkmaya başlamıştır ve bu durumda önemli bir adım atılarak günümüzün en büyük teknolojik devlerinden biri olan Google’nin temelleri atılmıştır. Sergey Brin ve Larry Page’tir Google’nin kurucuları olarak karşımıza çıkmışlardır. Google de yöneticiliği ise üstelenen isim Sundar Pichai’dir. İlk olarak arama motoru olarak ortaya çıkan Google, ilk olarak, 4 Eylül 1998 tarihinde özel bir şirket olarak kurularak önemli gelişmelere ev sahipliği yapmıştır. 19 Ağustos 2004 tarihinde halka arz edlien Google halkın gücü ve desteği ile çok önemli rol üstlenmeye başlamıştır.

Şirket merkez ofisini Mart 1999’da önde gelen Silikon Vadisi teknoloji şirketlerinin de yer aldığı Palo Alto, Kaliforniya’ya taşınarak gelişme serüvenine devam etmiştir. Daha sonraki yıl, Page ve Brin’in reklam destekli arama motoru oluşturma düşüncesine karşı çıkmasına karşın anahtar sözcüklere dayalı reklam satışına başlanarak reklamlaşma adına büyük bir başlangıç yapmıştır. Sayfa tasarımını yalın tutmak ve hızlı erişimi sağlamak amacıyla reklamların düz metin biçiminde olmasına özen gösterilerek yapılan bu çalışmalar şirketin büyümesine katkı sağlarken birçok dava açılmasına da sebebiyet vermiştir. Bu davalardan Yahoo şirketin bir kısmında pay sahibi olarak anlaşmalara varılmıştır.

Google’ın dünya çapında veri merkezlerinde bir milyondan fazla sunucuda çalıştırmaktadır ayrıca günde bir milyardan fazla arama isteğine cevap vererek oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Kurulduğu günden itibaren sürekli gelişerek ve bünyesine yeni çalışmaları ekleyerek devam eden Google günümüzde teknoloji alanında oldukça faydalı bir durumdadır. Problem yaşadığınız durumlarda google çağrı merkezi numarası kullanabilirsiniz.

Google Adwords Müşteri Hizmetleri – 0850 390 20 60

Google firmaların ve şahısların ücretli olarak reklamlarını yayınlamaktadır. Sizler de Google’de reklam yayınlamak istiyorsanız öncelikle Google Adwords hesabı açmanı gerekmektedir. Google Adwords’te hesap açmak ve Google Adwords hakkında bilgi almak için Google Adwords müşteri hizmetleri numarası olan 0850 390 20 60 numaralı telefonu arayabilir ve sormak istediğiniz soruları iletebilirsiniz.

Google Ürünleri Nelerdir?

Google arama motoru olarak çalışmalara başladıktan sonra sürekli yeni programlar ve uygulamalar ile karşımıza çıkmıştır. Günümüzde dijital dünyanın birçok verisini depolayan ve insanların erişimine sunan teknoloji devi Google halen bu alanda çalışmalarına devam etmektedir. Google’nin ürün yelpazesi oldukça geniş olup bunların bir kısmı şirketler bir kısmı ise genel kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Google ürünlerinden bazılarını sıralayacak olursak;

 1. Android Auto
 2. Android OS
 3. Google Arama
 4. Bağlantılı Ev
 5. Cardboard
 6. Google Çeviri
 7. Google Chrome
 8. Google Chrome Web Mağazası
 9. Chromebook
 10. Chromecast
 11. Google Çizimler
 12. Daydream View
 13. Google Dökümanlar
 14. Google Drive
 15. E-Tablolar
 16. Finans
 17. Formlar
 18. Google Fotoğraflar
 19. Gboard
 20. Gmail
 21. Google Akademik
 22. Googlecast
 23. Google Classroom
 24. Google Cloud Print
 25. Google Duo
 26. Google Earth
 27. Google Expeditions
 28. Google Fit
 29. Google Fonts
 30. Google Gruplar
 31. Google Harf Çevirme Aracı
 32. Google One
 33. Google Pay
 34. Google Play
 35. Google Play Books
 36. Google Play Filmler ve TV
 37. Google Play Müzik
 38. Google Play Oyunlar
 39. Google Sites
 40. Google Store
 41. Google Street View
 42. Google Uçuş Arama
 43. Google Uyarıları
 44. Google Wifi
 45. Google for Education
 46. Haberler
 47. Hangouts
 48. Haritalar
 49. Keep
 50. Kişiler
 51. Mesajlar
 52. Pixel 3
 53. Play Protect
 54. Project Fi
 55. Ses
 56. Slaytlar
 57. Takvim
 58. Tilt Brush
 59. Trips
 60. Waze
 61. Wear OS by Google
 62. YouTube
 63. YouTube Çocuk
 64. YouTube Music
 65. YouTube Oyun
 66. YouTube TV

Google’nin bazı ürünleri oldukça fazla kullanılırken bazı ürünleri pek tercih edilmemektedir. Bu insanların ihtiyaçları ile orantılı şekildedir. Bazı önemli konulardan ve sıklıkla karşılaşılan sorunlardan bahsedeceğiz. Google çağrı merkezi numarası nı kullanmadan aşağıda yer vereceğimiz sorun ve çözüm önerilerini gözden geçirmeniz faydanıza olacaktır.

