Qarmarcha Müşteri Hizmetleri Numarası

Qarmarcha Müşteri Hizmetleri Numarası

Qarmarcha müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası 0544 418 79 00 olarak kullanılmaktadır.

Qarmarcha Çağrı Merkezi Numarası

Qarmarcha genç kadın giyim, aksesuar, ayakkabı, kozmetik, çocuk tekstilde ürünler sunan online satış mağazasıdır. Ürünler kaliteli malzeme kullanılarak üretilir, değişik tasarımlar ve uygun fiyatlar ile müşterilere sunulur. Zaman zaman ucuzluk ya da 3 al bir öde kampanyaları ile daha az fiyata daha fazla ürün sunma seçeneği ile müşterilerine değişik avantajlar sunar.

İstanbul merkezli online satış mağazası uzun yıllardır tekstil ve kozmetik alanında hizmet vermektedir. Tesettür giyim alanında şal satışı da mevcuttur, marka yurt içi ve yurt dışı olmak üzere muhafazakâr müşterilere hitap etmektedir.

Firma, hafta içi beş gün saat 09:30-18:00 saatleri arasında 0 544 418 79 00 çağrı merkezi numarası ile tüm soru ve sorunları cevaplandırıp çözüme kavuşturmaktadır. Çağrı merkezi numarası dışında web sayfası üzerinden canlı destek, Instagram, Facebook üzerinden de isteyen müşterilere ürün ve ödeme bilgilendirmesi yapar.

Qarmarcha çağrı merkezi numarası 0544 418 79 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Qarmarcha Telefon Numarası

İnternetin her alanda kolaylık sağladığı düşünülürse online satışa rağbet arttığı gözlemlenir. Firmanın müşteri sayısı bu nedenle artış göstermektedir, ürün ve hizmetlerle ilgili bilgi almak isteyen kişi sayısı çoktur. Müşterilerine kaliteli ve şık ürünleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunan firma planlı ve şeffaf hizmet anlayışı ile kendinden söz ettirir.

Giyim, kozmetik alanına ilgi duyan müşteriler ürünler ile ilgili bilgi edinmek için 0 544 418 79 00 müşteri numarasını tuşlayarak temsilciler ile iletişim kurarlar. Ürün bedenleri, kumaş bilgisi, kozmetik ürünlerin özellikleri gibi tüm sorulara bu hat üzerinden bekleme süresi olmadan hızlı bir şekilde cevap verilir. Online satış alanında deneyimli, tekstil, kozmetik bilgisi olan temsilciler detaylı olarak tüm soruları cevaplandırır.

Qarmarcha telefon numarası 0544 418 79 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Qarmarcha Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma tekstil alanında orijinal tasarımları ile hizmet vermektedir. Muhafazakâr kesime hitap eden modeller müşteriler tarafından beğenilir ve kalite tereddüdü yaşamadan satın alınır. Kapıda ödeme, havale, eft, kredi kartı taksit seçenekleri ile kolaylık sağlanır. Değişim ve iade koşulları müşterilere iletilir ve ürünle ilgili herhangi bir beden ya da renk problemi yaşanması halinde değişim ve iade sağlanmaktadır.

Ürünler ile ilgili merak edilen sorular ya da sorun yaşandığında 0 544 418 79 00 müşteri hizmetleri numarası üzerinden temsilciler ile iletişim kurulabilir. Ayrıca ürünlerin kargo süreci ile ilgili bilgileri de müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Tüm soru ve bilgi edinmeler için hafta içi saat 09:30-18:00 arasında, deneyimli temsilcilerimiz ile iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

Qarmarcha müşteri hizmetleri numarası 0544 418 79 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Qarmarcha Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Direkt bağlanma hattı kişilerin beklemeden doğrudan firma yetkililerine ulaşabilecekleri bir hizmettir. Ancak bakıldığı zaman bu firmaya ait olan çağrı merkezine direkt olarak bağlanma sistemi mevcut değildir. Müşteriler sorunları ile ilgili konuları ana menüden takip ederek ilgili departmanı tuşlarlar ve bu şekilde temsilcileri ile iletişime geçilir. Ek olarak firma web sitesi üzerinden WhatsApp görüşmesi, Facebook, Instagram mesajları ile de bağlantı kurulabilir. Müşteriler sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesini isterler. Bu nedenle problemlerin kısa sürede çözüme kavuşturulması olumlu dönüşler sağlayacaktır.

Öncelikli sorular arasında ürünün kalitesi, fiyatı, ne kadar sürede teslimat sağlanabileceği ödeme seçenekleri vardır. Gün geçtikçe artan müşteri potansiyeline sahip firmanın yoğunluk durumu göz önünde bulundurulduğunda kısa sürede iletişime geçerek temsilcilerin yoğunluk durumuna göre hızlı bir şekilde dönüşleri sağlanmalıdır. Müşteri memnuniyeti sorulara seri çözümler ve iyi bir diyalog ile sağlanır.

Qarmarcha müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0544 418 79 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Qarmarcha Şikayet Hattı

Firma online satış alanında güvenilir ve kaliteli hizmet ile adından söz ettirir. Müşterilere her konuda hitap edebilmek için çağrı merkezinin şikayet hattı da bulunmaktadır. Çağrı merkezi numarası olan 05444187900 hattı üzerinden şikayet ile ilgili departman seçilerek ilgili temsilci ile iletişim kurulur. Böylelikle tüm yaşanan problemler ile ilgili olarak görüşme yapılabilir. Bu görüşme sonunda çözüm için hızlı bir şekilde dönüş yapılır ve sonrasında da takibi sağlanmış olur.

Qarmarcha şikayet hattı 0544 418 79 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Marka internet sitesi üzerinde aynı zamanda canlı destek hattı e bilgi formu bulunur. Bu form doldurup şikayet konusu yazılarak çözümü istenebilir. Şikayet konuları raporlanarak müşteri hizmetlerinde daha iyi performans ile çalışma yolu açılmış olur. Hizmet ile ilgili noksanlıklar giderilir. Şikayet hattı 09;30-18:00 saat aralığında kesintisiz hizmet verir.

Qarmarcha Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0544 418 79 00

Arama Terimleri: Qarmarcha iletişim bilgileri, Qarmarcha telefon no, Qarmarcha irtibat tel, Qarmarcha canlı destek, Qarmarcha müşteri temsilcisi

Yorum Yap