Goller Cepte Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Goller Cepte Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Goller Cepte çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Goller Cepte müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Goller Cepte şikayet hattına erişebilirsiniz. Goller Cepte müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Goller Cepte Çağrı Merkezi Numarası

Teknoloji çağında yaşadığımız için günümüzde birçok uygulama, paket, servis gibi şeyler geliştirilmektedir. Çeşitli uygulamalar ile işlemler daha kolay gerçekleştirilmektedir. Uygulamalara ek olarak servisler ve paketler de vardır. Operatörlerin geliştirmiş olduğu paketlerden bir tanesi Goller Cepte paketidir. Turkcell operatörü tarafından tasarlanan ve geliştirilen bu paket isminden de anlaşılacağı gibi maçlarla ilgilidir. Haftalık olarak 5 tane her gol 100 MB getirirken, gündemdeki haberli 7/24 ceplere getirmektedir. Dünya sporu hakkında görüntüler ve maç özetleri sunma gibi özellikleri bulunmaktadır. Bu paketle ilgili herhangi bir sorun yaşandığı zaman kullanıcı tarafından çözülemediyse eğer Turkcell’in müşteri merkezine bağlanmak gerekir. Servisin ayrı olarak müşteri merkezi numarası olmadığı için direkt operatörün merkezine bağlanılmaktadır. Böylelikle sorunlarınızı çözebilir istek ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Goller Cepte çağrı merkezi numarası 0532 757 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Goller Cepte Müşteri Hizmetleri Numarası

Goller Cepte paketi kullananlar bu hizmet ile alakalı bir sorunla karşı karşıya geldiğinde çözmek için bazı yollar arar. Karşılaşılan sorunlar üyeliğin aktifleşmemesi, ödeme yapıldığında hizmetin alınmaması, paketin kullanılmadığı halde faturaya ödemesinin yansıması gibi şeyler olmaktadır. Direkt çözmek isteyenler kendilerince çözüm yolları uyguladığında sorun devam ediyor olabilir. Böyle olunca yapılacak tek şey müşteri hizmetlerine bağlanmaktır. Yapılan bağlantı sonrasında paket ile ilgili herhangi bir sorun varsa dile getirilir. Sorun dışında sorulmak istenen sorular varsa ya da üyelik başlangıcı – üyelik iptali gibi işlemler yapılacaksa yine aynı şekilde çağrı merkezi ile amaçlara ulaşılabilir. Siz de çağrı merkezi numarası aracılığıyla işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer müşteri hizmetleri numarası yoksa sizler için o numarayı paylaşalım; 0532 532 00 00. Numara arandığında gerekli bilgileri paylaştığınızda müşteri temsilcisi yardımcı olacaktır. İlgili birime aktarır ve sorun çözülmüş olur.

Goller Cepte uygulamasını satın almak istiyorsanız;

Süper Paket üyeliği satın almak için: GC SUPER
Standart Paket üyeliği satın almak için: GOL
İddaa Paketi üyeliği satın almak için: IDDAA
Dünya Paketi üyeliği satın almak için: DUNYA GOL
Avrupa Paketi üyeliği satın almak için: AVRUPA GOL
yazıp 2200’a SMS göndererek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Goller Cepte uygulamasını iptal etmek istiyorsanız;

Süper Paket iptal etmek için: IPTAL GC SUPER
Standart Paket iptal etmek için: IPTAL GOL
İddaa Paketi iptal etmek için: IPTAL IDDAA
Dünya Paketi iptal etmek için: IPTAL DUNYA GOL
Avrupa Paketi iptal etmek için: IPTAL AVRUPA GOL
yazıp 2200’a SMS göndererek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Goller Cepte müşteri hizmetleri numarası 0532 757 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Goller Cepte Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turkcell hizmetleri arasında yer alan paket ile ilgili sorun, soru veya farklı bir işlem olduğunda müşteriler zaman kaybetmeden direkt bağlanmak isteyebilir. Direkt bağlanma sonrasında zamanı kısıtlı olan kullanıcılar için avantaj olmuş olacaktır çünkü daha uzun zaman kaybetmek yerine daha kısa sürede işiniz hallolmuş olacaktır. Pek çok markanın, firmanın müşteri hizmetlerine bağlanmak çok uğraştırıcı bir durumdur. Hatta bazen eziyet haline bile dönüşmektedir. Bu gibi şeyler ardından müşteriler tarafından direkt bağlanma istekleri oluşmaktadır. Maçla ilgili paket olan Goller Cepte hizmeti yukarıda da belirtildiği gibi haberler de paylaşmaktadır. Dünya sporuyla ilgili bilgilendirmeler yapan paket, birkaç konuda müşterilerine fırsat sunmaktadır. Paketin ait olduğu markanın çağrı merkezine ulaşmak direkt bağlanma ile birebirdir. Yani direkt bağlanma için farklı telefon numarası bulunmamaktadır. Yazımızın ikinci başlığı altında bulunan numaradan temsilcilere bağlanabilirsiniz. Direkt arama nedeninizi söyleyip fazla zaman harcamaktan kurtulabilirsiniz.

Goller Cepte müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0532 757 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Goller Cepte Şikayet Hattı

Goller Cepte paketi hakkında buraya kadar pek çok bilgi verdik. Ne olduğu ne yaptığı, hangi amaçla kullanılacağı gibi maddelere değindik. Son başlığımız olan bu başlık altında da paketin şikayetleri ve şikayet hattına değineceğiz. Yaşanılan sorunlardan bir tanesine yukarıda ver vermiştik. Üyeliğin olmadığı halde ücretinin faturaya yansıması sorunu. Diğer sorunlardan ise kısaca; maç galibiyetlerinde gollere göre kazanılan internetin tanımlanmaması, kullanılmayan internet için ücret alması şeklinde anlatılabilir. Böyle sorunlar birbirinden farklı meydana gelmektedir. Paket üyeliğiniz varsa ve yukarıdaki gibi sorunlar yaşıyorsanız direkt olarak Turkcell müşteri hizmetlerinizi aranmanız tavsiye edilir. Aramak istemeyen kişiler şikayet hattı olmadığından ötürü internet üzerinden çeşitli yerlere şikayetlerini yazabilir. Şikayet sitelerine yazılanlar yetkili kişilerce görülmektedir ve geri dönüş yapılmaktadır. Diğer alternatif de şubelere gidip şikayetlerinizi dile getirmektir. Sizlere yardımcı olacaklardır. Yapılan şikayetler değerlendirilecek ve kısa sürede de giderilecektir.

Goller Cepte şikayet hattı 0532 757 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Goller Cepte müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Goller Cepte şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Goller Cepte Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0532 757 22 22

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Goller Cepte çağrı merkezi numarasına 0532 757 22 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon : 0532 757 22 22

Arama Terimleri: Goller Cepte iletişim bilgileri, Goller Cepte telefon no, Goller Cepte irtibat tel, Goller Cepte canlı destek, Goller Cepte müşteri temsilcisi

Yorum Yap