Gmail Şifremi Değiştirme?

Gmail hesabınızda oturumunuzu açın ve şifre değiştirme kısmına giriş yaparak yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz. Bu aşamadan sonra giriş yaparken yeni şifrenizi kullanmanız gerekecektir.

Google Şifre Sıfırlama?

Hesabınızı kurtarma adımlarını uygulamanız gereklidir.  Hesabın sahibi olduğunuzu onaylamak için size bazı sorular sorulur ve sonrasında bir e-posta gönderilecektir ve daha sonraki adımlarda google şifre sıfırlama işleminiz gerçekleşecektir.  E-postayı almazsanız aşağıdaki adımları uygulamanız gereklidir:

Öncelikle spam veya Toplu Posta klasörlerinizi kontrol etmeniz gereklidir. Bazen sistemde bu şekilde görünmektedir ve bu durumda bu klasörleri kontrol etmeniz isabetli olacaktır. noreply@google.com’u adres defterinize ekleyerek bu sorunu çözmüş olacaksınız.

Google Hesabım Çalındı?

Google hesabınızı açarken çalınma ve ya olası problemlere (şifre unutma, e posta unutma gibi) karşı mutlaka hesabınız ile başka bir e posta adresini (ikincil e posta adresi) ilişkilendiriniz. Bilgileriniz doğru ve uygun bir şekilde girdiğiniz durumlarda e posta adresinizin çalınması ya da ele geçirilse bile geri alınamaması söz konusu olmayacaktır. E posta adresiniz ile mutlaka cep telefon numaranızı eşleştiriniz. Bu basamakları sağlıklı bir şekilde uyguladığınız zaman geri alma işleminiz çok basit ve kısadır. Google hesabınız çalındığı zaman bu basamakları sıra ile uygulayabilmeniz için google gmail şifremi unuttum seçeneğini kullanarak uygulayınız. En kısa sürede şifrenizi yeniden oluşturacaksınız.

Google Gmail E-Posta Adresim Hacklendi? Gmail Hesabım Ele Geçirildi?

Google hesaplarınız bazen başkaları tarafından ele geçirilebilir. Bunun en büyük sebebi çok kısa ve basit şifre koymanızdır. Bunun dışında şifreleri başka kullanıcılar ya da web siteleri üzerinden paylaşmanız hesabınızın ele geçirilmesine sebep olacaktır. Bu durumlar dışında gmail hesabınızın ele geçirilmesi ya da e-posta adresinizin hacklenmesi söz konusu değildir. Eğer e-posta adresinize erişim sağlayamıyorsanız ve bilgileri yanlış girdiyseniz ayrıca ikincil e posta adresiniz yoksa ve özellikle de telefon numarası ile eşleştirmediyseniz google hesabınızı geri almanız mümkün görünmemektedir. Bu durumda sizin ilgili adresin gerçek sahibi olup olmadığınızı ayırt etmek mümkün değildir.

Google Chrome Sorun Bildirme? Chrome Sorun Giderme?

Google Chrome’yi bilgisayarınızda açtıktan sonra sağ üstte bulunan diğer seçeneğini seçiniz. Sırasıyla yardım ve daha sonrasında sorun bildirini kullanarak devam ediniz. Raporunuza detayları adımları izleyerek girin ve sizlere erişim sağlanabilecek geçerli bir e posta adresi ekleyin (bunu isterseniz eklersiniz) daha sonrasında raporu gönderini kullanarak Google çağrı merkezi ve teknik desteğinin çözüm bulmasına yardımcı olun.

Google Çağrı Merkezi Numarası

Google Çağrı Merkezi Numarası bulunmamaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunları bu başlıktan inceleyerek çözüme kavuşturabilirsiniz.

Google Çağrı Merkezi Numarası Türkiye İstanbul Ofisi

Eski Büyükdere Caddesi No: 294

34394

Google Adwords Çağrı Merkezi Numarası

0850 390 20 60

Arama Terimleri: google çağrı merkezi , google çağrı merkezi numarası, google müşteri hizmetleri, google müşteri hizmetleri numarası, google iletişim numarası, google türkiye iletişim, google türkiye ofisi, google türkiye destek hattı

5 Yorum

 1. Nimet Çiftci 16 Haziran 2020
 2. Canan Altınel 1 Aralık 2022
  • Mustafa berkil 7 Nisan 2023
 3. Emir 6 Ocak 2024
 4. Nevzat 28 Şubat 2024

Yorum Yap