Goldmaster Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Goldmaster Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Goldmaster çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 0850 532 5 666 Goldmaster ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Goldmaster Müşteri Hizmetleri Numarası

40 yıldır elektronik sektöründe adını duyuran, kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı çalışan ve anlaşılır, modern ürünler sunan Goldmaster, Dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri takip ederek üretim yapmaktadır.

Türkiye’nin ilk elektrikli ev aleti üreticilerinden biri olan Goldmaster, elektronik alanındaki liderliğinden sonra da 2010 yılından itibaren Küçük ev aletleri de üretmeye başlamıştır.

Yaptığı doğru yatırımlarla, Türkiye genelinde hemen her şehirde bulunan ve 700 den fazla servis noktasıyla, tüketicilere yakın olarak her zaman daha iyi servis hizmeti vermeye çalışmıştır. Türkiye’nin her yerinde uydu alıcısı ve elektronik sektöründe herkes tarafından bilinen ve güvenilen bir markadır. Zengin ürün çeşidiyle, teknolojiye uyum sağlamasıyla diğer firmalar arasında ön plana çıkan firma, 40 yıldır kalitesinden asla ödün vermemiştir.

Teknoloji trendlerini yakından takip ederek, global üretim standartlarına göre hizmet veren ve ürünlerini yenilikçi, kaliteli, lider bir tasarım felsefesiyle oluşturan, Türkiye’nin öncü elektronik markası olan Goldmasterın günümüzde 4000 satış noktası bulunuyor.

Ürün grupları arasında dijital uydu sistemleri, HD uydu alıcıları, oto ses ve görüntü sistemleri, navigasyon sistemleri, DVD-HD mediaplayer, MP3-MP4 oynatıcılar, tabletler, cep telefonu, dijital fotoğraf ve kamera, ev sinema sistemleri, ses sistemleri, küçük elektrikli ev aletleri, yaşam konfor ürünleri, sağlık ürünleri, zücaciye ürünleri, LED aydınlatma ürünleri, hediyelik eşya ürünleri, güvenlik sistemleri, uydu yan aksesuarları, bilgisayar ve çevre birimleri, diğer elektronik ürünler yer alıyor.

Goldmaster grubu üretim ve yenilikçi gücüyle tüketici elektroniği alanındaki dünyanın en ileri teknolojilerini büyük bir hızla ve birçok uluslararası markanın bir adım önüne geçerek Türkiye’de ve Dünya’da tüketicilere beğenilen ürünlerini sunmaya devam ediyor.

Aldığınız elektronik eşyada herhangi bir sorun olduğu takdirde siteleri üzerinden ulaşabildiğiniz gibi, müşteri hizmetlerini de arayıp sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Aldığınız her ürünün en az 2 yıl garanti süresi olduğu gibi, garanti sürecini de uzatma şansınız vardır.

Merkez bayisi İstanbul da olan Goldmaster’in şubeleri her şehirde olduğu için, kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Goldmaster Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 532 5 666

Goldmaster Telefon Numarası
(+90) 212 875 34 34

Goldmaster Faks Numarası
(+90) 212 470 94 94

Goldmaster Mail Adresi
info@goldmaster.com.tr

Goldmaster Adres
Bakır ve Prinççiler Sanayi Sitesi Menekşe Caddesi No:2
Beylikdüzü | İstanbul | TÜRKİYE

Arama Terimleri: goldmaster çağrı merkezi, goldmaster iletişim, goldmaster müşteri hizmetleri, goldmaster telefon numarası, goldmaster şikayet hattı, goldmaster müşteri hizmetleri numarası, goldmaster şikayet

Yorum Yap